Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(December 18)
9
Gotowy
Lev Sitnikov
BJJ FRX
Александр Оленюк AF Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(December 18)
10
Gotowy
Трофим Хрулев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Лев Мытарев SHADOWS WAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(December 18)
1-12
Gotowy
David Khalatin
Gymnasium
Mark Kostyrkin Gymnasium Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(December 18)
2-12
Gotowy
Семен Трофимов
SHADOWS WAY
Wygrana na punkty - 02:00
Михаил Шурайц Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(December 18)
12
Gotowy
Артём Юнусов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Даниил Бубович CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -38 kg
(December 18)
11
Gotowy
Peter Fedorov
SHADOWS WAY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Лев Скоробогатов Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(December 18)
1-13
Gotowy
Aleksandr Karbanovich
Agat
Wygrana na punkty - 02:00
Ваагн Оганесян Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(December 18)
10
Gotowy
Демис Макарян
ART OF FIGHT
Wygrana na punkty - 03:00
Artem Sizykh Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(December 18)
2-13
Gotowy
Дмитрий Перегудов
Gymnasium
Wygrana na punkty - 02:00
Alexey Novozhenov Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -22 kg
(December 18)
11
Gotowy
David Guchua
Gymnasium
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Kirill Nikolaev Ludus GoJira
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -36 kg
(December 18)
13
Gotowy
Матвей Иванов
Ludus Ramenki
Фёдор Жихорев Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -19 kg
(December 18)
1-14
Gotowy
Артемий Канунников
Держава
Mark Kostyrkin Gymnasium Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(December 18)
12
Gotowy
Zakhar Fedunov
Куровское Fedunov Team
Дмитрий Ходырев Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(December 18)
12
Gotowy
Адам Идрисов
Gymnasium
Артём Глазков Держава Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(December 18)
2-14
Gotowy
Ахмад Нурмагомедов
Agate team
Семен Трофимов SHADOWS WAY Wygrana na punkty - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(December 18)
16
Gotowy
Zakhar Frolov
Gojira team
ELMAN IBAKOV Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission)
2012-2013 (Gi) / Girls / White / -31 kg
(December 18)
10
Gotowy
Darina Kuzmenko
АСЕ Ястреб
Яна Ткачева Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(December 18)
15
Gotowy
Данил Юнусов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:14
Даниил Мандрыка Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -39 kg
(December 18)
12
Gotowy
Артемий Егоров
Gojira team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Nikolaev Fedor Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(December 18)
10
Gotowy
Bogdan Somin
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Wygrana na punkty - 02:00
Рыбников Кирилл Gymnasium
2016-2017 (Gi) / Kids / Colourful / -22 kg
(December 18)
1-16
Gotowy
Tarakanov Artemii
Wygrana na punkty - 02:00
Максим Слабковский GF Team Russia
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -36 kg
(December 18)
14
Gotowy
Матвей Иванов
Ludus Ramenki
Максим Спирин GLADIATOR MMA ACADEMY KOVROV Wygrana na punkty - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(December 18)
11
Gotowy
Александр Оленюк
AF Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Демис Макарян ART OF FIGHT
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -33 kg
(December 18)
1-17
Gotowy
Марк Яровой
АСЕ Ястреб
Eric Antonov Wygrana na punkty - 03:00
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(December 18)
13
Gotowy
Damir Kuzmenko
АСЕ Ястреб
Гарри Маргарян Wygrana na punkty
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(December 18)
13
Gotowy
Евгений Изюмов
SHADOWS WAY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Artem Ozaryan КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(December 18)
2-16
Gotowy
Матео Фрольцов
ART OF FIGHT
Wygrana na punkty - 02:00
Peter Kuznetsov Gymnasium
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -28 kg
(December 18)
13
Gotowy
Дмитрий Ходырев
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Илья Егоров SHADOWS WAY Wygrana na punkty - 02:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(December 18)
2-15
Gotowy
Дмитрий Перегудов
Gymnasium
Семен Трофимов SHADOWS WAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(December 18)
14
Gotowy
Скакунов Кирилл
AF Academy
Wygrana na punkty - 02:23
Максим Выгловский GF Team Russia
2014-2015 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(December 18)
14
Gotowy
Семен Трофимов
SHADOWS WAY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Платон Антоненко Ribeiro Jiu Jitsu University
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(December 18)
2-17
Gotowy
Timofei Khalipov
Gymnasium
Александр Внуков SHADOWS WAY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23