Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Feb 6)
4
Färdig
Ярослав Шиманский
-LION academy-
Артём Зубаровский АСЕ Ястреб Vann på Submission - 01:13
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Feb 6)
3
Färdig
Максим Якубов
LEGION SPB
Vann på Submission - 00:30
Vilde Artem Senna Fight Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -25 kg
(Feb 6)
2
Färdig
Глеб Бобров
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Абдулхаким Амиралиев Pridebjj Vann på Submission - 01:46
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -18 kg
(Feb 6)
Färdig
Nikita Semenov
Universal Jiu Jitsu
Vann på Walkover
Ясмина Панарина АСЕ Ястреб
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Feb 6)
Färdig
Никита Запевалов
S.P.O.R.T. Generation
Александр Внуков АСЕ Ястреб Vann på Walkover
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -27 kg
(Feb 6)
2-2
Färdig
Роман Лихачев
ZENIT TEAM
Vann på Submission - 01:04
Максим Ким Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Feb 6)
3
Färdig
Александр Поклад
LEGION SPB
Vann på poäng - 02:00
Тимофей Филиппов STONEGUARD
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -22 kg
(Feb 6)
2
Färdig
Макар Савин
S.P.O.R.T. Generation
Vann på poäng - 01:08
Даниил Кравец Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Feb 6)
5
Färdig
Арсений Пожарский
LEGION SPB
Damir Kuzmenko АСЕ Ястреб Vann på Submission
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -22 kg
(Feb 6)
1-4
Färdig
Георгий Никонов
S.P.O.R.T. Generation
Захар Фонарев Академия единоборств "VICTORY TEAM" Vann på poäng - 02:00
2014-2015 (Gi) / Girls / White / -22 kg
(Feb 6)
4
Färdig
ALEKSIIA KONIUKHOVA
Strela Team (official)
Vann på poäng - 02:00
Светлана Журавлева CHEKMAT INTERNATIONAL
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Feb 6)
5
Färdig
Арсений Беспалов
Pridebjj
Савелий Черняков SAPSAN TEAM Vann på domslut - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Feb 6)
2-6
Färdig
Vladimir Tikhonov
Senna Fight Academy
Дмитрий Демидов S.P.O.R.T. Generation Vann på poäng - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 kg
(Feb 6)
4
Färdig
Ilia Rybinskov
LEGION SPB
Vann på poäng - 03:00
Zakhar Frolov
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Feb 6)
4
Färdig
Степан Савчук
АСЕ Ястреб
Vann på poäng - 03:00
Артем Беляев КСЕ СПАРТАНЕЦ
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Feb 6)
6
Färdig
Илья Егоров
АСЕ Ястреб
Vann på Submission - 01:09
Vladimir Nak Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Feb 6)
4
Färdig
Guseinov Nabiyulla
Pridebjj
Vann på Submission - 01:22
Филипп Труфманов Martial Arts Center GENERAL
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Feb 6)
2-5
Färdig
Егор Колесников
Strela Team (official)
Peter Fedorov АСЕ Ястреб Vann på domslut - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Feb 6)
4
Färdig
Богдан Седунов
АСЕ Ястреб
Vann på poäng - 03:00
Дмитрий Сенин SAPSAN TEAM
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -20 kg
(Feb 6)
1-2
Färdig
Maria Chmutova
SAPSAN TEAM
Lev Sokolov Gymnasium Vann på poäng - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Feb 6)
4
Färdig
Максим Якубов
LEGION SPB
Vann på Submission - 01:31
Александр Кузин Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -22 kg
(Feb 6)
3
Färdig
David Guchua
Gymnasium
Vann via diskvalificering - 00:54
Кирилл Иващенко ECOPOLIS CUP
2016-2017 (Gi) / Kids / White / -18 kg
(Feb 6)
2
Färdig
Павел Карасев
CHEKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 02:00
Nikita Semenov Universal Jiu Jitsu
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Feb 6)
2-7
Färdig
Ivan Sobolev
LEGION SPB
Vann på Submission - 01:33
Александр Абдуллин Dragon's Den Velikiy Novgorod
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Feb 6)
7
Färdig
Казбек Курчаев
Pridebjj
Vann på Submission - 00:28
Artemii Fedorov Strela Team (official)
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Feb 6)
5
Färdig
Егор Абатуров
АСЕ Ястреб
Егор Руденко ZENIT TEAM Vann på poäng - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -22 kg
(Feb 6)
4
Färdig
Igor Nak
Gymnasium
Vann via diskvalificering
Гордей Шашков S.P.O.R.T. Generation
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -22 kg
(Feb 6)
5
Färdig
Никита Петров
Strela Team (official)
Vann på poäng - 03:00
Мирослав Капитанюк АСЕ Ястреб
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -22 kg
(Feb 6)
Färdig
Robert Kaygulov
Jungle Bjj
Vann på Walkover
LEONID MOLODTSOV Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -27 kg
(Feb 6)
Färdig
Никита Запевалов
S.P.O.R.T. Generation
Вадим Кожемяк S.P.O.R.T. Generation Vann på Walkover
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Feb 6)
8
Färdig
Артём Зубаровский
АСЕ Ястреб
Vann på poäng - 02:00
Александр Борисевич Gymnasium
2014-2015 (Gi) / Boys / Grey / -25 kg
(Feb 6)
2-8
Färdig
Дмитрий Демидов
S.P.O.R.T. Generation
Enrique Guerrero Trujillano Gymnasium Vann på poäng - 02:00