Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute / White / Master 2 / -80
(Gymnasium Cup X)
5-86
Terminé
Sergey Badalyan
Dmitry Golubin Ronin Family/Roy Dean Academy International Gagné par soumission - 01:38
Male Absolute / White / Master 2 / +80
(Gymnasium Cup X)
1-93
Terminé
IGOR Lakhnenko
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Даукаев Ильдар STRELA TEAM Gagné par soumission - 04:36
Male Absolute / White / Adult / -80
(Gymnasium Cup X)
10-81
Terminé
Владимир Трофименко
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Gagné par points - 05:00
Alexander Yankov Ludus Maryino
Male Absolute / Brown&Black / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
6-81
Terminé
Ali Magomedov
187 BJJ
Georgii Emelianov Strela Team Gagné par soumission - 06:45
Male Absolute / White / Adult / +80
(Gymnasium Cup X)
2-81
Terminé
Igor Tyupanov
Ludus Ryazan
Unknown User SAPSAN TEAM Gagné par soumission - 02:49
Male Absolute / Blue / Master 2 / Absolute
(Gymnasium Cup X)
4-83
Terminé
Stanislav Tkachenko
187 BJJ
Gagné par soumission - 01:05
Stanislav Shamshurin RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Male Absolute / Blue / Master 1 / Absolute
(Gymnasium Cup X)
9-72
Terminé
David Garibyan
187 BJJ
Azamat Otarov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gagné par points - 05:00
Female Absolute / Blue / Adult / Absolute blue belts
(Gymnasium Cup X)
3-85
Terminé
Екатерина Верятина
Alena Moskaleva RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Gagné par soumission - 01:22
Male Absolute / White / Master 1 / -80
(Gymnasium Cup X)
8-79
Terminé
Денис Антонов
BHJJ Togliatty
Gagné par points - 02:32
Artem Oleynik RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Male Absolute / Blue / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-92
Terminé
Магомед Ибрагимов
187 BJJ
Gagné par soumission - 03:18
Егор Ганин Ludus Maryino
Male Absolute / White / Master 2 / +80
(Gymnasium Cup X)
1-94
Terminé
Boris Ignatenko
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Andrei Vanaev Stone Fight St.Petersburg Gagné par soumission - 00:50
Male Absolute / White / Adult / -80
(Gymnasium Cup X)
10-82
Terminé
Anton Vishnyakov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Nikita Vsemirnov Ludus Ryazan Gagné par points - 05:00
Male Absolute / White / Master 1 / -80
(Gymnasium Cup X)
8-80
Terminé
Unknown User
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Stanislav Kruglitskiy 187 BJJ Gagné par soumission - 03:08
Male Absolute / Blue / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-93
Terminé
Anton Dmitrakov
Gagné par soumission - 03:19
Roman Emelianov
Male Absolute / White / Master 2 / +80
(Gymnasium Cup X)
1-95
Terminé
Даукаев Ильдар
STRELA TEAM
Andrei Vanaev Stone Fight St.Petersburg Gagné par points - 05:00
Male Absolute / White / Master 1 / -80
(Gymnasium Cup X)
8-81
Terminé
Игорь Толмачев - Шустов
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Gagné par points - 05:00
Денис Антонов BHJJ Togliatty
Male Absolute / White / Adult / -80
(Gymnasium Cup X)
10-83
Terminé
Emil Kuliev
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Артём Невский MATA LEAO Gagné par soumission - 00:29
Male Absolute / White / Adult / +80
(Gymnasium Cup X)
2-82
Terminé
Алексей Патунин
Academy Lion
Gagné par soumission - 03:09
Unknown User SAPSAN TEAM
Male Absolute / Blue / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-94
Terminé
Alexandr Silaev
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Gagné par soumission - 03:34
Oleg Kastornov
Male Absolute / Blue / Master 1 / Absolute
(Gymnasium Cup X)
9-73
Terminé
Vladislav Razzhivin
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Azamat Otarov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gagné par points - 05:00
Male Absolute / White / Adult / -80
(Gymnasium Cup X)
10-84
Terminé
Alexander Redvanov
Ludus GoJira
Gagné par points - 05:00
Artem Kalugin RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Male Absolute / Blue / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-95
Terminé
Сократ Мусаев
ABBAS
Gagné par points - 06:00
Evgeny Kastornov 187 BJJ
Male Absolute / White / Adult / -80
(Gymnasium Cup X)
10-85
Terminé
Владимир Трофименко
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Gagné par points - 05:00
Dmitry Kunitsyn ICON (Айкон)
Male Absolute / White / Master 1 / -80
(Gymnasium Cup X)
8-82
Terminé
Stanislav Kruglitskiy
187 BJJ
Gagné par points - 05:00
Игорь Толмачев - Шустов RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Male Absolute / Blue / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-96
Terminé
Магомед Ибрагимов
187 BJJ
Gagné par points - 06:00
Rafig Salmanov Frota Team Nogueira
Male Absolute / White / Adult / -80
(Gymnasium Cup X)
10-86
Terminé
Nikita Vsemirnov
Ludus Ryazan
Zubair Baisaev CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par points - 05:00
Male Absolute / Blue / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-97
Terminé
Anton Dmitrakov
Gagné par soumission - 04:14
Alexandr Silaev RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Male Absolute / White / Adult / -80
(Gymnasium Cup X)
10-87
Terminé
Артём Невский
MATA LEAO
Gagné par soumission - 02:09
Sergey Zelenkovsky GRILL CHICKEN
Male Absolute / White / Adult / -80
(Gymnasium Cup X)
10-88
Terminé
Alexander Redvanov
Ludus GoJira
Gagné par points - 05:00
Владимир Трофименко RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Male Absolute / Blue / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-98
Terminé
Сократ Мусаев
ABBAS
Gagné par points - 06:00
Магомед Ибрагимов 187 BJJ
Male Absolute / White / Adult / -80
(Gymnasium Cup X)
10-89
Terminé
Zubair Baisaev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Артём Невский MATA LEAO Gagné par soumission - 03:34
Male Absolute / Blue / Adult / Absolute
(Gymnasium Cup X)
7-99
Terminé
Anton Dmitrakov
Gagné par points - 06:00
Сократ Мусаев ABBAS