Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (NoGi) / Girls / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
1-33
Završeno
Хайрутдинова Софья
Scramble
Евангелина Ваганова LUDUS ALLIANCE RUSSIA Pobedio Završnicom - 01:20
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -48 kg
(Mat 1-10)
30
Završeno
Иван (Ivan) Алексютин (Aleksiutin)
Strela Team (official)
Pobedio Završnicom - 02:17
Лев Булатов Strela Team (official)
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 kg
(Mat 1-10)
30
Završeno
Zakhar Eremin
Gymnasium
Pobedio Odlukom - 03:00
Денни Хатуев Titan Jiu Jitsu Moscow
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -42 kg
(Mat 1-10)
1-35
Završeno
Uliana SETCHIKOVA
Senna Fight Academy
Pobedio Završnicom - 00:47
Владислав Кошелев Senna Fight Academy
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(Mat 1-10)
37
Završeno
Pavel Plotnikov
SAPSAN TEAM
Pobeda po poenima - 04:00
Оганнес Асатрян SHADOWS WAY
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Mat 1-10)
2-34
Završeno
Ростислав Головчан
LEGION SPB
Pobeda po poenima - 03:00
Михаил Клячков S.P.O.R.T. Generation
2012-2013 (NoGi) / Girls / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
1-34
Završeno
Маргарита Радулевич
S.P.O.R.T. Generation
Pobeda po poenima - 03:00
Евангелина Ваганова LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(Mat 1-10)
34
Završeno
Вячеслав Власов
Dragon's Den Russia
Pobeda po poenima - 04:00
Роман Радюк Сибирский След
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
34
Završeno
Maksim Bryksin
Gymnasium
Айк Казарян SHADOWS WAY Pobeda po poenima - 04:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(Mat 1-10)
33
Završeno
Захар Митякин
SHADOWS WAY
Pobedio Završnicom - 03:00
Савва Тунёв СК РОСТ
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -40 kg
(Mat 1-10)
2-36
Završeno
Кирилл Тихомиров
GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
Artem Zakaryanov Gymnasium Pobeda po poenima - 04:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -45 kg
(Mat 1-10)
1-36
Završeno
Алексей Ковтанюк
АСЕ Ястреб
Kirill Tsygankov SAPSAN TEAM Pobedio Završnicom - 01:51
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -46 kg
(Mat 1-10)
40
Završeno
Andrew Mityashin
GoJIRa team
Pobeda po poenima - 03:00
Дима Перевалов АСЕ Ястреб
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(Mat 1-10)
36
Završeno
Тихон Мацуганов
Supernova BJJ Academy
Pobedio Završnicom - 02:21
Postnikov Jakov STONEGUARD
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -45 kg
(Mat 1-10)
1-38
Završeno
ISLAM KHAZBIEV
Strela Team (official)
Aleksandr Serbinov Pobedio Završnicom - 02:23
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -38 kg
(Mat 1-10)
36
Završeno
Евгений Изюмов
SHADOWS WAY
Дамир Абишов Strela Team (official) Pobeda po poenima - 03:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(Mat 1-10)
35
Završeno
Вячеслав Власов
Dragon's Den Russia
Роман Мезенцев Сибирский След Pobedio Završnicom - 00:20
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -31 kg
(Mat 1-10)
35
Završeno
Аскар Урманов
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 03:00
Георгий Грачев Senna Fight Academy
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
33
Završeno
NIKITA NIKITIN
АСЕ Ястреб
Pobedio Završnicom - 01:45
Максим Якубов LEGION SPB
2008-2009 (Gi) / Boys / White / -50 kg
(Mat 1-10)
38
Završeno
Дауд Курбанов
Gymnasium
Pobedio Završnicom - 00:50
Арби Курбанов Gymnasium
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Mat 1-10)
2-35
Završeno
Unknown User
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 03:00
Михаил Клячков S.P.O.R.T. Generation
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -45 kg
(Mat 1-10)
1-37
Završeno
Kirill Tsygankov
SAPSAN TEAM
Bogdan Kondrashkin S.P.O.R.T. Generation Pobeda po poenima - 04:00
2008-2009 (Gi) / Girls / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
39
Završeno
Софья Ушкалова
Сибирский След
Мария Бракало Pobeda po poenima - 04:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
35
Završeno
Матвей Ерамасов
SHADOWS WAY
Pobedio Završnicom - 03:46
Александр Маневич Gymnasium
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Mat 1-10)
2-37
Završeno
Артём Басенко
SAPSAN TEAM
Хайдар Музафаров MATA LEAO Pobeda po poenima - 03:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -50 kg
(Mat 1-10)
38
Završeno
Alexander Sizykh
Gymnasium
Pobeda po poenima - 04:00
Alexander Smorodkin S.P.O.R.T. Generation
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(Mat 1-10)
37
Završeno
Роман Мезенцев
Сибирский След
Тихон Мацуганов Supernova BJJ Academy Pobedio Završnicom - 01:41
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(Mat 1-10)
38
Završeno
Pavel Plotnikov
SAPSAN TEAM
Dmitry Pravednikov Gymnasium Pobedio Odlukom - 04:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -66 kg
(Mat 1-10)
1-40
Završeno
Dmitrii Zavarzin
Gymnasium
Егор Иванов Senna Fight Academy Pobedio Završnicom - 02:45
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Mat 1-10)
2-38
Završeno
Иван Дуткин
АСЕ Ястреб
Pobeda po poenima - 03:00
Danil Vidinev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -55 kg
(Mat 1-10)
37
Završeno
Timur Kipriianov
Gymnasium
Сергей Быков CHECKMAT INTERNATIONAL Pobedio Završnicom - 01:22
2008-2009 (Gi) / Girls / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
40
Završeno
Софья Ушкалова
Сибирский След
Zhelezcova Nelli ICON (Айкон) Pobedio Završnicom - 01:36