Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2004-2005 / Boys / White / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
7-68
Ferdig
Руслан Липатов
Ludus Krasnodar
Жахонгир Ходжаев Team Strela Seier på submission - 01:18
2006-2007 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-64
Ferdig
Артем Шелехин
Ribeiro
Seier på submission - 02:21
Nikolay Pchelintsev Ludus Befitt Khimki
2006-2007 / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
8-53
Ferdig
Amir Alkov
Supernova BJJ Academy
Алексей Попов Svarog Seier på submission - 01:33
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
5-62
Ferdig
Dmitry Filinov
BEVERLY HILLS JIU JITSU CLUB
Seier med poeng - 04:00
Матвей Городишенин -LION academy-
2004-2005 / Boys / Grey / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
2006-2007 / Boys / Grey / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
9-51
Ferdig
Fedor Kononykhin
BEVERLY HILLS JIU JITSU CLUB
Seier med poeng - 04:00
Евгений Парахин Наро-Фоминский клуб боевого самбо
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -58 кг
(Gymnasium Cup X)
3-58
Ferdig
Александр Жаров
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Seier på submission - 00:07
Дмитрий Гунин RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
10-56
Ferdig
Denis Babenkov
Supernova BJJ Academy
Seier på submission - 00:30
Artem Chizhov Stone Fight St.Petersburg
2002-2003 / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
7-71
Ferdig
Елизавета Сидоренко
STRELA TEAM
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Анастасия Лысакова -LION academy-
2004-2005 / Boys / White / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
1-66
Ferdig
Artem Babenko
Ludus GoJira
Abduhalim Ernazarov Supernova BJJ Academy Seier med poeng - 04:00
2004-2005 / Boys / White / -52 кг
(Gymnasium Cup X)
7-67
Ferdig
Виктор Муконин
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Григорий Бублик LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier på submission - 02:08
2006-2007 / Girls / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
10-57
Ferdig
Алёна Набутова
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Seier med poeng - 04:00
Arina Fedotova Center MMA 12, Rybinsk
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
8-56
Ferdig
Unknown User
ABBAS
Seier på submission - 02:29
Евгений Санфиров Adaev team
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -58 кг
(Gymnasium Cup X)
3-59
Ferdig
Никита Артамонов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier på submission - 01:22
Fedor Motorygin RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -76 кг
(Gymnasium Cup X)
Ferdig
Иван Комельков
-LION academy-
Seier på Walkover
Artur Osipov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2006-2007 / Boys / White / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
6-55
Ferdig
Илья Мельников
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Seier med poeng - 04:00
Ярослав Гусляев RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2002-2003 / Girls / White / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
4-64
Ferdig
Ана-Мария Караку
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Seier på submission - 02:57
Казанина Дарья Center MMA 12, Rybinsk
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
2-55
Ferdig
Евгений сон
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier på submission - 00:51
Дмитрий Корзунов Наро-Фоминский клуб боевого самбо
2004-2005 / Boys / Grey / +66 кг
(Gymnasium Cup X)
3-61
Ferdig
Muzalevskiy Ilia
BHJJC Togliatty
Айрат Даукаев STRELA TEAM Seier på submission - 02:04
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
8-57
Ferdig
Артем Степанов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Георгий Котов -LION academy- Seier med poeng - 04:00
2004-2005 / Boys / Grey / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
5-64
Ferdig
Georgy Kononykhin
BEVERLY HILLS JIU JITSU CLUB
Seier på submission - 03:16
Вадим Гурьев -LION academy-
2006-2007 / Boys / Grey / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
9-52
Ferdig
Далер Аминов
Dubasov Team
Ivan Rodionov TOP TEN/Ribeiro Seier med poeng - 04:00
2006-2007 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-65
Ferdig
Unknown User
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Артем Шелехин Ribeiro Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
2004-2005 / Boys / White / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
7-69
Ferdig
Дмитрий Метёлкин
VALETUDO г. Ковров
Seier med poeng - 04:00
Руслан Липатов Ludus Krasnodar
2002-2003 / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
2-57
Ferdig
Екатерина Фигурина
-LION academy-
Валентина Бурилина Supernova BJJ Academy Seier med poeng - 04:00
2006-2007 / Boys / White / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
6-56
Ferdig
Иван Ilyin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Никита Броварь ABBAS Seier på submission - 00:51
2002-2003 / Girls / White / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
4-65
Ferdig
Алиса Мацакова
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Alisa Simonova Seier med poeng - 04:00
2006-2007 / Girls / Yellow,Orange,Green / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
10-58
Ferdig
Julia Khorosheva
Center MMA 12, Rybinsk
Seier med poeng - 04:00
Julia Gulyaeva Supernova BJJ Academy
2004-2005 / Boys / Grey / -52 кг
(Gymnasium Cup X)
3-64
Ferdig
Alexandr Rubio Samusev
Gymnasium
Степан Вяльченков Наро-Фоминский клуб боевого самбо Seier på submission - 00:32
2006-2007 / Boys / White / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
6-57
Ferdig
Dmitri Pribylov
Supernova BJJ Academy
Seier på submission - 01:48
Iliya Popenko Ribeiro Jiu Jitsu - USA
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
8-58
Ferdig
Unknown User
ABBAS
Seier med poeng - 04:00
Alexander Baranovskiy Gymnasium
2004-2005 / Boys / White / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
1-67
Ferdig
Данис Салимов
Team Strela
Seier på submission - 02:22
Unknown User BHJJC Togliatty