Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / Purple / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
55
Finished
Ivan Petrov
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Vladimir Kozyrev Universal Jiu Jitsu Won by Submission - 02:05
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -53 kg
(Mat 1-10)
62
Finished
Расамбек Гёзалов
Strela Team (official)
Won by Submission - 02:00
Lev Goldstein Strela Team (official)
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Mat 1-10)
2-60
Finished
Peter Shlepov
Gymnasium
Владислав Гаузер CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 03:50
Female (Gi) / White / Adult / Feather -59 kg
(Mat 1-10)
1-61
Finished
Galina Ichanskaya
Strela Team (official)
Дарья Милецкая Senna Fight Academy Won by Submission - 02:38
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -58 kg
(Mat 1-10)
56
Finished
Александр Пак
Samurai Academy
Maksim Razumov Gymnasium Won by points - 04:00
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Mat 1-10)
60
Finished
Musa Zyazikov
Gymnasium
Вадим Яскевич КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Submission - 03:34
2006-2007 (NoGi) / Boys / White / -62 kg
(Mat 1-10)
63
Finished
Bogdan Skomoroshenko
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Аким Перышкин АСЕ Ястреб Won by points - 04:00
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
63
Finished
Александр Пачин
MATA LEAO
Won by Submission - 03:29
Михаил Цветков Gymnasium
Female (Gi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
2-61
Finished
Ольга Сидорук
Holy Family gym
Won by points - 05:00
Ксения Левченко Strela Team (official)
2004-2005 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 kg
(Mat 1-10)
1-62
Finished
Владимир Нагорянский
Gymnasium
Georgy Kononykhin АСЕ Ястреб Won by Submission - 00:38
Male (NoGi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
64
Finished
ILYA SETCHIKOV
Universal Jiu Jitsu
Igor Lipenskiy КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Submission - 01:31
Female (Gi) / Blue / Adult / Light Feather -54 kg
(Mat 1-10)
64
Finished
Айша Магомедова
Won by Submission - 04:57
Valeriya Koneva Samurai Academy
Female (Gi) / White / Adult / Feather -59 kg
(Mat 1-10)
1-63
Finished
Альбина Магомедова
SAPSAN TEAM
Кристина Плакхина Senna Fight Academy Won by Submission - 01:00
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -67 kg
(Mat 1-10)
63
Finished
Karen Surinov
Gymnasium
Ian Khokhlov Gymnasium Won by Decision
Female (Gi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
2-62
Finished
Екатерина Алексеева
GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG
Won by points - 05:00
Marina Pavlova BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Male (Gi) / Purple / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
58
Finished
Dauren Seidakhmetov
Samurai Academy
Won by points - 06:00
Vladimir Kozyrev Universal Jiu Jitsu
2006-2007 (NoGi) / Boys / White / -62 kg
(Mat 1-10)
65
Finished
Ян Москалев
АСЕ Ястреб
Аким Перышкин АСЕ Ястреб Won by Decision
2006-2007 (NoGi) / Boys / Grey / -56 kg
(Mat 1-10)
61
Finished
Lev Goldstein
Strela Team (official)
Александр Пак Samurai Academy Won by Submission - 03:58
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Mat 1-10)
1-65
Finished
Билал Курбабагамаев
Gymnasium
Won by Submission - 03:47
Sergei Lunkov Senna Fight Academy
Male (NoGi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
67
Finished
Petr Grigorev
SAPSAN TEAM
Igor Lipenskiy КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Submission - 02:13
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
65
Finished
Александр Пачин
MATA LEAO
Won by Submission - 03:22
Антон Васильев Jungle Bjj
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Mat 1-10)
2-63
Finished
FEDOR KONONYKHIN
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 01:12
Владислав Гаузер CHECKMAT INTERNATIONAL
2006-2007 (NoGi) / Boys / Grey / -56 kg
(Mat 1-10)
62
Finished
Расамбек Гёзалов
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Темирлан Микаелян Gymnasium
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -64 kg
(Mat 1-10)
57
Finished
Ян Москалев
АСЕ Ястреб
Won by points - 04:00
Аким Перышкин АСЕ Ястреб
Female (Gi) / White / Adult / Feather -59 kg
(Mat 1-10)
1-66
Finished
Дарья Милецкая
Senna Fight Academy
Won by Decision - 05:00
Кристина Плакхина Senna Fight Academy
Female (Gi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
2-64
Finished
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Won by points - 05:00
Galina Kulikova Strela Team (official)
Male (NoGi) / White / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
68
Finished
Iosif Lipalo
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 02:25
Орхан Гафилзадэ Gymnasium
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Mat 1-10)
67
Finished
Михаил Цветков
Gymnasium
Won by Submission - 01:05
Антон Васильев Jungle Bjj
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Mat 1-10)
63
Finished
Кирилл Блохин
Strela Team (official)
Вадим Яскевич КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Submission - 01:12
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Mat 1-10)
66
Finished
Dmitry Kopyltsov
Universal Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Владислав Гаузер CHECKMAT INTERNATIONAL
Male (NoGi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
64
Finished
Иван Литин
Strela Team (official)
Leonid Garbuzov Gymnasium Won by points - 05:00
Female (Gi) / White / Adult / Light -64 kg
(Mat 1-10)
2-65
Finished
Ольга Сидорук
Holy Family gym
Won by Submission - 03:43
Екатерина Алексеева GRACIE BARRA OZERKI - ST. PETERSBURG