Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
2-2
Gotowy
Александр Радюк
Сибирский След
Wygrana na punkty - 02:00
Тимофей Бабец SHADOWS WAY
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
3
Gotowy
Danil Kurdyukov
SHADOWS WAY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Чингиз Гасымов Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
1
Gotowy
Семен Трофимов
SHADOWS WAY
Wygrana na punkty
Artem Klimenko Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
2
Gotowy
Амаль Валиуллин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Глеб Царегородцев Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
2
Gotowy
Лаврентий Васильев
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 02:00
Михаил Шурайц Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
2
Gotowy
Никита Дорофеев
BHJJ Togliatty
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Unknown User Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
3
Gotowy
Эмир Мусин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 02:00
Степан Баландин Strela Team (official)
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
1-2
Gotowy
Мирон Барябин
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Захар Котов LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
3
Gotowy
Адриан Жолобов
Gymnasium
Тимофей Барабаш АСЕ Ястреб Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
2
Gotowy
Тимофей Филиппов
Universal Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Глеб Габур
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
1-4
Gotowy
Vladimir Nak
Gymnasium
Александр Абдуллин Dragon's Den Velikiy Novgorod Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
4
Gotowy
Ivan Leshchenko
Gymnasium
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Данил Батищев
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
4
Gotowy
Вероника Кеменова
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Амаль Валиуллин CHECKMAT INTERNATIONAL
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
Gotowy
Arsenij Zaitsev
Universal Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Daniil Пулин Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -38 kg
(Mat 1-10)
2-4
Gotowy
Адьян Адучиев
Strela Team (official)
Александр Киселев АСЕ Ястреб Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
4
Gotowy
Андрей Савицкий
Universal Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Степан Карпеченков Strela Team (official)
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
3
Gotowy
Дмитрий Перегудов
Gymnasium
Гарри Маргарян Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
5
Gotowy
Эмир Мусин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
1-3
Gotowy
Мирон Барябин
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Fedor ANNENKOV Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
5
Gotowy
Олег Михайлов
Gymnasium
Артемий Зубец SHADOWS WAY Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
4
Gotowy
Семен Трофимов
SHADOWS WAY
Лаврентий Васильев Strela Team (official) Wygrana na punkty - 02:00
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
2-3
Gotowy
Maria Chmutova
SAPSAN TEAM
Wygrana na punkty - 02:00
Тимофей Бабец SHADOWS WAY
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
5
Gotowy
Robert Kaygulov
Jungle Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Lev Sokolov Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Mat 1-10)
7
Gotowy
Абдулали Musaev
Strela Team (official)
Igor Bondarenko SHADOWS WAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
1-6
Gotowy
Вадим Бабец
SHADOWS WAY
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Роман Лихачев ZENIT TEAM
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
6
Gotowy
Никита Дорофеев
BHJJ Togliatty
Тимофей Барабаш АСЕ Ястреб Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
6
Gotowy
Тимофей Филиппов
Universal Jiu Jitsu
Danil Kurdyukov SHADOWS WAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
6
Gotowy
Вероника Кеменова
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -38 kg
(Mat 1-10)
2-5
Gotowy
Адьян Адучиев
Strela Team (official)
Peter Fedorov SHADOWS WAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
5
Gotowy
Arsenij Zaitsev
Universal Jiu Jitsu
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Гарри Маргарян Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Mat 1-10)
8
Gotowy
Михаил Артемов
Gymnasium
Wygrana na punkty - 03:00
Алишер Холиков GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
7
Gotowy
Ivan Leshchenko
Gymnasium
Артемий Зубец SHADOWS WAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07