Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Mat 1-10)
Završeno
Ilya Vayner
Ribeiro Jiu Jitsu University
Pobeda bez borbe
Александр Михлин S.P.O.R.T. Generation
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Mat 1-10)
14
Završeno
Абдурашид Фейзуллаев
Agate team
Pobeda po poenima - 03:00
Сулейман Дадаев
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Mat 1-10)
17
Završeno
Иван Горбачев
Nevskiy Fightclub
Pobeda po poenima - 03:00
Анри Кокоев
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -22 kg
(Mat 1-10)
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
21
Završeno
Иван Вершинин
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Вячеслав Чулковский Pobedio Završnicom - 01:15
2011-2012 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -25 kg
(Mat 1-10)
23
Završeno
Артемий Левицкий
LEGION SPB
Aleksandr Gorelov Supernova BJJ Academy Pobeda po poenima - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Mat 1-10)
16
Završeno
Bogdan Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Pobedio Završnicom - 00:20
Багир Алиев JGBJJ-TEAM
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(Mat 1-10)
1-23
Završeno
Илья Воробьёв
BH КСЕ СПАРТАНЕЦ
Pobedio Završnicom - 01:26
Егор Каледа Strela Team (official)
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
Završeno
Nurislam Sagidolla
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Pobeda bez borbe - 00:26
Султан Курбанов
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
17
Završeno
Leonid Shakkum
Gymnasium
Pobeda po poenima - 03:00
Вячеслав Слагода
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Mat 1-10)
17
Završeno
Улаш Улашев
Jiu jitsu fight team
Pobedio Završnicom - 02:47
Светослав Присмотров LEGION SPB
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -22 kg
(Mat 1-10)
2011-2012 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -25 kg
(Mat 1-10)
22
Završeno
Ислам Азизов
Senna Fight Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Timur Abrekov Supernova BJJ Academy
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Mat 1-10)
15
Završeno
Саид Дадаев
Pobeda po poenima - 03:00
Артем Беляев КСЕ СПАРТАНЕЦ
2011-2012 (Gi) / Girls / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
16
Završeno
Unknown User
Strela Team (official)
Василиса Емец Strela Team (official) Pobeda po poenima - 03:00
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
14
Završeno
Aleksei Pechulis
Pobeda po poenima - 03:00
Амир Али Голубинов
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
Završeno
Захар Сафонов
S.P.O.R.T. Generation
Pobeda bez borbe
Daniil Nak Gymnasium
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Mat 1-10)
15
Završeno
Артем Яковлев
Strela Team (official)
Магомедимин Гасанов Pobeda po poenima - 02:00
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(Mat 1-10)
1-24
Završeno
Valera Sventik
PHUKET TOP TEAM
Pobeda po poenima - 03:00
Максим Ступихин -LION academy-
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Mat 1-10)
18
Završeno
Egor Grishko
Gymnasium
Abulfaz Naghiyev JGBJJ-TEAM Pobeda po poenima - 03:00
2011-2012 (Gi) / Girls / Grey / -33 kg
(Mat 1-10)
25
Završeno
Uliana SETCHIKOVA
ЛИДЕР СПОРТ
Варвара Родихина Dragon's Den Pskov Pobeda po poenima - 03:00
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -19 kg
(Mat 1-10)
17
Završeno
Елисей Бурлеев
LEGION SPB
Pobeda po poenima - 02:00
Gleb Biryukov Kimura GRAPPLING team
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Mat 1-10)
2-10
Završeno
Арсений Беспалов
Pridebjj
Pobedio Završnicom
Владимир Смородский LEGION SPB
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
15
Završeno
Яков Дюбарев
S.P.O.R.T. Generation
Pobeda po poenima - 03:00
Daniil Kulikov
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
Završeno
Gadzhi Ataev
Pridebjj
Гасан Мусилов Agate team Pobeda bez borbe
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Mat 1-10)
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Mat 1-10)
18
Završeno
Fedor Larionov
S.P.O.R.T. Generation
Damir Kalandarov Ludus GoJira Pobeda po poenima - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
18
Završeno
Денни Хатуев
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Pobedio Završnicom - 01:14
Имран Магомедов Pridebjj
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
22
Završeno
Динислам Мамаев
Pridebjj
Pobedio Završnicom - 02:36
Вячеслав Чулковский
2009-2010 (Gi) / Girls / Grey / -38 kg
(Mat 1-10)
1-26
Završeno
Екатерина Веревкина
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Pobeda po poenima - 03:00
Полина Антоненко Ribeiro Jiu Jitsu University
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Mat 1-10)
2-12
Završeno
Арсений Беспалов
Pridebjj
Pobeda po poenima - 02:00
Максим Копиев LEGION SPB