Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
2-2
Završeno
Александр Радюк
Сибирский След
Pobeda po poenima - 02:00
Тимофей Бабец SHADOWS WAY
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
3
Završeno
Danil Kurdyukov
SHADOWS WAY
Pobedio Završnicom - 01:13
Чингиз Гасымов Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
1
Završeno
Семен Трофимов
SHADOWS WAY
Pobeda po poenima
Artem Klimenko Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
2
Završeno
Амаль Валиуллин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobedio Završnicom - 00:34
Глеб Царегородцев Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
2
Završeno
Лаврентий Васильев
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 02:00
Михаил Шурайц Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
2
Završeno
Никита Дорофеев
BHJJ Togliatty
Pobedio Završnicom - 00:09
Unknown User Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
3
Završeno
Эмир Мусин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobeda po poenima - 02:00
Степан Баландин Strela Team (official)
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
1-2
Završeno
Мирон Барябин
Pobedio Završnicom - 01:02
Захар Котов LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
3
Završeno
Адриан Жолобов
Gymnasium
Тимофей Барабаш АСЕ Ястреб Pobedio Završnicom - 00:51
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
2
Završeno
Тимофей Филиппов
Universal Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 02:00
Глеб Габур
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
1-4
Završeno
Vladimir Nak
Gymnasium
Александр Абдуллин Dragon's Den Velikiy Novgorod Pobedio Završnicom - 01:30
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
4
Završeno
Ivan Leshchenko
Gymnasium
Pobedio Odlukom - 02:00
Данил Батищев
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
4
Završeno
Вероника Кеменова
АСЕ Ястреб
Pobedio Završnicom - 00:36
Амаль Валиуллин CHECKMAT INTERNATIONAL
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
Završeno
Arsenij Zaitsev
Universal Jiu Jitsu
Pobeda bez borbe
Daniil Пулин Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -38 kg
(Mat 1-10)
2-4
Završeno
Адьян Адучиев
Strela Team (official)
Александр Киселев АСЕ Ястреб Pobeda po poenima - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
4
Završeno
Андрей Савицкий
Universal Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 02:00
Степан Карпеченков Strela Team (official)
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
3
Završeno
Дмитрий Перегудов
Gymnasium
Гарри Маргарян Gymnasium Pobedio Završnicom - 01:19
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
5
Završeno
Эмир Мусин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium Pobedio Završnicom - 00:32
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Mat 1-10)
1-3
Završeno
Мирон Барябин
Pobedio Završnicom - 00:56
Fedor ANNENKOV Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
5
Završeno
Олег Михайлов
Gymnasium
Артемий Зубец SHADOWS WAY Pobeda po poenima - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
4
Završeno
Семен Трофимов
SHADOWS WAY
Лаврентий Васильев Strela Team (official) Pobeda po poenima - 02:00
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
2-3
Završeno
Maria Chmutova
SAPSAN TEAM
Pobeda po poenima - 02:00
Тимофей Бабец SHADOWS WAY
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
5
Završeno
Robert Kaygulov
Jungle Bjj
Pobedio Završnicom - 01:17
Lev Sokolov Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Mat 1-10)
7
Završeno
Абдулали Musaev
Strela Team (official)
Igor Bondarenko SHADOWS WAY Pobedio Završnicom - 01:08
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
1-6
Završeno
Вадим Бабец
SHADOWS WAY
Pobedio Odlukom - 02:00
Роман Лихачев ZENIT TEAM
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
6
Završeno
Никита Дорофеев
BHJJ Togliatty
Тимофей Барабаш АСЕ Ястреб Pobeda po poenima - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
6
Završeno
Тимофей Филиппов
Universal Jiu Jitsu
Danil Kurdyukov SHADOWS WAY Pobedio Završnicom - 01:32
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
6
Završeno
Вероника Кеменова
АСЕ Ястреб
Pobedio Završnicom - 01:04
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -38 kg
(Mat 1-10)
2-5
Završeno
Адьян Адучиев
Strela Team (official)
Peter Fedorov SHADOWS WAY Pobedio Završnicom - 00:41
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Mat 1-10)
5
Završeno
Arsenij Zaitsev
Universal Jiu Jitsu
Pobedio Odlukom - 02:00
Гарри Маргарян Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Mat 1-10)
8
Završeno
Михаил Артемов
Gymnasium
Pobeda po poenima - 03:00
Алишер Холиков GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
7
Završeno
Ivan Leshchenko
Gymnasium
Артемий Зубец SHADOWS WAY Pobedio Završnicom - 01:07