Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Absolute / White / Adult / -60
(Gymnasium Cup X)
7-75
Ferdig
Nadezhda KRASAVINA
Seier på submission - 01:55
Unknown User LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2004-2005 / Boys / White / -58 кг
(Gymnasium Cup X)
6-62
Ferdig
Fedor Urusov
Jiumetru
Seier med poeng - 04:00
Umar Kamaludinov ABBAS
2000-2001 / Boys / White / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
2-63
Ferdig
Andrey Milyutin
Ludus Voskresensk
Seier på submission - 00:53
Николай Ядрухин Святогор
2004-2005 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-72
Ferdig
Oleg Paramonov
GRILL CHICKEN
Seier med poeng - 04:00
Никита Аксёнов ABBAS
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
8-59
Ferdig
Георгий Котов
-LION academy-
Unknown User ABBAS Seier med poeng - 04:00
2004-2005 / Girls / Yellow,Orange,Green / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
5-68
Ferdig
Unknown User
Gracie Academy Prague
Seier med poeng - 04:00
Александра Винокурова Gracie Jiu-Jitsu Russia
Female Absolute / White / Adult / -60
(Gymnasium Cup X)
7-76
Ferdig
Agata Gaponenko
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Elizaveta Khelemendik Seier på submission - 00:47
2000-2001 / Boys / White / +82 кг
(Gymnasium Cup X)
4-68
Ferdig
Александр Деханов
Святогор
Иван Брагин RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Seier med poeng - 05:00
2002-2003 / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
2-60
Ferdig
Валентина Бурилина
Supernova BJJ Academy
Seier med poeng - 04:00
Елена Мелина -LION academy-
2006-2007 / Boys / White / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
6-60
Ferdig
Илья Мельников
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Никита Броварь ABBAS Seier på submission - 01:34
2004-2005 / Boys / Grey / +66 кг
(Gymnasium Cup X)
3-63
Ferdig
Айрат Даукаев
STRELA TEAM
Arseny Lebedev Gymnasium Seier med poeng - 04:00
Female Absolute / White / Adult / -60
(Gymnasium Cup X)
7-77
Ferdig
Nadezhda KRASAVINA
Seier på submission - 00:21
Daria Daubarayte Ronin Family
2004-2005 / Boys / White / +66 кг
(Gymnasium Cup X)
9-57
Ferdig
Abas Magomedmirzaev
ART OF FIGHT
Seier på submission - 01:40
Roman Ionov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / +76 кг
(Gymnasium Cup X)
8-61
Ferdig
Vladimir Blium
Ludus GoJira
Seier på submission - 01:43
Sergey Dobrydnev Jiumetru
2004-2005 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-73
Ferdig
Даниил Батуров
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Seier på submission - 01:22
Матвей Родионов MATA LEAO
2004-2005 / Girls / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
5-71
Ferdig
Ekaterina Borisova
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Seier med poeng - 04:00
Евгения Никифорова Arsenal judo club
Male Absolute / Purple / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-79
Ferdig
Aleksandr Voevodin
Frota Team Nogueira
Alexander Sak STRELA TEAM Seier med poeng - 00:23
Male Absolute / Purple / Master 1 / Absolute
(Gymnasium Cup X)
4-71
Ferdig
Pavel Samultzev
Ludus GoJira
Seier med poeng - 05:00
Artem Smirnov 187 BJJ
2004-2005 / Boys / White / -58 кг
(Gymnasium Cup X)
6-63
Ferdig
Artem Kakushkin
Supernova BJJ Academy
Artemiy Churikov Ludus GoJira Seier med poeng - 04:00
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
10-63
Ferdig
Никита Пыркин
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Seier på submission - 03:24
Nikita Mikheev Ludus Ryazan
2000-2001 / Boys / White / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
2-62
Ferdig
Said Taramov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier med poeng - 05:00
Vitaly Bondarenko Stone Fight St.Petersburg
2000-2001 / Girls / Blue / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
8-64
Ferdig
Alexandra Koltsova
Ludus GoJira
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Elizaveta Lopatina Jiumetru
2004-2005 / Boys / White / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
1-71
Ferdig
Abduhalim Ernazarov
Supernova BJJ Academy
Кирилл Блошниченко КСЕ СПАРТАНЕЦ Seier med poeng - 04:00
2004-2005 / Boys / Grey / -52 кг
(Gymnasium Cup X)
3-66
Ferdig
Степан Вяльченков
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Seier med poeng - 04:00
Mikhail Voronin
2004-2005 / Boys / White / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
5-67
Ferdig
Edward Makaryan
A-FORCE BJJ
Seier på submission - 02:52
Dante Margaryan Supernova BJJ Academy
Male Absolute / Purple / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
Ferdig
Dmitry Yudin
MARS TEAM
Vladislav Losev RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Seier på Walkover
2004-2005 / Boys / White / +66 кг
(Gymnasium Cup X)
9-58
Ferdig
Timur Mukhametdinov
Gymnasium
Seier med poeng - 04:00
Viktor Sapunov Ludus GoJira
Female Absolute / White / Adult / -60
(Gymnasium Cup X)
7-78
Ferdig
Elizaveta Khelemendik
Nadezhda KRASAVINA Seier på submission - 00:05
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
10-64
Ferdig
Denis Babenkov
Supernova BJJ Academy
Seier med poeng - 04:00
Artem Musaelyan Ludus Krasnodar
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
8-65
Ferdig
Каплуненко Артем
Supernova BJJ Academy
Seier med poeng - 04:00
Илья Касютин RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Male Absolute / Purple / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-80
Ferdig
Alexander Sak
STRELA TEAM
Seier på submission - 01:11
Dima Krasavin
2004-2005 / Boys / White / -58 кг
(Gymnasium Cup X)
6-64
Ferdig
Vladimir Kosolapov
ZR Team
Seier med poeng - 04:00
Fedor Urusov Jiumetru