Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)
1-19
Finished
Магомедимин Гасанов
Won by Disqualification (disqualification) - 01:44
Николай Огальцов Ас
2007-2008 (Gi) / Boys / Grey / -48 кг
(Mat 7-12)
19
Finished
GREGORY RYBALOV
Ludus GoJira
Won by points - 03:00
Максим Безрукавый -LION academy-
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
16
Finished
Алексей Герасимов
Martial Arts Center GENERAL
Won by Submission - 01:09
Vardan Fagradian Gymnasium
2005-2006 (Gi) / Boys / Grey / -50 кг
(Mat 7-12)
15
Finished
Вадим Гурьев
-LION academy-
Egor Balyinin VALETUDO г. Ковров Won by points - 04:00
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -36 кг
(Mat 1-6)
18
Finished
Alexander Smorodkin
S.P.O.R.T. Generation
Egor Ignatov Ludus GoJira Won by Submission - 01:23
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)
1-20
Finished
Мирон Барябин
Won by points - 02:00
Сафина Панарина АСЕ Ястреб
2007-2008 (NoGi) / Boys / White / -36 кг
(Mat 7-12)
20
Finished
Александр Морозов
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Dmitry Beketov РОО "Федерация джиу-джитсу Архангельской области"
2003-2004 (Gi) / Boys / White / +84 кг
(Mat 7-12)
14
Finished
Магомед Картоев
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Daniil Atanov Supernova BJJ Academy Won by points - 04:00
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
17
Finished
Antonov Aleksandr
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Nikita Denisenko RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by Submission - 00:14
2005-2006 (Gi) / Boys / White / -50 кг
(Mat 7-12)
13
Finished
SEMEN KHOKHOLKO
ZR Team Association
Won by Submission - 02:41
Нуриел Биняминов RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2007-2008 (Gi) / Boys / Grey / -48 кг
(Mat 7-12)
20
Finished
Iliya Popenko
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Dmitri Pribylov Supernova BJJ Academy Won by Submission - 00:30
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -31 кг
(Mat 7-12)
17
Finished
Георгий Куприн
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Maxim Lisyutin Gymnasium
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -39 кг
(Mat 1-6)
15
Finished
Артур Арзуманян
Ludus Ramenki
Won by points - 03:00
Bakhshiev Khalid ABBAS
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -36 кг
(Mat 1-6)
19
Finished
Roman Baigildin
Gymnasium Zhukovka
Maksim Bryksin Gymnasium Won by points - 03:00
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)
1-21
Finished
Таир Касымжанов
Migranteam
Ivan Sobolev Won by points - 02:00
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
18
Finished
Кирилл Грабовский
MATA LEAO
Unknown User Strela Team (official) Won by points - 03:00
2005-2006 (Gi) / Boys / Grey / -45 кг
(Mat 7-12)
13
Finished
Ian Khokhlov
Gymnasium
Won by points - 04:00
Павел Лисин КСЕ СПАРТАНЕЦ
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-6)
2-19
Finished
Даниил Волчков
CHECKMAT INTERNATIONAL
Гази Ангутаев ABBAS Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-6)
2-20
Finished
Amirkhan Tagirbekov
Won by points - 03:00
Sergey Darabanskiy ICON JIU-JITSU TEAM
2007-2008 (NoGi) / Boys / White / -32 кг
(Mat 7-12)
18
Finished
Арсений Трусов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points - 03:00
Кирилл Батыров Budo-Center
2005-2006 (Gi) / Boys / White / -50 кг
(Mat 7-12)
14
Finished
Георгий Бабак
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Won by points - 04:00
Даниил Смирнов LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -36 кг
(Mat 1-6)
20
Finished
Kirill Tsygankov
Won by Submission - 01:27
Alexander Sizykh Gymnasium
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)
1-22
Finished
Nikita Vinogradov
VALETUDO г. Ковров
Магомедимин Гасанов Won by points - 02:00
2004-2005 (Gi) / Girls / White / -53 кг
(Mat 7-12)
16
Finished
Valeria Kozlova
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 04:00
Софья Шкадина КСЕ СПАРТАНЕЦ
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -31 кг
(Mat 7-12)
18
Finished
Georgi Kan
Gymnasium
Mihail Kim Legend Won by Submission - 02:06
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
19
Finished
Вильдан Галиаскаров
ISLAM TEAM
Won by Submission - 00:17
Artem Nelyubin Jungle Bjj
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -34 кг
(Mat 1-6)
17
Finished
Egor Vorobev
Ludus GoJira
Иван Чернухин СК БОЕЦ Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -39 кг
(Mat 1-6)
16
Finished
Джамал Алхасов
Pridebjj
Won by points - 03:00
Тимур Курмангазиев ДЮСШ №4
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -36 кг
(Mat 1-6)
21
Finished
Egor Ignatov
Ludus GoJira
Won by Submission - 02:22
Maksim Bryksin Gymnasium
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
20
Finished
Артём Чуприян
Martial Arts Center GENERAL
Won by points - 03:00
Павел Савостиков Supernova BJJ Academy
2005-2006 (Gi) / Boys / Grey / -50 кг
(Mat 7-12)
16
Finished
Unknown User
Strela Team (official)
Won by Submission - 00:26
Renat Gaibatov ATOS
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)