Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2006-2007 / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
5-53
Završeno
Валерий Каров
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Pobedio Završnicom - 01:57
Kovalevskii Alexander Ludus GoJira
2006-2007 / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
8-46
Završeno
Павел Орлов
Center MMA 12, Rybinsk
Andrei Kryzhov Supernova BJJ Academy Pobeda po poenima - 04:00
2006-2007 / Boys / White / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
2-47
Završeno
Даниил Ивасько
Supernova BJJ Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Makar Kolesnikov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2006-2007 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-54
Završeno
Unknown User
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Pobeda po poenima - 04:00
Kirill Schennikov Supernova BJJ Academy
2006-2007 / Boys / Grey / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
3-50
Završeno
Goga Grigorian
Pobeda po poenima - 04:00
Ibragimov Tagutdin
2008-2009 / Girls / Grey / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
10-47
Završeno
DIANA SHINKARENKO
Ribeiro Jiu Jitsu - USA
Varvara Bachurina Supernova BJJ Academy Pobeda po poenima - 03:00
2006-2007 / Boys / White / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
7-57
Završeno
Ivan Kulakov
Pobeda po poenima - 04:00
Глеб Зверев КСЕ СПАРТАНЕЦ
2006-2007 / Boys / Yellow,Orange,Green / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
9-41
Završeno
Илья Паламарчук
ДЮСШ 3 Апрелевка
Далгат Арсланбеков CHECKMAT INTERNATIONAL Pobedio Završnicom - 00:57
2006-2007 / Girls / White / +54 кг
(Gymnasium Cup X)
5-55
Završeno
Ксения Сорокина
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Влада Бояхчиева Supernova BJJ Academy Pobedio Završnicom - 00:53
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -52 кг
(Gymnasium Cup X)
4-54
Završeno
Евгений Мелентьев
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Yaroslav Pershin RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Pobedio Završnicom - 00:30
2006-2007 / Boys / White / +54 кг
(Gymnasium Cup X)
6-46
Završeno
Сергей Пухов
MATA LEAO
Zhorik Muradyan Gymnasium Pobeda po poenima - 04:00
2006-2007 / Boys / White / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-48
Završeno
Максим Бережнов
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Егор Абрамешин КСЕ СПАРТАНЕЦ Pobedio Završnicom - 00:46
2006-2007 / Boys / Grey / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
9-43
Završeno
Максим Симаков
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Pobedio Završnicom - 00:42
Maksimilian Gruich Gymnasium
2006-2007 / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
8-47
Završeno
Amir Alkov
Supernova BJJ Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Тимур Подоляко AF Academy
2006-2007 / Girls / White / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
4-51
Završeno
Динара Заподовникова
ABBAS
Pobedio Završnicom - 01:05
Алина Антипова CHECKMAT/ADAEV TEAM
2006-2007 / Boys / Grey / +54 кг
(Gymnasium Cup X)
10-48
Završeno
Savva Shitukhin
Supernova BJJ Academy
Артем Брык Pobeda po poenima - 04:00
2006-2007 / Girls / Grey / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
3-53
Završeno
Alisa Golub'
PeresvetFT
Pobedio Završnicom - 00:24
Polina Workman RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2006-2007 / Girls / White / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
5-58
Završeno
Aleksandra Semkova
Ribeiro Jiu Jitsu - USA
Елизавета Аниканова Святогор Pobeda po poenima - 04:00
2006-2007 / Boys / White / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
7-58
Završeno
Саид Юсупов
ABBAS
Pobeda po poenima - 04:00
Алексей Кирьянов RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2006-2007 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-55
Završeno
Unknown User
PandaBJJ
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Aleksandr Udin VALETUDO г. Ковров
2006-2007 / Boys / Grey / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
9-44
Završeno
Никита Калмыков
Supernova BJJ Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Mark Vaninskiy Gymnasium
2006-2007 / Boys / Grey / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
3-49
Završeno
Владислав Тааме
Pobedio Završnicom - 01:18
Ярослав Тирунов -LION academy-
2004-2005 / Boys / Grey / -48 кг
(Gymnasium Cup X)
4-56
Završeno
Андрей Тумаринсон
Team Strela
Pobedio Završnicom - 02:31
Sergey Kravchenko Supernova BJJ Academy
2006-2007 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-56
Završeno
Nikita Kravchuk
Ludus GoJira
Артем Шелехин Ribeiro Pobedio Završnicom - 01:10
2006-2007 / Boys / White / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
6-49
Završeno
Илья Мельников
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Pobedio Završnicom - 03:09
GREGORY RYBALOV Ludus GoJira
2006-2007 / Boys / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
1-57
Završeno
Leonid Votrin
Supernova BJJ Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Georgii Belozerov Gymnasium
2006-2007 / Girls / White / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
Završeno
Екатерина Пентелейчук
СК Гладиатор г. Тула
Victoria Drozdova RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Pobeda bez borbe
2006-2007 / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 кг
(Gymnasium Cup X)
5-54
Završeno
Stepan Seleznev
Gymnasium
Валерий Каров Наро-Фоминский клуб боевого самбо Pobedio Završnicom - 01:37
2004-2005 / Boys / Grey / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
7-60
Završeno
Иван Анисимов
Team Strela
Arsen Adamov ART OF FIGHT Pobedio Završnicom - 01:13
2006-2007 / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
8-48
Završeno
Timofey Gavrilov
Yakudza Gym Premium
Егор Брагнебун Наро-Фоминский клуб боевого самбо Pobedio Završnicom - 00:54
2006-2007 / Boys / Grey / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
3-51
Završeno
Александр Стариков
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Pobedio Završnicom - 00:22
Ibragimov Tagutdin
2004-2005 / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Gymnasium Cup X)
2-52
Završeno
Дмитрий Корзунов
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Pobeda po poenima - 04:00
Акрам Ашурлаев CHECKMAT INTERNATIONAL