Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2015-2016 (Gi) / Kids / White / -20 кг
(Mat 1-8)
1-7
완료됨
Artem Yunikov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Филипп Труфманов Martial Arts Center GENERAL Won by Decision - 02:00
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -25 кг
(Mat 1-8)
2-8
완료됨
Амир Муратов
Jungle Bjj
Богдан Скороходов Gurza Team Won by Submission - 01:34
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -30 кг
(Mat 1-8)
8
완료됨
Игорь Сенчук
Ludus Ryazan
Тимур Хегай MATA LEAO Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -27 кг
(Mat 1-8)
11
완료됨
Александр Внуков
АСЕ Ястреб
Won by points - 02:00
NIKITA NIKITIN АСЕ Ястреб
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -44 кг
(Mat 1-8)
10
완료됨
Александр Кошелев
Ludus GoJira
Денис Чижиков Gymnasium Won by points - 03:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-8)
8
완료됨
Платон Ганцов
MATA LEAO
Микаил Шайдаев Gymnasium Won by Submission - 01:16
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -39 кг
(Mat 1-8)
11
완료됨
Дорошук Николай
Никита Козлов Supernova BJJ Academy Won by points - 02:38
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -27 кг
(Mat 1-8)
1-10
완료됨
Rasul Shamsutdinov
S.P.O.R.T. Generation
Won by points - 02:00
Тимофей Никитин Ludus Perm
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -25 кг
(Mat 1-8)
2-9
완료됨
Гордей Кузовенков
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 00:47
Рудык Александр
2011-2012 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Mat 1-8)
13
완료됨
Мирон Мельников
LEGION SPB
Won by points - 03:00
Fedoseev Matvey ART OF FIGHT
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -34 кг
(Mat 1-8)
10
완료됨
Leon Arshba
Gymnasium
Eli Paniashvili Gymnasium Won by points - 01:00
2013-2014 (Gi) / Girls / White / -27 кг
(Mat 1-8)
9
완료됨
Полина Поздеева
Gymnasium
Яна Ткачева Supernova BJJ Academy Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 кг
(Mat 1-8)
2
완료됨
Максим Колчев
Supernova BJJ Academy
Даниэль Долина ART OF FIGHT Won by Submission - 01:37
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -25 кг
(Mat 1-8)
2-10
완료됨
Муратов Арсен
Yaroslav Vakhrushev Bodao team Won by Submission - 01:22
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -24 кг
(Mat 1-8)
10
완료됨
Danila Ryzhkov
Gymnasium
Макар Савин S.P.O.R.T. Generation Won by points - 02:00
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -22 кг
(Mat 1-8)
13
완료됨
Кирилл Мангутов
LEWIS GOULDING The MMA Academy Liverpool Won by Submission - 01:01
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-8)
9
완료됨
Maksim Vlasenko
LION ACADEMY
Artem Sizykh Gymnasium Won by Submission - 01:41
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -27 кг
(Mat 1-8)
12
완료됨
Вадим Бабец
АСЕ Ястреб
Александр Внуков АСЕ Ястреб Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 кг
(Mat 1-8)
3
완료됨
Danil Kurdyukov
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 01:09
Леонид Грехнёв Jungle Bjj
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -27 кг
(Mat 1-8)
완료됨
Kozlov Artёm
Senna Fight Academy
Won by Walkover
Александр Кузин Gymnasium
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -25 кг
(Mat 1-8)
2-11
완료됨
Павел Савостиков
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 01:26
Амир Умаханов Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -27 кг
(Mat 1-8)
1-11
완료됨
Rasul Shamsutdinov
S.P.O.R.T. Generation
Won by points - 02:00
Арсений Тур АСЕ Ястреб
2011-2012 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Mat 1-8)
14
완료됨
Марк Бургарт
Martial Arts Center GENERAL
Won by points - 03:00
Stepan Soshilov Strela Team (official)
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -24 кг
(Mat 1-8)
10
완료됨
Степан Савчук
АСЕ Ястреб
Kirill Chernov АСЕ Ястреб Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -30 кг
(Mat 1-8)
9
완료됨
Дмитрий Коновалов
Supernova BJJ Academy
Won by points - 02:00
Тимур Хегай MATA LEAO
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -39 кг
(Mat 1-8)
12
완료됨
Дорошук Николай
Айнулах Сулейманов Frota Team Nogueira Won by Submission - 00:26
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 кг
(Mat 1-8)
4
완료됨
Мирослав Капитанюк
АСЕ Ястреб
Won by points - 02:00
Никита Калапуц CHECKMAT INTERNATIONAL
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -25 кг
(Mat 1-8)
2-12
완료됨
Богдан Скороходов
Gurza Team
Won by Submission - 02:26
Гордей Кузовенков Supernova BJJ Academy
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -44 кг
(Mat 1-8)
완료됨
Egor Vorobev
Ludus GoJira
Won by Walkover
Лука Малевский Gymnasium
2011-2012 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Mat 1-8)
15
완료됨
Mikhail Bondarenko
STONEGUARD
Won by Submission - 00:53
Мирон Мельников LEGION SPB
2013-2014 (Gi) / Boys / Grey / -34 кг
(Mat 1-8)
11
완료됨
Leon Arshba
Gymnasium
Mikhail Potolitsyn Gymnasium Won by points - 02:00
2013-2014 (Gi) / Boys / White / -21 кг
(Mat 1-8)
5
완료됨
Aleksandr Fatkin
Ludus GoJira
Won by points - 02:00
Яромир Глазырин Supernova BJJ Academy