Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -22 кг
(Mat 1-6)
1-30
Terminé
Unknown User
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Gagné par points - 02:00
Матвей Махов Gymnasium
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
27
Terminé
Gorishniy Victor
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Ренат Касымжанов Migranteam Gagné par soumission - 00:41
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-6)
2-27
Terminé
Артемий Зорин
Gymnasium Zhukovka
Василий Латий Ludus Team Gagné par points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -39 кг
(Mat 1-6)
20
Terminé
Артур Арзуманян
Ludus Ramenki
Джамал Алхасов Pridebjj Gagné par soumission - 01:11
2005-2006 (NoGi) / Boys / White / -44 кг
(Mat 7-12)
19
Terminé
Arslan Ataev
Адам Енжаев CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par soumission - 02:26
2003-2004 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 кг
(Mat 7-12)
21
Terminé
Veronika Karakhonova
GFTEAM
Gagné par soumission - 02:11
Diana Trankina RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
28
Terminé
Nikita Denisenko
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Вильдан Галиаскаров ISLAM TEAM Gagné par décision - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -31 кг
(Mat 7-12)
24
Terminé
Mihail Kim
Legend
Vilde Maksim Gagné par points - 03:00
2005-2006 (NoGi) / Boys / Grey / -49 кг
(Mat 7-12)
25
Terminé
Unknown User
Strela Team (official)
Gagné par soumission - 00:42
Egor Balyinin VALETUDO г. Ковров
2007-2008 (Gi) / Boys / White / -44 кг
(Mat 7-12)
25
Terminé
Alexander Kirichenko
Ludus GoJira
Gagné par points - 03:00
Ульви Аббасов ABBAS
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -39 кг
(Mat 1-6)
28
Terminé
Miron Eremin
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Григорий Якимец Gymnasium Gagné par soumission - 00:53
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -22 кг
(Mat 1-6)
1-31
Terminé
Artem Osipov
Gymnasium
Gagné par points - 02:00
Matvey Zavyalov Gymnasium
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -39 кг
(Mat 1-6)
21
Terminé
Константин Лупандин
-LION academy-
Gagné par soumission - 00:31
Kirill Pavlov Gymnasium
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-6)
2-28
Terminé
Denis Maximov
ДЮСШ №4
Eldar Jafarov Ludus Ramenki Gagné par points - 03:00
2005-2006 (NoGi) / Boys / Grey / -39 кг
(Mat 7-12)
23
Terminé
Unknown User
Strela Team (official)
Gagné par soumission - 01:27
Dmitry Varvarin Supernova BJJ Academy
2003-2004 (Gi) / Boys / Grey / -69 кг
(Mat 7-12)
23
Terminé
Vsevolod Lebedev
ZR Team
Sarkis Muradyan Gymnasium Zhukovka Gagné par points - 04:00
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -39 кг
(Mat 1-6)
29
Terminé
Тимофей Гудков
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Gagné par points - 03:00
Alexander Uchaev Gymnasium
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -28 кг
(Mat 7-12)
27
Terminé
Косарев Глеб
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Артём Чернявский ZR Team Gagné par soumission - 01:08
2005-2006 (NoGi) / Boys / White / -49 кг
(Mat 7-12)
20
Terminé
Георгий Бабак
RIBEIRO JIU-JITSU INTERNATIONAL
SEMEN KHOKHOLKO ZR Team Association Gagné par soumission - 00:41
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -39 кг
(Mat 1-6)
22
Terminé
Серафим Зимарев
АКАДЕМИЯ ММА Азаркина Анатолия
Gagné par soumission - 02:01
Иван Доронин Ludus Ryazan
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -38 кг
(Mat 1-6)
24
Terminé
Timur Mamedov
Сибирский барс
Gagné par soumission - 00:17
Кирилл Сюрин Gymnasium
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-6)
29
Terminé
Egor Grachev
Ludus GoJira
Gagné par décision - 03:00
Ренат Касымжанов Migranteam
2005-2006 (NoGi) / Boys / Grey / -49 кг
(Mat 7-12)
26
Terminé
Unknown User
Strela Team (official)
Gagné par soumission - 02:41
Denis Ibragimov Supernova BJJ Academy
2007-2008 (NoGi) / Boys / White / -36 кг
(Mat 7-12)
22
Terminé
Александр Морозов
Supernova BJJ Academy
Magomedzapir Magomedov Gagné par Disqualification - 00:39
2011-2012 (NoGi) / Boys / White / -31 кг
(Mat 1-6)
25
Terminé
Вячеслав Лобузнов
BHJJC-NOVOSIBIRSK
Gagné par points - 03:00
Александр Цаллагов ICON JIU-JITSU TEAM
2013-2014 (Gi) / Kids / White / -22 кг
(Mat 1-6)
1-32
Terminé
Макар Булатов
Martial Arts Center GENERAL
Gagné par points - 02:00
Peter Kuznetsov Gymnasium
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -28 кг
(Mat 7-12)
28
Terminé
Даниил Назаров
Ludus GoJira
Gagné par points - 03:00
Anton Paradeev
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-6)
2-29
Terminé
Kirill Kremnev
Supernova BJJ Academy
Вячеслав Вишняков LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gagné par soumission - 01:38
2007-2008 (Gi) / Boys / Grey / -54 кг
(Mat 7-12)
23
Terminé
Никита Ложников
ATOS
Никита Виноградов КСЕ СПАРТАНЕЦ Gagné par Disqualification
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -39 кг
(Mat 1-6)
23
Terminé
Джамал Алхасов
Pridebjj
Gagné par points - 03:00
Константин Лупандин -LION academy-
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -39 кг
(Mat 1-6)
30
Terminé
Владислав Попов
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Григорий Якимец Gymnasium Gagné par points - 03:00
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -27 кг
(Mat 1-6)
30
Terminé
Лев Зарипзянов
Jungle Bjj
Aleksandr Shpikalov Supernova BJJ Academy Gagné par points - 03:00