Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (NoGi) / Girls / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
1-33
Afgelopen
Хайрутдинова Софья
Scramble
Евангелина Ваганова LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gewonnen via Overgave - 01:20
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -48 kg
(Mat 1-10)
30
Afgelopen
Иван (Ivan) Алексютин (Aleksiutin)
Strela Team (official)
Gewonnen via Overgave - 02:17
Лев Булатов Strela Team (official)
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 kg
(Mat 1-10)
30
Afgelopen
Zakhar Eremin
Gymnasium
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Денни Хатуев Titan Jiu Jitsu Moscow
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -42 kg
(Mat 1-10)
1-35
Afgelopen
Uliana SETCHIKOVA
Senna Fight Academy
Gewonnen via Overgave - 00:47
Владислав Кошелев Senna Fight Academy
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(Mat 1-10)
37
Afgelopen
Pavel Plotnikov
SAPSAN TEAM
Gewonnen via Punten - 04:00
Оганнес Асатрян SHADOWS WAY
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Mat 1-10)
2-34
Afgelopen
Ростислав Головчан
LEGION SPB
Gewonnen via Punten - 03:00
Михаил Клячков S.P.O.R.T. Generation
2012-2013 (NoGi) / Girls / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
1-34
Afgelopen
Маргарита Радулевич
S.P.O.R.T. Generation
Gewonnen via Punten - 03:00
Евангелина Ваганова LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(Mat 1-10)
34
Afgelopen
Вячеслав Власов
Dragon's Den Russia
Gewonnen via Punten - 04:00
Роман Радюк Сибирский След
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
34
Afgelopen
Maksim Bryksin
Gymnasium
Айк Казарян SHADOWS WAY Gewonnen via Punten - 04:00
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(Mat 1-10)
33
Afgelopen
Захар Митякин
SHADOWS WAY
Gewonnen via Overgave - 03:00
Савва Тунёв СК РОСТ
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -40 kg
(Mat 1-10)
2-36
Afgelopen
Кирилл Тихомиров
GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
Artem Zakaryanov Gymnasium Gewonnen via Punten - 04:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -45 kg
(Mat 1-10)
1-36
Afgelopen
Алексей Ковтанюк
АСЕ Ястреб
Kirill Tsygankov SAPSAN TEAM Gewonnen via Overgave - 01:51
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -46 kg
(Mat 1-10)
40
Afgelopen
Andrew Mityashin
GoJIRa team
Gewonnen via Punten - 03:00
Дима Перевалов АСЕ Ястреб
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(Mat 1-10)
36
Afgelopen
Тихон Мацуганов
Supernova BJJ Academy
Gewonnen via Overgave - 02:21
Postnikov Jakov STONEGUARD
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -45 kg
(Mat 1-10)
1-38
Afgelopen
ISLAM KHAZBIEV
Strela Team (official)
Aleksandr Serbinov Gewonnen via Overgave - 02:23
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -38 kg
(Mat 1-10)
36
Afgelopen
Евгений Изюмов
SHADOWS WAY
Дамир Абишов Strela Team (official) Gewonnen via Punten - 03:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(Mat 1-10)
35
Afgelopen
Вячеслав Власов
Dragon's Den Russia
Роман Мезенцев Сибирский След Gewonnen via Overgave - 00:20
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -31 kg
(Mat 1-10)
35
Afgelopen
Аскар Урманов
Strela Team (official)
Gewonnen via Punten - 03:00
Георгий Грачев Senna Fight Academy
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
33
Afgelopen
NIKITA NIKITIN
АСЕ Ястреб
Gewonnen via Overgave - 01:45
Максим Якубов LEGION SPB
2008-2009 (Gi) / Boys / White / -50 kg
(Mat 1-10)
38
Afgelopen
Дауд Курбанов
Gymnasium
Gewonnen via Overgave - 00:50
Арби Курбанов Gymnasium
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Mat 1-10)
2-35
Afgelopen
Unknown User
Strela Team (official)
Gewonnen via Punten - 03:00
Михаил Клячков S.P.O.R.T. Generation
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -45 kg
(Mat 1-10)
1-37
Afgelopen
Kirill Tsygankov
SAPSAN TEAM
Bogdan Kondrashkin S.P.O.R.T. Generation Gewonnen via Punten - 04:00
2008-2009 (Gi) / Girls / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
39
Afgelopen
Софья Ушкалова
Сибирский След
Мария Бракало Gewonnen via Punten - 04:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
35
Afgelopen
Матвей Ерамасов
SHADOWS WAY
Gewonnen via Overgave - 03:46
Александр Маневич Gymnasium
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Mat 1-10)
2-37
Afgelopen
Артём Басенко
SAPSAN TEAM
Хайдар Музафаров MATA LEAO Gewonnen via Punten - 03:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -50 kg
(Mat 1-10)
38
Afgelopen
Alexander Sizykh
Gymnasium
Gewonnen via Punten - 04:00
Alexander Smorodkin S.P.O.R.T. Generation
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(Mat 1-10)
37
Afgelopen
Роман Мезенцев
Сибирский След
Тихон Мацуганов Supernova BJJ Academy Gewonnen via Overgave - 01:41
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(Mat 1-10)
38
Afgelopen
Pavel Plotnikov
SAPSAN TEAM
Dmitry Pravednikov Gymnasium Gewonnen op Beslissing - 04:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -66 kg
(Mat 1-10)
1-40
Afgelopen
Dmitrii Zavarzin
Gymnasium
Егор Иванов Senna Fight Academy Gewonnen via Overgave - 02:45
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Mat 1-10)
2-38
Afgelopen
Иван Дуткин
АСЕ Ястреб
Gewonnen via Punten - 03:00
Danil Vidinev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -55 kg
(Mat 1-10)
37
Afgelopen
Timur Kipriianov
Gymnasium
Сергей Быков CHECKMAT INTERNATIONAL Gewonnen via Overgave - 01:22
2008-2009 (Gi) / Girls / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
40
Afgelopen
Софья Ушкалова
Сибирский След
Zhelezcova Nelli ICON (Айкон) Gewonnen via Overgave - 01:36