Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Дмитрий Окунев
Senna Fight Academy
Аскар Урманов Strela Team (official) Won by Walkover
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Alan Greulich
Samurai Academy
Won by Walkover
Александр Михлин S.P.O.R.T. Generation
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Ярослав Дубровин
Strela Team (official)
Won by Walkover
Александр Михлин S.P.O.R.T. Generation
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -30 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Вячеслав Журавлев
AkumovTeam
Хайдар Музафаров MATA LEAO Won by Walkover
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Степан Савчук
АСЕ Ястреб
Won by Walkover
Матвей Китков ZR Team Association
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -31 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Тимур Хегай
MATA LEAO
Won by Walkover
Дмитрий Окунев Senna Fight Academy
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -66 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Dmitrii Zavarzin
Gymnasium
Won by Walkover
Юрий (Yuri) Алексютин (Aleksiutin) Strela Team (official)
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -66 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Егор Иванов
Senna Fight Academy
Won by Walkover
Юрий (Yuri) Алексютин (Aleksiutin) Strela Team (official)
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -32 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Вячеслав Журавлев
AkumovTeam
Мирон Мельников LEGION SPB Won by Walkover
Male (Gi) / White / Master 2 / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Сергей Белёнов
Supernova BJJ Academy
Won by Walkover
ALEKSEY RYBINSKOV LEGION SPB
Male (Gi) / Blue / Adult / Light Feather -64 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Исломжон Мусахонов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Bogdan Panchoshin Senna Fight Academy
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Maksim Bataev
SAPSAN TEAM
Won by Walkover
Timur Gazizov Strela Team (official)
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Yury Ivaniukovich
Holy Family gym
Sergei Lunkov Senna Fight Academy Won by Walkover
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Yury Ivaniukovich
Holy Family gym
Ян Чуриков Titan Jiu Jitsu Moscow Won by Walkover
2006-2007 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Sofia Apolskaya
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Walkover
Софья Самсонова АСЕ Ястреб
2006-2007 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Софья Самсонова
АСЕ Ястреб
Sofia Apolskaya КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Walkover
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Дмитрий Токарев
Strela Team (official)
Won by Walkover
Исломжон Мусахонов CHECKMAT INTERNATIONAL
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
Окончено
Alkhazurov Amerkhan
Sunja BJJ
Won by Walkover
Исломжон Мусахонов CHECKMAT INTERNATIONAL
Male (NoGi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-10)
Окончено
Иван Литин
Strela Team (official)
Won by Walkover
Yury Ivaniukovich Holy Family gym
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Василий Федоров
Nevskiy Fightclub
Иван Дуткин АСЕ Ястреб Won by Walkover
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Daniil Antonov
Yaroslav Baryshev Supernova BJJ Academy Won by Walkover
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Maksim Bataev
SAPSAN TEAM
Won by Walkover
Timur Gazizov Strela Team (official)
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Даниил Кравец
Gymnasium
Won by Walkover
Матвей Китков ZR Team Association
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Данил Коломыцев
Ludus Perm
Тихон Мацуганов Supernova BJJ Academy Won by Walkover
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Данил Коломыцев
Ludus Perm
Postnikov Jakov STONEGUARD Won by Walkover
2008-2009 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Данил Коломыцев
Ludus Perm
Postnikov Jakov STONEGUARD Won by Walkover
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
Окончено
Даниэль Кричкивский
Scramble
Maksim Bryksin Gymnasium Won by Walkover
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Mat 1-10)
1
Окончено
Никита Дорофеев
BHJJ Togliatty
Won by Submission - 00:15
Daniel Sevostianov Strela Team (official)
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -22 kg
(Mat 1-10)
2-1
Окончено
Александр Радюк
Сибирский След
Maria Chmutova SAPSAN TEAM Won by points - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -21 kg
(Mat 1-10)
1
Окончено
Алексей Балов
Gymnasium
Вероника Кеменова АСЕ Ястреб Won by Submission - 00:52
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -24 kg
(Mat 1-10)
1
Окончено
Тимофей Филиппов
Universal Jiu Jitsu
Won by points - 02:00
Георгий Никонов S.P.O.R.T. Generation
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -18 kg
(Mat 1-10)
1-1
Окончено
Nikita Semenov
Universal Jiu Jitsu
Won by points - 02:00
Aktemir Ungarbayev Samurai Academy