Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -22 кг
(Mat 1-6)
1-27
Finished
Степан Близнюк
Supernova BJJ Academy
Artem Osipov Gymnasium Won by points - 02:00
2004-2005 (Gi) / Girls / White / -53 кг
(Mat 7-12)
18
Finished
Valeria Kozlova
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Submission - 00:55
Виктория Новикова Ludus Perm
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
24
Finished
Алексей Герасимов
Martial Arts Center GENERAL
Nikita Denisenko RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by Decision - 03:00
2007-2008 (Gi) / Boys / Grey / -44 кг
(Mat 7-12)
18
Finished
Давид Балаян
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:28
Александр Страчук BHJJC-NOVOSIBIRSK
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -31 кг
(Mat 7-12)
23
Finished
Vilde Maksim
Won by Submission - 02:05
Никита Птичкин Senna Fight Academy
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -44 кг
(Mat 7-12)
23
Finished
Лев Осташов
Jungle Bjj
Won by points - 03:00
Bogdan Lubenets RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -38 кг
(Mat 1-6)
21
Finished
Никита Баранов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Кирилл Сюрин Gymnasium Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -39 кг
(Mat 1-6)
17
Finished
Казбек Саидов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Константин Лупандин -LION academy- Won by Disqualification (disqualification)
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -39 кг
(Mat 1-6)
25
Finished
Feliks Oganov
Gymnasium Zhukovka
Тимофей Гудков RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by points - 03:00
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -22 кг
(Mat 1-6)
1-28
Finished
София Титова
АКАДЕМИЯ ММА Азаркина Анатолия
Макар Булатов Martial Arts Center GENERAL Won by points - 02:00
2007-2008 (Gi) / Boys / Grey / -54 кг
(Mat 7-12)
22
Finished
Владислав Янгалычев
Artem Mozhaev Supernova BJJ Academy Won by Submission - 01:03
2005-2006 (NoGi) / Boys / White / -44 кг
(Mat 7-12)
18
Finished
Арсений Левченко
Martial Arts Center GENERAL
Won by points - 04:00
Адам Енжаев CHECKMAT INTERNATIONAL
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -39 кг
(Mat 1-6)
18
Finished
Серафим Зимарев
АКАДЕМИЯ ММА Азаркина Анатолия
Won by points - 03:00
Фёдор Чусовлянов ZR Team Association
2005-2006 (Gi) / Boys / Grey / -50 кг
(Mat 7-12)
20
Finished
Denis Ibragimov
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 01:13
Karen Surinov Gymnasium
2003-2004 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 кг
(Mat 7-12)
20
Finished
Полина Гаврилова
-LION academy-
Diana Trankina RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by Submission - 02:11
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
25
Finished
Unknown User
Strela Team (official)
Вильдан Галиаскаров ISLAM TEAM Won by Submission - 01:47
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -38 кг
(Mat 7-12)
16
Finished
Владислав Михеев
Supernova BJJ Academy
Ruslan Taygibov Ludus GoJira Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-6)
2-26
Finished
Владислав Юзвак
-LION academy-
Won by points - 03:00
Matvey Mukhlinin
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -34 кг
(Mat 1-6)
22
Finished
Никита Козлов
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Иван Чернухин СК БОЕЦ
2007-2008 (Gi) / Boys / Grey / -48 кг
(Mat 7-12)
21
Finished
GREGORY RYBALOV
Ludus GoJira
Won by points - 03:00
Dmitri Pribylov Supernova BJJ Academy
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -28 кг
(Mat 7-12)
25
Finished
Pavel Fenin
Ludus GoJira
Максим Павлов Ас Won by Submission - 00:46
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -22 кг
(Mat 1-6)
1-29
Finished
Timur Abrekov
Supernova BJJ Academy
Won by points - 02:00
Вячеслав Абрамов Gymnasium
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -39 кг
(Mat 1-6)
26
Finished
Mikhail Rusakov
Ludus GoJira
Alexander Uchaev Gymnasium Won by Submission - 01:04
2005-2006 (NoGi) / Boys / Grey / -39 кг
(Mat 7-12)
22
Finished
Unknown User
Strela Team (official)
Won by Submission - 02:30
Viacheslav Ermakov Zrteam
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
26
Finished
Артём Чуприян
Martial Arts Center GENERAL
Egor Grachev Ludus GoJira Won by Submission - 00:16
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -39 кг
(Mat 1-6)
19
Finished
Иван Доронин
Ludus Ryazan
Won by Submission - 01:18
Иван Корнышков-Мурин Gymnasium
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -28 кг
(Mat 7-12)
26
Finished
Radomir Kondrashkin
S.P.O.R.T. Generation
Won by points - 03:00
Тимофей Чекалин Supernova BJJ Academy
2005-2006 (Gi) / Boys / White / -60 кг
(Mat 7-12)
21
Finished
Марсель Мавлютов
Budo-Center
Riyad Marziev RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by Submission - 00:44
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -44 кг
(Mat 7-12)
24
Finished
Александр Горячев
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Submission - 02:09
Alexey Rozhdestvenskiy Supernova BJJ Academy
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -39 кг
(Mat 1-6)
27
Finished
Владислав Попов
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Won by Submission - 01:37
Арсений Орлов Gymnasium
2011-2012 (NoGi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-6)
23
Finished
Artyom Belenov
Supernova BJJ Academy
Yaroslav Baryshev Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2003-2004 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -64 кг
(Mat 7-12)
22
Finished
Александра Племяшова
Tsunami
Анастасия Лысакова -LION academy- Won by Decision