Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(December 18)
1-22
Gotowy
Константин Халатин
Gymnasium
Степан Савчук АСЕ Ястреб Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -22 kg
(December 18)
2-26
Gotowy
Yaroslav Pavlov
Agvan Boskholov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 02:00
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(December 18)
Gotowy
Arseniy Seregin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrana walkowerem
Ayaz Abdullin Strela Team (official)
2012-2013 (Gi) / Girls / Grey / -33 kg
(December 18)
19
Gotowy
Varvara Mirohnikova
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Ника Жукова Сибирский барс
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / +60 kg
(December 18)
20
Gotowy
Андрей Семученков
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Kirill Berezenchuk GoJIRa team
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(December 18)
17
Gotowy
Ахмад Нурмагомедов
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Семен Трофимов SHADOWS WAY
2014-2015 (Gi) / Girls / White / -24 kg
(December 18)
2-24
Gotowy
Ольга Киселева
Светлана Журавлева CHEKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -25 kg
(December 18)
20
Gotowy
Danil Kurdyukov
SHADOWS WAY
Wygrana na punkty - 02:00
Даниэль Долина ART OF FIGHT
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(December 18)
22
Gotowy
Тимофей Барабаш
АСЕ Ястреб
Wygrana na punkty - 02:00
Тимур Узденов AF Academy
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(December 18)
23
Gotowy
Andrew Mityashin
GoJIRa team
Wygrana na punkty - 03:00
Artyom Belenov Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -33 kg
(December 18)
1-24
Gotowy
Pavel Blagodatov
AForce Russia
Wygrana na punkty - 03:00
Rodion Nikolenko Moscow Hero School
2014-2015 (NoGi) / Boys / Grey / -22 kg
(December 18)
2-27
Gotowy
Mikael Ter-Avanesov
Gymnasium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Agvan Boskholov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -31 kg
(December 18)
19
Gotowy
Альберт Тонконог
Gymnasium
Рыбников Кирилл Gymnasium Wygrana na punkty
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(December 18)
22
Gotowy
Павел Савостиков
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Danil Vidinev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(December 18)
24
Gotowy
Абдулджалил Мамедов
MK Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Игорь Ваганов Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -33 kg
(December 18)
1-25
Gotowy
Артём Глазков
Держава
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:20
Эльдар Абдураимов Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(December 18)
22
Gotowy
Арсений Ракчеев
ART OF FIGHT
Иван Андросюк AF Academy Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(December 18)
2-28
Gotowy
Тимур Тимин
LION ACADEMY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Александр Кузин Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(December 18)
1-23
Gotowy
Матвей Китков
ZR Team Association
Степан Савчук АСЕ Ястреб Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(December 18)
19
Gotowy
Данил Юнусов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Владислав Калюжин Ludus Ramenki Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (Gi) / Girls / Grey / -33 kg
(December 18)
21
Gotowy
Varvara Mirohnikova
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Елизавета Горина Gymnasium
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -31 kg
(December 18)
20
Gotowy
Максим Мясников
ICON INTERNATIONAL
Рыбников Кирилл Gymnasium Wygrana na punkty - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(December 18)
1-27
Gotowy
Pavel Zakharov
Moscow Hero School
Даниил Авалишвили Gymnasium Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:19
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(December 18)
23
Gotowy
Али Магомедов
Agate team
Wygrana na punkty - 03:00
Егоров Григорий RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(December 18)
23
Gotowy
Тимофей Барабаш
АСЕ Ястреб
Артемий Зубец SHADOWS WAY Wygrana na punkty - 02:00
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / +60 kg
(December 18)
21
Gotowy
Андрей Семученков
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Георгий Уразаев GF Team Russia
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -33 kg
(December 18)
1-26
Gotowy
Pavel Blagodatov
AForce Russia
Артём Глазков Держава Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(December 18)
Gotowy
Egor Akulov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Alexandr Trukhonin Gojira team Wygrana walkowerem
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(December 18)
26
Gotowy
Артём Абраменков
Supernova BJJ Academy
Unknown User ROLLER Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(December 18)
2-29
Gotowy
Ardan Boskholov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 03:00
Ruben Ter-Avanesov Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(December 18)
24
Gotowy
Arseniy Seregin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 03:00
Иван Андросюк AF Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -31 kg
(December 18)
24
Gotowy
Роман Тимаков
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Fedoseev Matvey ART OF FIGHT