Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -25 kg
(December 18)
39
Gotowy
Матвей Китков
ZR Team Association
Artem Chepaksov Gojira team Wygrana na punkty - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(December 18)
40
Gotowy
Maksim Bryksin
Gymnasium
Wygrana na punkty - 04:00
Artem Zakaryanov Gymnasium
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -34 kg
(December 18)
1-46
Gotowy
Адам Идрисов
Gymnasium
Artem Ozaryan КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
2008-2009 (NoGi) / Girls / Grey / -44 kg
(December 18)
41
Gotowy
Sofia Apolskaya
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Wygrana na punkty - 04:00
Виктория Моксунова CHECKMAT INTERNATIONAL
2012-2013 (NoGi) / Boys / Grey / -31 kg
(December 18)
2-41
Gotowy
NIKITA NIKITIN
АСЕ Ястреб
Филипп Попов СК "Спарта" Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -34 kg
(December 18)
1-45
Gotowy
Pavel Blagodatov
AForce Russia
Артём Глазков Держава Wygrana na punkty - 04:00
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / +58 kg
(December 18)
42
Gotowy
Андрей Семученков
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Kirill Berezenchuk GoJIRa team
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(December 18)
Gotowy
Вячеслав Вишняков
Supernova BJJ Academy
Георгий Проценко Gojira team Wygrana walkowerem
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(December 18)
35
Gotowy
Денни Хатуев
Titan Jiu Jitsu Moscow
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Zakhar Eremin Gymnasium
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(December 18)
43
Gotowy
Stepan Sednev
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Danil Vidinev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(December 18)
2-45
Gotowy
Alan Greulich
Samurai Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Имран Магомедов Agate team
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -40 kg
(December 18)
38
Gotowy
Даниил Мандрыка
Supernova BJJ Academy
Maksim Sifurov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Wygrana na punkty - 03:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(December 18)
41
Gotowy
Артём Сковородин
AForce Russia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Artem Zakaryanov Gymnasium
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -50 kg
(December 18)
41
Gotowy
Platon Matveev
Gymnasium
Иван Чувашов Gojira team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(December 18)
2-46
Gotowy
Sergey Zhelezcov
ICON (Айкон)
Георгий Проценко Gojira team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -46 kg
(December 18)
43
Gotowy
Sofya Glazyrina
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Полина Антоненко Ribeiro Jiu Jitsu University
2012-2013 (NoGi) / Girls / Grey / -34 kg
(December 18)
2-48
Gotowy
Varvara Mirohnikova
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Alisa Ermakova ZR Team Hungary
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -36 kg
(December 18)
Gotowy
Вячеслав Вишняков
Supernova BJJ Academy
Sergey Zhelezcov ICON (Айкон) Wygrana walkowerem
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(December 18)
39
Gotowy
Maksim Bryksin
Gymnasium
Wygrana na punkty - 04:00
Лев Гаврилов Gymnasium
2008-2009 (NoGi) / Girls / Grey / -44 kg
(December 18)
42
Gotowy
Zhelezcova Nelli
ICON (Айкон)
Виктория Моксунова CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 04:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -50 kg
(December 18)
42
Gotowy
Валентин Локтев
GF Team Russia
Egor Ignatov Gojira team Wygrana na punkty - 04:00
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(December 18)
2-49
Gotowy
Джумахон Юсупов
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Роман Чащин
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -36 kg
(December 18)
1-48
Gotowy
Имран Магомедов
Agate team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Alan Greulich Samurai Academy
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(December 18)
44
Gotowy
Stepan Sednev
Supernova BJJ Academy
Павел Савостиков Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 03:00
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -50 kg
(December 18)
43
Gotowy
Alexander Sizykh
Gymnasium
Иван Чувашов Gojira team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(December 18)
2-50
Gotowy
Ismail Serik
ROLLER
Иван Дуткин АСЕ Ястреб Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
2010-2011 (NoGi) / Boys / White / -36 kg
(December 18)
Gotowy
Ayaz Abdullin
Strela Team (official)
Georgiy Shkodin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana walkowerem
2010-2011 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -46 kg
(December 18)
46
Gotowy
Artyom Belenov
Supernova BJJ Academy
Andrew Mityashin GoJIRa team Wygrana na punkty - 03:00
2010-2011 (NoGi) / Girls / Grey / -46 kg
(December 18)
44
Gotowy
Sofya Glazyrina
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
София Тонконог Gymnasium
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(December 18)
37
Gotowy
Artem Zakaryanov
Gymnasium
Maksim Bryksin Gymnasium Wygrana na punkty - 04:00
2010-2011 (NoGi) / Boys / White / -36 kg
(December 18)
46
Gotowy
Сергей Иванов
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Arseniy Seregin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(December 18)
45
Gotowy
Danil Vidinev
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Павел Савостиков Supernova BJJ Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20