Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
10-68
Ferdig
Denis Babenkov
Supernova BJJ Academy
Seier med poeng - 04:00
Никита Пыркин RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2002-2003 / Boys / White / -54 кг
(Gymnasium Cup X)
3-72
Ferdig
Unknown User
CHECKMAT INTERNATIONAL
Даниил Шабаров КСЕ СПАРТАНЕЦ Seier med poeng - 04:00
2004-2005 / Boys / White / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
1-79
Ferdig
Тимофей Манаков
A-FORCE BJJ
Alen Pogosyan 22 FIGHT CLUB Seier med poeng - 04:00
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -54 кг
(Gymnasium Cup X)
9-62
Ferdig
Мaksim Ilyukov
Ludus Vladimir
Seier med poeng - 04:00
Артём Ефименко CHECKMAT INTERNATIONAL
2004-2005 / Girls / Yellow,Orange,Green / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
5-70
Ferdig
Unknown User
Gracie Academy Prague
Seier på submission - 01:55
Александра Винокурова Gracie Jiu-Jitsu Russia
Male Absolute / White / Adult / +80
(Gymnasium Cup X)
2-69
Ferdig
Алексей Патунин
Academy Lion
Seier på submission - 02:23
Nikita Malchikov Gymnasium
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
8-68
Ferdig
Данил Кубышко
Nikita Zubkov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier på submission - 01:31
Male Absolute / Purple / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-83
Ferdig
Alexander Sak
STRELA TEAM
Seier med poeng - 07:00
Vladislav Losev RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2004-2005 / Boys / White / -58 кг
(Gymnasium Cup X)
6-66
Ferdig
Vladimir Kosolapov
ZR Team
Ярослав Щукин RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Seier på submission - 02:22
2002-2003 / Boys / White / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
10-69
Ferdig
Максим Серёгин
Supernova BJJ Academy
Seier med poeng - 04:00
Егор Родин Ludus Team
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
8-69
Ferdig
Vladimir Knyazev
ДЮСШ 3 Апрелевка
Seier med poeng - 04:00
сергей тамонов RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2004-2005 / Boys / White / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
1-80
Ferdig
Тельман Исмаилов
ABBAS
Seier med poeng - 04:00
Ivan Novitskiy Gymnasium
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -54 кг
(Gymnasium Cup X)
9-63
Ferdig
Самоил Мироев
STRELA TEAM
Seier på submission - 02:02
Актан Жолборс
2002-2003 / Boys / White / -54 кг
(Gymnasium Cup X)
3-73
Ferdig
Vladislav Safonov
Dragon's Den Fight Club
Seier på submission - 02:59
Раббани Саттаров Святогор
2004-2005 / Girls / White / -58 кг
(Gymnasium Cup X)
5-73
Ferdig
Николетта Цепордей
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Seier med poeng - 03:37
Alva Leeb Nacka Dojo IF
2002-2003 / Boys / White / +76 кг
(Gymnasium Cup X)
Ferdig
Lysov Igor
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Seier på Walkover
Скорский Иван RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Male Absolute / White / Master 1 / +80
(Gymnasium Cup X)
4-74
Ferdig
Харитонов Александр
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Алексей Лысачев GRILL CHICKEN Seier med poeng - 05:00
Male Absolute / White / Adult / +80
(Gymnasium Cup X)
Ferdig
Daniil Lobadin
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Koneev Dmitry 187 BJJ Seier på Walkover
2004-2005 / Boys / White / +66 кг
(Gymnasium Cup X)
9-61
Ferdig
Grigory Suvorov
Timur Mukhametdinov Gymnasium Seier med poeng - 04:00
2000-2001 / Boys / White / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
2-68
Ferdig
Andrey Milyutin
Ludus Voskresensk
Seier med poeng - 05:00
Vladislav Ranga ZR Team Association
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
8-70
Ferdig
Denis Ledovskoi
Seier med poeng - 04:00
Никита Еремеев CHECKMAT INTERNATIONAL
2002-2003 / Boys / White / +76 кг
(Gymnasium Cup X)
6-69
Ferdig
Ruslan Ignatev-Borodukhin
PHUKET TOP TEAM
Seier på submission - 00:31
Максим Вишняков RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Male Absolute / Purple / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-84
Ferdig
SVIATOSLAV OGNEV
GRILL CHICKEN
Михаил Василенко STRELA TEAM Seier med poeng - 07:00
2004-2005 / Boys / White / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
1-81
Ferdig
Anton Babkin
VALETUDO г. Ковров
Seier på submission - 00:16
Данил Корнилов
2002-2003 / Boys / Grey / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
10-70
Ferdig
Евгений Мозжаров
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Seier med poeng - 04:00
Ваге Геворгян CHECKMAT INTERNATIONAL
2004-2005 / Girls / White / -52 кг
(Gymnasium Cup X)
5-76
Ferdig
Камилла Городилова
MATA LEAO
Valeria Kozlova CHECKMAT INTERNATIONAL Seier på submission - 01:18
2004-2005 / Boys / White / -66 кг
(Gymnasium Cup X)
1-82
Ferdig
Alen Pogosyan
22 FIGHT CLUB
Vsevolod Lebedev ZR Team Seier med poeng - 04:00
2000-2001 / Girls / White / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
3-75
Ferdig
Irina Zhuravleva
Supernova BJJ Academy
Seier med poeng - 05:00
Полина Торопова Святогор
2002-2003 / Boys / White / +76 кг
(Gymnasium Cup X)
6-70
Ferdig
Lysov Igor
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Seier på submission - 01:51
Alexey Serko Gymnasium
2002-2003 / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -69 кг
(Gymnasium Cup X)
5-78
Ferdig
Евгений Гоцуляк
STRELA TEAM
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:55
BOGDANOV Adam Ludus GoJira
2002-2003 / Boys / White / -62 кг
(Gymnasium Cup X)
9-65
Ferdig
Kirill Belyanin
Gymnasium
Kirill Sergeev Seier på submission - 02:37
2000-2001 / Boys / Blue / -74 кг
(Gymnasium Cup X)
6-72
Ferdig
Mansur Gazalapov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier på submission - 03:12
Igor Borisov ДЮСШ 3 Апрелевка