Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2006-2007 / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
5-53
Acabado
Валерий Каров
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Won by Submission - 01:57
Kovalevskii Alexander Ludus GoJira
2006-2007 / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
8-46
Acabado
Павел Орлов
Center MMA 12, Rybinsk
Andrei Kryzhov Supernova BJJ Academy Won by points - 04:00
2006-2007 / Boys / White / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
2-47
Acabado
Даниил Ивасько
Supernova BJJ Academy
Won by points - 04:00
Makar Kolesnikov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2006-2007 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-54
Acabado
Unknown User
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points - 04:00
Kirill Schennikov Supernova BJJ Academy
2006-2007 / Boys / Grey / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
3-50
Acabado
Goga Grigorian
Won by points - 04:00
Ibragimov Tagutdin
2008-2009 / Girls / Grey / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
10-47
Acabado
DIANA SHINKARENKO
Ribeiro Jiu Jitsu - USA
Varvara Bachurina Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2006-2007 / Boys / White / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
7-57
Acabado
Ivan Kulakov
Won by points - 04:00
Глеб Зверев КСЕ СПАРТАНЕЦ
2006-2007 / Boys / Yellow,Orange,Green / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
9-41
Acabado
Илья Паламарчук
ДЮСШ 3 Апрелевка
Далгат Арсланбеков CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 00:57
2006-2007 / Girls / White / +54 кг
(Gymnasium Cup X)
5-55
Acabado
Ксения Сорокина
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Влада Бояхчиева Supernova BJJ Academy Won by Submission - 00:53
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -52 кг
(Gymnasium Cup X)
4-54
Acabado
Евгений Мелентьев
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Yaroslav Pershin RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by Submission - 00:30
2006-2007 / Boys / White / +54 кг
(Gymnasium Cup X)
6-46
Acabado
Сергей Пухов
MATA LEAO
Zhorik Muradyan Gymnasium Won by points - 04:00
2006-2007 / Boys / White / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-48
Acabado
Максим Бережнов
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Егор Абрамешин КСЕ СПАРТАНЕЦ Won by Submission - 00:46
2006-2007 / Boys / Grey / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
9-43
Acabado
Максим Симаков
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Won by Submission - 00:42
Maksimilian Gruich Gymnasium
2006-2007 / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
8-47
Acabado
Amir Alkov
Supernova BJJ Academy
Won by points - 04:00
Тимур Подоляко AF Academy
2006-2007 / Girls / White / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
4-51
Acabado
Динара Заподовникова
ABBAS
Won by Submission - 01:05
Алина Антипова CHECKMAT/ADAEV TEAM
2006-2007 / Boys / Grey / +54 кг
(Gymnasium Cup X)
10-48
Acabado
Savva Shitukhin
Supernova BJJ Academy
Артем Брык Won by points - 04:00
2006-2007 / Girls / Grey / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
3-53
Acabado
Alisa Golub'
PeresvetFT
Won by Submission - 00:24
Polina Workman RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2006-2007 / Girls / White / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
5-58
Acabado
Aleksandra Semkova
Ribeiro Jiu Jitsu - USA
Елизавета Аниканова Святогор Won by points - 04:00
2006-2007 / Boys / White / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
7-58
Acabado
Саид Юсупов
ABBAS
Won by points - 04:00
Алексей Кирьянов RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2006-2007 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-55
Acabado
Unknown User
PandaBJJ
Won by Disqualification (disqualification)
Aleksandr Udin VALETUDO г. Ковров
2006-2007 / Boys / Grey / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
9-44
Acabado
Никита Калмыков
Supernova BJJ Academy
Won by points - 04:00
Mark Vaninskiy Gymnasium
2006-2007 / Boys / Grey / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
3-49
Acabado
Владислав Тааме
Won by Submission - 01:18
Ярослав Тирунов -LION academy-
2004-2005 / Boys / Grey / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
4-56
Acabado
Андрей Тумаринсон
Team Strela
Won by Submission - 02:31
Sergey Kravchenko Supernova BJJ Academy
2006-2007 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-56
Acabado
Nikita Kravchuk
Ludus GoJira
Артем Шелехин Ribeiro Won by Submission - 01:10
2006-2007 / Boys / White / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
6-49
Acabado
Илья Мельников
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Won by Submission - 03:09
GREGORY RYBALOV Ludus GoJira
2006-2007 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-57
Acabado
Leonid Votrin
Supernova BJJ Academy
Won by points - 04:00
Georgii Belozerov Gymnasium
2006-2007 / Girls / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
Acabado
Екатерина Пентелейчук
СК Гладиатор г. Тула
Victoria Drozdova RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by Walkover
2006-2007 / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
5-54
Acabado
Stepan Seleznev
Gymnasium
Валерий Каров Наро-Фоминский клуб боевого самбо Won by Submission - 01:37
2004-2005 / Boys / Grey / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
7-60
Acabado
Иван Анисимов
Team Strela
Arsen Adamov ART OF FIGHT Won by Submission - 01:13
2006-2007 / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
8-48
Acabado
Timofey Gavrilov
Yakudza Gym Premium
Егор Брагнебун Наро-Фоминский клуб боевого самбо Won by Submission - 00:54
2006-2007 / Boys / Grey / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
3-51
Acabado
Александр Стариков
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Won by Submission - 00:22
Ibragimov Tagutdin
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
2-52
Acabado
Дмитрий Корзунов
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Won by points - 04:00
Акрам Ашурлаев CHECKMAT INTERNATIONAL