Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 кг
(Mat 1-8)
17
Окончено
Александр Дахин
Supernova BJJ Academy
Нажмудин Музафаров MATA LEAO Won by Submission - 01:33
2009-2010 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Mat 1-8)
33
Окончено
Damir Kalandarov
Ludus GoJira
Kirill Polyakov CHECKMAT/ADAEV TEAM Won by points - 03:00
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -25 кг
(Mat 1-8)
2-28
Окончено
Александр Внуков
АСЕ Ястреб
Won by Submission - 00:59
Данил Василенко АСЕ Ястреб
2009-2010 (Gi) / Girls / Grey / -44 кг
(Mat 1-8)
1-28
Окончено
Виктория Тарасова
Strela Team (official)
Won by points - 03:00
DIANA SHINKARENKO Ribeiro Jiu Jitsu University
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-8)
29
Окончено
Филипп Попов
СК "Спарта"
Won by points - 03:00
Виталий Ерамасов АСЕ Ястреб
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -34 кг
(Mat 1-8)
28
Окончено
VASILY ZHDANOV
Ribeiro Jiu Jitsu University
Никита Кондратьев Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by points - 03:00
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -33 кг
(Mat 1-8)
22
Окончено
Zakhar Eremin
Gymnasium
Eremei Shaevskyi Gracie Barra Ekaterinburg Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -44 кг
(Mat 1-8)
2-29
Окончено
Дмитрий Кирюшов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Decision - 03:00
Alexander Sizykh Gymnasium
2009-2010 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -48 кг
(Mat 1-8)
32
Окончено
Taisiya Antonova
Bodao team
Ekaterina Kurzhonkova Supernova BJJ Academy Won by Submission - 01:04
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -25 кг
(Mat 1-8)
22
Окончено
Максим Скотников
CHECKMAT INTERNATIONAL
Danil Vidinev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Won by Submission - 00:38
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 кг
(Mat 1-8)
19
Окончено
Нажмудин Музафаров
MATA LEAO
Egor Grachev Ludus GoJira Won by Submission - 01:55
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -34 кг
(Mat 1-8)
29
Окончено
Zorik Azaryan
Gymnasium
Даниил Мандрыка Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -44 кг
(Mat 1-8)
2-30
Окончено
Maksim Bryksin
Gymnasium
Egor Ignatov Ludus GoJira Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Mat 1-8)
Окончено
Sergey Kumallagov
Supernova BJJ Academy
Won by Walkover
Andrew Mityashin Ludus GoJira
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-8)
30
Окончено
Захар Антонов
Bodao team
Won by points - 00:30
Султан Арсланбеков Pridebjj
2011-2012 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 кг
(Mat 1-8)
21
Окончено
Artyom Belenov
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Nikos Panfilov ART OF FIGHT
2009-2010 (NoGi) / Boys / Grey / -32 кг
(Mat 1-8)
Окончено
Вячеслав Вишняков
Supernova BJJ Academy
Won by Walkover
Никита Птичкин Senna Fight Academy
2009-2010 (Gi) / Girls / Grey / -44 кг
(Mat 1-8)
1-29
Окончено
Виктория Тарасова
Strela Team (official)
Won by Submission - 01:27
Екатерина Веревкина Ludus Ryazan
2009-2010 (Gi) / Girls / White / -38 кг
(Mat 1-8)
Окончено
Uliana Udalishcheva
Ribeiro Jiu Jitsu University
Won by Walkover
Unknown User Gymnasium
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-8)
31
Окончено
Igor Bondarenko
АСЕ Ястреб
Кирилл Гоман КСЕ СПАРТАНЕЦ Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 кг
(Mat 1-8)
34
Окончено
Kirill Polyakov
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Won by points - 03:00
Dmitry Pravednikov Gymnasium
2009-2010 (NoGi) / Boys / Grey / -32 кг
(Mat 1-8)
25
Окончено
Kirill Gordeev
PERSEUS
Денни Хатуев Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by Submission - 01:41
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -22 кг
(Mat 1-8)
26
Окончено
Матвей Китков
ZR Team Association
Kirill Chernov АСЕ Ястреб Won by points - 02:00
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -44 кг
(Mat 1-8)
2-31
Окончено
Григорий Якимец
Gymnasium
Won by Submission - 01:21
Дмитрий Кирюшов LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2011-2012 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Mat 1-8)
1-32
Окончено
Mikhail Bondarenko
STONEGUARD
Марк Бургарт Martial Arts Center GENERAL Won by Submission - 01:12
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -28 кг
(Mat 1-8)
32
Окончено
Kirill Marin
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Филипп Попов СК "Спарта"
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -25 кг
(Mat 1-8)
24
Окончено
Rasul Shamsutdinov
S.P.O.R.T. Generation
Won by points - 02:00
Украинец Андрей
2009-2010 (NoGi) / Boys / Grey / -32 кг
(Mat 1-8)
26
Окончено
Имран Магомедов
Pridebjj
Won by Submission - 01:25
Дмитрий Конопацкий Ludus GoJira
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -44 кг
(Mat 1-8)
2-32
Окончено
Egor Ignatov
Ludus GoJira
Won by points - 03:00
Александр Маневич Gymnasium
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -48 кг
(Mat 1-8)
36
Окончено
Иван Доронин
Ludus Ryazan
Timur Kipriianov Gymnasium Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -34 кг
(Mat 1-8)
27
Окончено
Эльдар Байчоров
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Submission - 00:14
Арсений Вильман Supernova BJJ Academy
2009-2010 (Gi) / Girls / Grey / -44 кг
(Mat 1-8)
1-30
Окончено
DIANA SHINKARENKO
Ribeiro Jiu Jitsu University
Екатерина Веревкина Ludus Ryazan Won by points - 03:00