Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-8)
28
Окончено
NIKITA NIKITIN
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 00:38
Михаил Новиков ZR Team
2009-2010 (NoGi) / Boys / Grey / -28 кг
(Mat 1-8)
18
Окончено
Иброхим Музафаров
MATA LEAO
Won by Submission - 02:34
Хайдар Музафаров MATA LEAO
2009-2010 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -48 кг
(Mat 1-8)
30
Окончено
Бахова Александра
Taisiya Antonova Bodao team Won by points - 03:00
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 кг
(Mat 1-8)
14
Окончено
Александр Дахин
Supernova BJJ Academy
Won by points
Роман Тимаков LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2011-2012 (Gi) / Girls / Grey / -28 кг
(Mat 1-8)
22
Окончено
Sofia Kostrikina
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 01:50
Karibova Aisha Supernova BJJ Academy
2009-2010 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 кг
(Mat 1-8)
1-25
Окончено
Ivan Shevchuk
Supernova BJJ Academy
Ibragim Dombaev TEAM MURADOV BJJ Won by Decision - 01:52
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -31 кг
(Mat 1-8)
25
Окончено
Иван Дуткин
АСЕ Ястреб
Won by points - 03:00
Sangariev Baisangur Bodao team
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -25 кг
(Mat 1-8)
2-23
Окончено
Дамир Шарипов
MATA LEAO
Александр Внуков АСЕ Ястреб Won by Submission - 00:38
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -33 кг
(Mat 1-8)
20
Окончено
Zakhar Frolov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Zakhar Eremin Gymnasium Won by points - 02:12
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -25 кг
(Mat 1-8)
20
Окончено
Алексей Семенников
АСЕ Ястреб
Максим Скотников CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 03:00
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -25 кг
(Mat 1-8)
2-24
Окончено
Daniil Illarionov
LION ACADEMY
Данил Василенко АСЕ Ястреб Won by Submission - 00:31
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -31 кг
(Mat 1-8)
1-23
Окончено
DANILA MARIN
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 03:00
Роман Чудаков Supernova BJJ Academy
2009-2010 (NoGi) / Boys / Grey / -32 кг
(Mat 1-8)
23
Окончено
Насыров Ильнар
Имран Магомедов Pridebjj Won by Submission - 00:42
2011-2012 (Gi) / Girls / White / -31 кг
(Mat 1-8)
25
Окончено
Фаррухшина Карина
Won by points - 03:00
Олеся Жукова Red Jonka
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -25 кг
(Mat 1-8)
21
Окончено
Danil Vidinev
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by points - 03:00
Роман Носанов Gymnasium
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -25 кг
(Mat 1-8)
2-25
Окончено
Всеволод Крылов
MATA LEAO
Егор Абатуров АСЕ Ястреб Won by Submission - 00:22
2009-2010 (NoGi) / Boys / Grey / -32 кг
(Mat 1-8)
24
Окончено
Тимофей Чекалин
Supernova BJJ Academy
Дмитрий Конопацкий Ludus GoJira Won by points
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-8)
27
Окончено
Платон Харнас
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Igor Bondarenko АСЕ Ястреб Won by Submission - 00:13
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-8)
29
Окончено
Вадим Бабец
АСЕ Ястреб
Won by points - 02:00
NIKITA NIKITIN АСЕ Ястреб
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -25 кг
(Mat 1-8)
2-26
Окончено
Арсений Соболев
Ludus Vladimir
Александр Внуков АСЕ Ястреб Won by Submission - 00:58
2015-2016 (NoGi) / Kids / White / -18 кг
(Mat 1-8)
Окончено
Филипп Труфманов
Martial Arts Center GENERAL
Won by Walkover
Савелий Крылов MATA LEAO
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-8)
28
Окончено
Ilya Gubenko
Ludus GoJira
Kirill Marin Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 кг
(Mat 1-8)
1-26
Окончено
Ivan Shevchuk
Supernova BJJ Academy
Egor BELOBORODOV Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -25 кг
(Mat 1-8)
2-27
Окончено
Данил Василенко
АСЕ Ястреб
Won by points - 02:00
Егор Абатуров АСЕ Ястреб
2009-2010 (Gi) / Girls / White / -38 кг
(Mat 1-8)
23
Окончено
Ясмина Кишмахова
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Uliana Udalishcheva Ribeiro Jiu Jitsu University Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -48 кг
(Mat 1-8)
31
Окончено
Бахова Александра
Won by points - 03:00
Ekaterina Kurzhonkova Supernova BJJ Academy
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -31 кг
(Mat 1-8)
26
Окончено
Artem Chibikeev
Supernova BJJ Academy
Иван Дуткин АСЕ Ястреб Won by points - 03:00
2015-2016 (NoGi) / Kids / White / -18 кг
(Mat 1-8)
Окончено
Руслан Скороходов
Gurza Team
Won by Walkover
Савелий Крылов MATA LEAO
2009-2010 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 кг
(Mat 1-8)
1-27
Окончено
Ibragim Dombaev
TEAM MURADOV BJJ
Won by Submission - 00:50
Egor BELOBORODOV Supernova BJJ Academy
2009-2010 (Gi) / Girls / White / -38 кг
(Mat 1-8)
24
Окончено
Виктория Моксунова
Gymnasium
Дарья Александрова Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by points - 03:00
2011-2012 (Gi) / Girls / White / -31 кг
(Mat 1-8)
26
Окончено
Varvara Mirohnikova
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 00:41
Олеся Жукова Red Jonka
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -44 кг
(Mat 1-8)
Окончено
Nasonov Ivan
Ludus GoJira
Григорий Якимец Gymnasium Won by Walkover