Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(December 18)
23
Gotowy
Роман Чащин
Wygrana na punkty - 03:00
Stepan Sednev Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(December 18)
1-28
Gotowy
Михаил Артемов
Gymnasium
Захар Митякин SHADOWS WAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / +60 kg
(December 18)
22
Gotowy
Kirill Berezenchuk
GoJIRa team
Wygrana na punkty - 03:00
Георгий Уразаев GF Team Russia
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(December 18)
25
Gotowy
Артемий Зубец
SHADOWS WAY
Wygrana na punkty - 02:00
Абдулджалил Мамедов MK Team
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(December 18)
2-30
Gotowy
Тимур Тимин
LION ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Амир Гарипов CHEKMAT INTERNATIONAL
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -19 kg
(December 18)
1-30
Gotowy
Aleksandr Karbanovich
Agat
Wygrana na punkty - 02:00
Артемий Канунников Держава
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(December 18)
24
Gotowy
Павел Савостиков
Supernova BJJ Academy
Иван Дуткин АСЕ Ястреб Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(December 18)
25
Gotowy
Али Магомедов
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Максим Кукалев Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(December 18)
27
Gotowy
Матвей Ломакин
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ismail Serik ROLLER Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(December 18)
Gotowy
Alexandr Trukhonin
Gojira team
Wygrana walkowerem
Philipp Shabunin Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 kg
(December 18)
26
Gotowy
Ivan Shevchuk
Supernova BJJ Academy
Bogdan Zolin Gojira team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -19 kg
(December 18)
1-32
Gotowy
Mansur Magomadov
Gymnasium
Wygrana na punkty - 02:00
Platon Podgrebelniy LION ACADEMY
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -31 kg
(December 18)
25
Gotowy
Иван Дружинин
Wygrana na punkty - 03:00
Aleksandr Gorelov Gojira team
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(December 18)
2-31
Gotowy
Ardan Boskholov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 03:00
Fedor Peskov Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 kg
(December 18)
27
Gotowy
Alexander Reshetarchuk
Gojira team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Nikolay Kostyukov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(December 18)
28
Gotowy
Unknown User
ROLLER
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Daniil Nak Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -44 kg
(December 18)
27
Gotowy
Ilya Vayner
Ribeiro Jiu Jitsu University
Максим Ядрышников CHEKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(December 18)
1-29
Gotowy
Даниил Авалишвили
Gymnasium
Захар Митякин SHADOWS WAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(December 18)
Gotowy
Pavel Zakharov
Moscow Hero School
Егор Абатуров SHADOWS WAY Wygrana walkowerem
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(December 18)
2-32
Gotowy
NIKITA NIKITIN
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Maxim Shiferson Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(December 18)
25
Gotowy
Роман Чащин
Wygrana na punkty - 03:00
Иван Дуткин АСЕ Ястреб
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(December 18)
29
Gotowy
Ismail Serik
ROLLER
Wygrana na punkty - 03:00
Лука Шульженко Gojira team
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -38 kg
(December 18)
30
Gotowy
Евгений Изюмов
SHADOWS WAY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:48
Артём Глазков Держава
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -31 kg
(December 18)
26
Gotowy
Роман Тимаков
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Иван Дружинин
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(December 18)
2-33
Gotowy
Тимур Тимин
LION ACADEMY
Wygrana na punkty - 03:00
Alexandr Trukhonin Gojira team
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -19 kg
(December 18)
1-31
Gotowy
Aleksandr Karbanovich
Agat
Wygrana na punkty - 02:00
МАКАР МОРОЗ Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 kg
(December 18)
28
Gotowy
Bogdan Zolin
Gojira team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:36
Zakhar Eremin Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(December 18)
26
Gotowy
Arseniy Seregin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Али Магомедов Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
2012-2013 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(December 18)
27
Gotowy
Максим Осипов
PERSEUS
Захар Митякин SHADOWS WAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -28 kg
(December 18)
1-34
Gotowy
Artem Osipov
Gymnasium
Александр Внуков SHADOWS WAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
2010-2011 (Gi) / Girls / Grey / -44 kg
(December 18)
31
Gotowy
Полина Антоненко
Ribeiro Jiu Jitsu University
Дарья Александрова Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(December 18)
2-34
Gotowy
Ardan Boskholov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
NIKITA NIKITIN АСЕ Ястреб Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19