Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2010-2011 / Boys / White / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-20
已完成
Andrew Mityashin
Ludus GoJira
Won by points - 03:00
Святослав Маркин Наро-Фоминский клуб боевого самбо
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -45 кг
(Gymnasium Cup X)
10-17
已完成
Дмитрий Бригида
Center MMA 12, Rybinsk
Won by points - 03:00
Pavеl Shasherin Tsunami
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-13
已完成
Владислав Ионов
Ludus GoJira
Макар Смагин Наро-Фоминский клуб боевого самбо Won by Submission - 00:33
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
3-21
已完成
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by points - 03:00
Artem Perminov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2010-2011 / Boys / Grey / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
4-21
已完成
Степан Карпенко
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Submission - 00:39
Марк Данильченко LUDUS ALLIANCE RUSSIA
2010-2011 / Boys / White / -21 кг
(Gymnasium Cup X)
8-17
已完成
Vlad Duzhev
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Руслан Белугин КСЕ СПАРТАНЕЦ Won by Submission - 01:09
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-21
已完成
Никита Куревлев
Ас
Won by Submission - 01:11
Вячеслав Чулковский
2012-2013 / Kids / White / -18 кг
(Gymnasium Cup X)
5-19
已完成
Ivan Petrenko
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Nikita Tolstykh LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by points - 02:00
2010-2011 / Girls / White / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
1-22
已完成
Виктория Тимошкина
-LION academy-
Won by points - 03:00
Veronika Kirichenko Ribeiro Jiu Jitsu - USA
2010-2011 / Boys / White / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-21
已完成
Danil Sidorov
Yakudza Gym Premium
Won by Submission - 02:03
Vladimir Filatov PeresvetFT
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-14
已完成
Ivan Grishin
Даниил Назаров Ludus GoJira Won by Submission - 00:08
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -31 кг
(Gymnasium Cup X)
6-18
已完成
Александр Морозов
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Mikhail Gusov Ludus GoJira
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -39 кг
(Gymnasium Cup X)
10-18
已完成
Eric Airapetyan
CHECKMAT INTERNATIONAL
Daniil Agafonov(Bogdanov) Ludus GoJira Won by Submission - 00:10
2010-2011 / Boys / Grey / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
4-22
已完成
Лука Масалов
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Алексей Кудряшов КСЕ СПАРТАНЕЦ Won by Submission - 02:39
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
3-22
已完成
Владислав Абдрахманов
Gracie Jiu-Jitsu Russia
Магомед-Хабиб Сайбулаев ABBAS Won by points - 03:00
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-15
已完成
Maksim Sifurov
Stone Fight St.Petersburg
Alexander Reshetarchuk Won by points - 03:00
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-22
已完成
Mikhail StАritsyn
Supernova BJJ Academy
Владимир Васильев Won by points - 03:00
2012-2013 / Kids / White / -18 кг
(Gymnasium Cup X)
5-20
已完成
Таир Касымжанов
Ludus GoJira
Won by points - 02:00
Михаил Андреев Center MMA 12, Rybinsk
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Gymnasium Cup X)
10-19
已完成
Maksim Bataev
Захар Вялов AF Academy Won by Submission - 02:01
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
8-19
已完成
Postnikov Jakov
Legend
Won by Submission - 01:18
Matvei Aksenov Ludus Ramenki
2010-2011 / Boys / White / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-22
已完成
Никита Тимофеев
Ludus GoJira
Sergey Bychkov VALETUDO г. Ковров Won by Submission - 01:52
2010-2011 / Girls / Grey / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
1-25
已完成
Арина Сапрыкина
Ludus Maryino
Won by points - 03:00
Анна Ткаченко Supernova BJJ Academy
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -31 кг
(Gymnasium Cup X)
6-19
已完成
Alexander Antonov
ZR Team Association
Исмаил Абузаров Gracie Jiu-Jitsu Russia Won by points - 03:00
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
8-20
已完成
Mikhail Balov
Ludus GoJira
Won by points - 03:00
Trifon Kostenko GFTEAM
2008-2009 / Boys / White / -39 кг
(Gymnasium Cup X)
4-24
已完成
Иван Бритов
Center MMA 12, Rybinsk
Won by Submission - 00:31
Alexsandr Zhorov Ludus GoJira
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
3-23
已完成
Артур Гочошвили
Yakudza Gym Premium
Won by points
Гавриил Родин Center MMA 12, Rybinsk
2010-2011 / Boys / White / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-23
已完成
Ramzan Arashykov
Gymnasium
Andrew Mityashin Ludus GoJira Won by points
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-23
已完成
Mikhail Beletskiy
Gymnasium
Fedor Smorodkin LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by Submission - 02:27
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-16
已完成
Дмитрий Орынчук
Gymnasium
Ivan Shevchuk Supernova BJJ Academy Won by points
2012-2013 / Kids / White / -18 кг
(Gymnasium Cup X)
5-21
已完成
Ilya Kozhemyakin
Gymnasium
Bogdan Zhuravlev BHJJC Togliatty Won by points - 01:46
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Gymnasium Cup X)
10-20
已完成
Timofey Sokolov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Валерия Бегишева ZR Team Association Won by Submission - 02:31
2008-2009 / Boys / White / -39 кг
(Gymnasium Cup X)
4-25
已完成
Кирилл Евдокимов
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Won by points
Тимофей Хозяев Ribeiro