Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 / Kids / White / -20 кг
(Gymnasium Cup X)
已完成
Иван Скородумов
Ас
Migran Dzhivaryan Ludus GoJira Won by Walkover
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-10
已完成
Vladimir Petrosian
Gymnasium
Станислав Давыдов RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by points - 03:00
2012-2013 / Kids / White / -22 кг
(Gymnasium Cup X)
4-12
已完成
Mikhail Rebrov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Miroslav Ivanov Won by points - 02:00
2012-2013 / Kids / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
1-11
已完成
GOLOVATIY ARTEM
Ludus GoJira
Artem Khryachkov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by points - 02:00
2010-2011 / Boys / Grey / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
6-9
已完成
Георгий Родин
Center MMA 12, Rybinsk
Radomir Kondrashkin LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by points - 03:00
2012-2013 / Kids / White / -20 кг
(Gymnasium Cup X)
5-8
已完成
Добрыня Ерунов
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Won by points - 02:00
Dmitry Iodko Gymnasium
2010-2011 / Boys / Yellow,Orange,Green / -21 кг
(Gymnasium Cup X)
10-10
已完成
Михаил Михайлин
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Виктория Попова AF Academy Won by Walkover - 03:00
2010-2011 / Boys / White / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
2-8
已完成
Всеволод Митряков
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 03:00
Семён Рощупкин Ас
2010-2011 / Boys / White / -21 кг
(Gymnasium Cup X)
8-9
已完成
Amir Rakhimov
Supernova BJJ Academy
Вячеслав Хаметов Наро-Фоминский клуб боевого самбо Won by points - 03:00
2010-2011 / Boys / Grey / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
3-11
已完成
Григорий Гурьев
Gymnasium
Владимир Васильев Won by Submission - 01:22
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-8
已完成
Ренат Касымжанов
Ludus GoJira
Ivan Shevchuk Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-11
已完成
Egor Goncharenko
Gymnasium
Никита Куревлев Ас Won by Submission - 00:21
2010-2011 / Boys / Grey / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
4-14
已完成
Ярослав Фомичев
Team Strela
Won by points - 03:00
Захар Цукерберг Gymnasium
2012-2013 / Kids / White / -20 кг
(Gymnasium Cup X)
5-9
已完成
Aleksandr Gorelov
Supernova BJJ Academy
Владимир Прейс Gymnasium Won by points - 02:00
2010-2011 / Boys / White / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-11
已完成
Artyom Ivanov
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 02:43
Nazariy Kolesnikov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2010-2011 / Boys / Grey / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
6-10
已完成
Феодор Арсланов
Ludus GoJira
Won by points - 03:00
Arhip Tihonov Gymnasium
2012-2013 / Kids / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
1-12
已完成
Vladislav Lyubomirov
Ас
Won by points - 02:00
Andrey Kurdyaev RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-12
已完成
Ivan Lepsveridze
Gymnasium
Nikita Palekhov RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by points - 03:00
2010-2011 / Boys / Grey / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
3-12
已完成
Leonardo De Cet
Ludus GoJira
Won by points - 03:00
Nikolay Mironov Gymnasium
2010-2011 / Boys / Yellow,Orange,Green / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
8-7
已完成
Unknown User
Won by points - 03:00
Unknown User ZR TEAM ASSOCIATION
2010-2011 / Boys / Grey / -21 кг
(Gymnasium Cup X)
10-11
已完成
Егор Юшка
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points - 03:00
Gennady Stepanyan Gymnasium
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-9
已完成
Edvin Sogomonyan
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
David Luzin MATA LEAO Won by Submission - 02:19
2012-2013 / Kids / White / -22 кг
(Gymnasium Cup X)
4-13
已完成
Максим Коршунов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 02:00
Miroslav Ivanov
2012-2013 / Kids / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
1-13
已完成
Фёдор Жихорев
RIBEIRO JIU-JITSU INTERNATIONAL
Sangariev Baisangur LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by points - 02:00
2012-2013 / Kids / White / -20 кг
(Gymnasium Cup X)
5-10
已完成
Egor Akulov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Fedoseev Matvey ART OF FIGHT Won by points - 02:00
2010-2011 / Boys / White / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-12
已完成
Глеб Лежнев
PeresvetFT
Ramzan Arashykov Gymnasium Won by points - 03:00
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-13
已完成
Нажмудин Музафаров
MATA LEAO
Самир Шахмарданов ABBAS Won by points - 03:00
2010-2011 / Boys / Grey / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
6-11
已完成
Александр Корнеев
КЛУБ АС
Won by points - 03:00
Rafael Markosian LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2010-2011 / Boys / Grey / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
3-13
已完成
Леонид Лизогубов
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points - 03:00
Никита Птичкин Senna Fight Academy
2010-2011 / Boys / Grey / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
4-15
已完成
Степан Карпенко
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points - 03:00
Никита Манвелян
2010-2011 / Boys / Grey / -21 кг
(Gymnasium Cup X)
10-12
已完成
Савелий Веретильный
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Ruslan Romenkov Team Strela
2010-2011 / Boys / White / -21 кг
(Gymnasium Cup X)
8-10
已完成
Egor Grachev
Ludus GoJira
Vlad Duzhev Наро-Фоминский клуб боевого самбо Won by points - 03:00