Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2000-2001 / Boys / White / +82 кг
(Gymnasium Cup X)
4-70
Ferdig
Иван Брагин
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Seier med poeng - 05:00
Adam Gantamirov Ludus GoJira
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
8-71
Ferdig
Nikita Zubkov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Seier på submission - 01:06
Vladimir Knyazev ДЮСШ 3 Апрелевка
Male Absolute / White / Adult / +80
(Gymnasium Cup X)
2-70
Ferdig
Vladimir Otarov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Alexander Migunov Jiumetru Seier på submission - 01:13
2004-2005 / Boys / White / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
1-83
Ferdig
Sarkis Muradyan
Gymnasium
Станислав Смагин Наро-Фоминский клуб боевого самбо Seier på submission - 00:53
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -54 кг
(Gymnasium Cup X)
9-64
Ferdig
Мaksim Ilyukov
Ludus Vladimir
Самоил Мироев STRELA TEAM Seier med poeng - 04:00
2004-2005 / Boys / White / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
1-84
Ferdig
Тельман Исмаилов
ABBAS
Anton Babkin VALETUDO г. Ковров Seier på submission - 01:24
Male Absolute / White / Adult / +80
(Gymnasium Cup X)
2-71
Ferdig
Юрий Кузнецов
Delete
Seier på submission - 03:03
Unknown User TEAM ABUBAKAROVA
Female Absolute / White / Adult / +60
(Gymnasium Cup X)
6-73
Ferdig
Galina Diakonova
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Seier med poeng - 06:00
Darya Timoshina 187 BJJ
Male Absolute / Purple / Master 1 / Absolute
(Gymnasium Cup X)
4-73
Ferdig
Pavel Samultzev
Ludus GoJira
Igor Oveshnikov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Seier med poeng - 05:00
2004-2005 / Boys / White / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
1-85
Ferdig
Vsevolod Lebedev
ZR Team
Станислав Смагин Наро-Фоминский клуб боевого самбо Seier på submission - 00:51
2004-2005 / Girls / White / -58 кг
(Gymnasium Cup X)
5-74
Ferdig
Diana Trankina
Ribeiro Jiu Jitsu - USA
Seier med poeng - 04:00
Николетта Цепордей Наро-Фоминский клуб боевого самбо
2000-2001 / Boys / White / -74 кг
(Gymnasium Cup X)
8-73
Ferdig
Bogdan Doroshenko
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Danila Pertsev Ludus GoJira Seier med poeng - 05:00
Male Absolute / White / Adult / +80
(Gymnasium Cup X)
2-72
Ferdig
Igor Tyupanov
Ludus Ryazan
Seier på submission - 03:45
Nikita Shmatov Jiumetru
2002-2003 / Boys / White / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
9-66
Ferdig
Musa Gazalapov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier med poeng - 04:00
Константин Ширшов Ludus Voskresensk
2004-2005 / Girls / White / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
Male Absolute / Purple / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-85
Ferdig
Alexander Sak
STRELA TEAM
Seier på submission - 03:02
Михаил Василенко STRELA TEAM
2000-2001 / Boys / White / -82 кг
(Gymnasium Cup X)
Ferdig
Unknown User
SAPSAN TEAM
Seier på Walkover - 00:01
Unknown User GRILL CHICKEN
2000-2001 / Boys / Blue / +82 кг
(Gymnasium Cup X)
2002-2003 / Boys / White / -54 кг
(Gymnasium Cup X)
3-74
Ferdig
Даниил Шабаров
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Seier med poeng - 04:00
Vladislav Safonov Dragon's Den Fight Club
2002-2003 / Boys / White / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
10-71
Ferdig
Anton Basov
187 BJJ
Mikhail Belov CHECKMAT INTERNATIONAL Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
2004-2005 / Boys / White / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
1-86
Ferdig
Anton Babkin
VALETUDO г. Ковров
Станислав Смагин Наро-Фоминский клуб боевого самбо Seier med poeng - 04:00
2002-2003 / Boys / White / +76 кг
(Gymnasium Cup X)
6-71
Ferdig
Ruslan Ignatev-Borodukhin
PHUKET TOP TEAM
Seier med poeng - 04:00
Lysov Igor Наро-Фоминский клуб боевого самбо
2002-2003 / Boys / White / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
10-72
Ferdig
Максим Серёгин
Supernova BJJ Academy
Дмитрий Копанчук RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Seier på submission - 02:58
Male Absolute / White / Master 1 / +80
(Gymnasium Cup X)
4-75
Ferdig
Azamat Kubanov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Seier med poeng - 05:00
Vasily Kuzminov Ronin Family/Roy Dean Academy International
2004-2005 / Girls / White / -52 кг
(Gymnasium Cup X)
5-77
Ferdig
Софья Шкадина
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Seier på submission - 02:39
Valeria Kozlova CHECKMAT INTERNATIONAL
2000-2001 / Boys / White / -74 кг
(Gymnasium Cup X)
8-74
Ferdig
Vasiliy Sbytov
Jiumetru
Seier på submission - 01:09
Виталий Крылов Святогор
Male Absolute / White / Adult / +80
(Gymnasium Cup X)
2-73
Ferdig
Daniil Egorychev
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Илья Филиппович 187 BJJ Seier på submission - 02:39
2000-2001 / Girls / White / -56 кг
(Gymnasium Cup X)
9-68
Ferdig
Elizaveta Khelemendik
Seier på submission - 02:54
Unknown User AF Academy
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
8-72
Ferdig
Denis Ledovskoi
Nikita Zubkov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier med poeng - 04:00
2000-2001 / Girls / White / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
3-76
Ferdig
Майя Зобнина
PandaBJJ
Seier med poeng - 02:59
Полина Торопова Святогор
2000-2001 / Boys / White / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
7-86
Ferdig
Anis Safarov
Gracie Barra Qaz
Seier på submission - 01:59
Denis Akhlamchenko Наро-Фоминский клуб боевого самбо
2000-2001 / Boys / Blue / -74 кг
(Gymnasium Cup X)
6-74
Ferdig
Nikita Panfilov
ДЮСШ 3 Апрелевка
Igor Borisov ДЮСШ 3 Апрелевка Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:31