Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)
1-19
Terminé
Магомедимин Гасанов
Gagné par Disqualification - 01:44
Николай Огальцов Ас
2007-2008 (Gi) / Boys / Grey / -48 кг
(Mat 7-12)
19
Terminé
GREGORY RYBALOV
Ludus GoJira
Gagné par points - 03:00
Максим Безрукавый -LION academy-
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
16
Terminé
Алексей Герасимов
Martial Arts Center GENERAL
Gagné par soumission - 01:09
Vardan Fagradian Gymnasium
2005-2006 (Gi) / Boys / Grey / -50 кг
(Mat 7-12)
15
Terminé
Вадим Гурьев
-LION academy-
Egor Balyinin VALETUDO г. Ковров Gagné par points - 04:00
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -36 кг
(Mat 1-6)
18
Terminé
Alexander Smorodkin
S.P.O.R.T. Generation
Egor Ignatov Ludus GoJira Gagné par soumission - 01:23
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)
1-20
Terminé
Мирон Барябин
Gagné par points - 02:00
Сафина Панарина АСЕ Ястреб
2007-2008 (NoGi) / Boys / White / -36 кг
(Mat 7-12)
20
Terminé
Александр Морозов
Supernova BJJ Academy
Gagné par points - 03:00
Dmitry Beketov РОО "Федерация джиу-джитсу Архангельской области"
2003-2004 (Gi) / Boys / White / +84 кг
(Mat 7-12)
14
Terminé
Магомед Картоев
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Daniil Atanov Supernova BJJ Academy Gagné par points - 04:00
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
17
Terminé
Antonov Aleksandr
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Nikita Denisenko RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Gagné par soumission - 00:14
2005-2006 (Gi) / Boys / White / -50 кг
(Mat 7-12)
13
Terminé
SEMEN KHOKHOLKO
ZR Team Association
Gagné par soumission - 02:41
Нуриел Биняминов RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2007-2008 (Gi) / Boys / Grey / -48 кг
(Mat 7-12)
20
Terminé
Iliya Popenko
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Dmitri Pribylov Supernova BJJ Academy Gagné par soumission - 00:30
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -31 кг
(Mat 7-12)
17
Terminé
Георгий Куприн
Supernova BJJ Academy
Gagné par points - 03:00
Maxim Lisyutin Gymnasium
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -39 кг
(Mat 1-6)
15
Terminé
Артур Арзуманян
Ludus Ramenki
Gagné par points - 03:00
Bakhshiev Khalid ABBAS
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -36 кг
(Mat 1-6)
19
Terminé
Roman Baigildin
Gymnasium Zhukovka
Maksim Bryksin Gymnasium Gagné par points - 03:00
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)
1-21
Terminé
Таир Касымжанов
Migranteam
Ivan Sobolev Gagné par points - 02:00
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
18
Terminé
Кирилл Грабовский
MATA LEAO
Unknown User Strela Team (official) Gagné par points - 03:00
2005-2006 (Gi) / Boys / Grey / -45 кг
(Mat 7-12)
13
Terminé
Ian Khokhlov
Gymnasium
Gagné par points - 04:00
Павел Лисин КСЕ СПАРТАНЕЦ
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-6)
2-19
Terminé
Даниил Волчков
CHECKMAT INTERNATIONAL
Гази Ангутаев ABBAS Gagné par points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-6)
2-20
Terminé
Amirkhan Tagirbekov
Gagné par points - 03:00
Sergey Darabanskiy ICON JIU-JITSU TEAM
2007-2008 (NoGi) / Boys / White / -32 кг
(Mat 7-12)
18
Terminé
Арсений Трусов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Gagné par points - 03:00
Кирилл Батыров Budo-Center
2005-2006 (Gi) / Boys / White / -50 кг
(Mat 7-12)
14
Terminé
Георгий Бабак
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Gagné par points - 04:00
Даниил Смирнов LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -36 кг
(Mat 1-6)
20
Terminé
Kirill Tsygankov
Gagné par soumission - 01:27
Alexander Sizykh Gymnasium
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)
1-22
Terminé
Nikita Vinogradov
VALETUDO г. Ковров
Магомедимин Гасанов Gagné par points - 02:00
2004-2005 (Gi) / Girls / White / -53 кг
(Mat 7-12)
16
Terminé
Valeria Kozlova
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gagné par points - 04:00
Софья Шкадина КСЕ СПАРТАНЕЦ
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -31 кг
(Mat 7-12)
18
Terminé
Georgi Kan
Gymnasium
Mihail Kim Legend Gagné par soumission - 02:06
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
19
Terminé
Вильдан Галиаскаров
ISLAM TEAM
Gagné par soumission - 00:17
Artem Nelyubin Jungle Bjj
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -34 кг
(Mat 1-6)
17
Terminé
Egor Vorobev
Ludus GoJira
Иван Чернухин СК БОЕЦ Gagné par points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -39 кг
(Mat 1-6)
16
Terminé
Джамал Алхасов
Pridebjj
Gagné par points - 03:00
Тимур Курмангазиев ДЮСШ №4
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -36 кг
(Mat 1-6)
21
Terminé
Egor Ignatov
Ludus GoJira
Gagné par soumission - 02:22
Maksim Bryksin Gymnasium
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
20
Terminé
Артём Чуприян
Martial Arts Center GENERAL
Gagné par points - 03:00
Павел Савостиков Supernova BJJ Academy
2005-2006 (Gi) / Boys / Grey / -50 кг
(Mat 7-12)
16
Terminé
Unknown User
Strela Team (official)
Gagné par soumission - 00:26
Renat Gaibatov ATOS
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-6)
1-23
Terminé
Мирон Барябин
Ivan Sobolev Gagné par points - 02:00