Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Mat 1-10)
終了
Ilya Vayner
Ribeiro Jiu Jitsu University
Won by Walkover
Александр Михлин S.P.O.R.T. Generation
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Mat 1-10)
14
終了
Абдурашид Фейзуллаев
Agate team
Won by points - 03:00
Сулейман Дадаев
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Mat 1-10)
17
終了
Иван Горбачев
Nevskiy Fightclub
Won by points - 03:00
Анри Кокоев
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -22 kg
(Mat 1-10)
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
21
終了
Иван Вершинин
КСЕ СПАРТАНЕЦ
Вячеслав Чулковский Won by Submission - 01:15
2011-2012 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -25 kg
(Mat 1-10)
23
終了
Артемий Левицкий
LEGION SPB
Aleksandr Gorelov Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Mat 1-10)
16
終了
Bogdan Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 00:20
Багир Алиев JGBJJ-TEAM
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(Mat 1-10)
1-23
終了
Илья Воробьёв
BH КСЕ СПАРТАНЕЦ
Won by Submission - 01:26
Егор Каледа Strela Team (official)
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
終了
Nurislam Sagidolla
Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
Won by Walkover - 00:26
Султан Курбанов
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
17
終了
Leonid Shakkum
Gymnasium
Won by points - 03:00
Вячеслав Слагода
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Mat 1-10)
17
終了
Улаш Улашев
Jiu jitsu fight team
Won by Submission - 02:47
Светослав Присмотров LEGION SPB
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -22 kg
(Mat 1-10)
2011-2012 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -25 kg
(Mat 1-10)
22
終了
Ислам Азизов
Senna Fight Academy
Won by points - 03:00
Timur Abrekov Supernova BJJ Academy
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Mat 1-10)
2011-2012 (Gi) / Girls / Grey / -25 kg
(Mat 1-10)
16
終了
Unknown User
Strela Team (official)
Василиса Емец Strela Team (official) Won by points - 03:00
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
14
終了
Aleksei Pechulis
Won by points - 03:00
Амир Али Голубинов
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
終了
Захар Сафонов
S.P.O.R.T. Generation
Won by Walkover
Daniil Nak Gymnasium
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -22 kg
(Mat 1-10)
15
終了
Артем Яковлев
Strela Team (official)
Магомедимин Гасанов Won by points - 02:00
2011-2012 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(Mat 1-10)
1-24
終了
Valera Sventik
PHUKET TOP TEAM
Won by points - 03:00
Максим Ступихин -LION academy-
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Mat 1-10)
18
終了
Egor Grishko
Gymnasium
Abulfaz Naghiyev JGBJJ-TEAM Won by points - 03:00
2011-2012 (Gi) / Girls / Grey / -33 kg
(Mat 1-10)
25
終了
Uliana SETCHIKOVA
ЛИДЕР СПОРТ
Варвара Родихина Dragon's Den Pskov Won by points - 03:00
2013-2014 (NoGi) / Boys / Grey / -19 kg
(Mat 1-10)
17
終了
Елисей Бурлеев
LEGION SPB
Won by points - 02:00
Gleb Biryukov Kimura GRAPPLING team
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Mat 1-10)
2-10
終了
Арсений Беспалов
Pridebjj
Won by Submission
Владимир Смородский LEGION SPB
2011-2012 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Mat 1-10)
15
終了
Яков Дюбарев
S.P.O.R.T. Generation
Won by points - 03:00
Daniil Kulikov
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Mat 1-10)
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Mat 1-10)
18
終了
Fedor Larionov
S.P.O.R.T. Generation
Damir Kalandarov Ludus GoJira Won by points - 03:00
2009-2010 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Mat 1-10)
18
終了
Денни Хатуев
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by Submission - 01:14
Имран Магомедов Pridebjj
2009-2010 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Mat 1-10)
22
終了
Динислам Мамаев
Pridebjj
Won by Submission - 02:36
Вячеслав Чулковский
2009-2010 (Gi) / Girls / Grey / -38 kg
(Mat 1-10)
1-26
終了
Екатерина Веревкина
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points - 03:00
Полина Антоненко Ribeiro Jiu Jitsu University
2013-2014 (NoGi) / Boys / White / -25 kg
(Mat 1-10)
2-12
終了
Арсений Беспалов
Pridebjj
Won by points - 02:00
Максим Копиев LEGION SPB