Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2010-2011 / Boys / Grey / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
1-21
Finito
Тимофей Гудков
Ас
Won by Submission - 00:55
Sergey Vostrikov Gymnasium
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -31 кг
(Gymnasium Cup X)
6-20
Finito
Александр Морозов
Supernova BJJ Academy
Andrey Goryainov TOP TEN/Ribeiro Won by points
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-24
Finito
Ivan Ivanov
Supernova BJJ Academy
Unknown User SPORTCLUB LION Won by points - 03:00
2012-2013 / Kids / White / -18 кг
(Gymnasium Cup X)
5-22
Finito
Гриша Завьялов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 02:00
Родослав Карпенков Ас
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -39 кг
(Gymnasium Cup X)
10-21
Finito
Максим Пухлов
Center MMA 12, Rybinsk
Daniil Agafonov(Bogdanov) Ludus GoJira Won by Submission - 01:38
2010-2011 / Girls / White / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
1-23
Finito
Eliza Eremina
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Veronika Kirichenko Ribeiro Jiu Jitsu - USA Won by points - 03:00
2010-2011 / Boys / White / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-24
Finito
Danil Sidorov
Yakudza Gym Premium
Won by points - 03:00
Sergey Bychkov VALETUDO г. Ковров
2008-2009 / Boys / Grey / +45 кг
(Gymnasium Cup X)
6-22
Finito
Aмир Даукаев
STRELA TEAM
Олег Бурханов CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 03:00
2012-2013 / Kids / White / -18 кг
(Gymnasium Cup X)
5-23
Finito
Denis Petrovich
Gymnasium
Won by points - 02:00
Egor Shkarbanenko Ludus GoJira
2010-2011 / Boys / Grey / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
4-23
Finito
Степан Карпенко
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Алексей Кудряшов КСЕ СПАРТАНЕЦ Won by Submission - 00:27
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-17
Finito
David Luzin
MATA LEAO
Won by Submission - 01:34
Игорь Сушков RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Gymnasium Cup X)
10-22
Finito
Кирилл Набутов
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Won by Walkover - 00:01
Stepan Gusov Ludus GoJira
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
3-24
Finito
Иван Алтынов
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Alexey Filkin Наро-Фоминский клуб боевого самбо
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-25
Finito
Nikita Palekhov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Egor Minaev ART OF FIGHT Won by points - 03:00
2008-2009 / Boys / White / -39 кг
(Gymnasium Cup X)
4-26
Finito
Сергей Крупник
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Anatoly Lesoto ART OF FIGHT Won by points - 03:00
2012-2013 / Kids / White / -18 кг
(Gymnasium Cup X)
5-24
Finito
Nikita Tolstykh
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by points - 02:00
Таир Касымжанов Ludus GoJira
2010-2011 / Boys / White / -21 кг
(Gymnasium Cup X)
8-18
Finito
Ярослав Кислицкий
Millennium
Руслан Белугин КСЕ СПАРТАНЕЦ Won by Submission - 00:23
2010-2011 / Girls / Grey / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
1-26
Finito
Daria Filatkina
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Won by points - 03:00
Анна Ткаченко Supernova BJJ Academy
2008-2009 / Boys / White / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
2-26
Finito
Arseniy Gorsyukov
Gymnasium
Won by points - 03:00
Mikhail Rusakov Ludus GoJira
2008-2009 / Boys / Grey / +45 кг
(Gymnasium Cup X)
6-23
Finito
Gazimagomedov Djahpar
ART OF FIGHT
Ilya Baranov Academy Lion Won by points - 03:00
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Gymnasium Cup X)
10-23
Finito
Захар Вялов
AF Academy
Валерия Бегишева ZR Team Association Won by points - 03:00
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
8-21
Finito
Вячеслав Воронов
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Фёдор Петров Svarog Won by points - 03:00
2012-2013 / Kids / White / -18 кг
(Gymnasium Cup X)
5-25
Finito
Bogdan Zhuravlev
BHJJC Togliatty
Won by points - 02:00
Ivan Grachev Ludus GoJira
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-18
Finito
Sergey Levin
VALETUDO г. Ковров
Трышкин Федор Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
3-25
Finito
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
Won by Submission - 01:15
Ислам Арсамиков Sambo - 70 Strogino
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-26
Finito
Владимир Валеев
Supernova BJJ Academy
Won by points - 03:00
Ален Ахвердян CHECKMAT INTERNATIONAL
2008-2009 / Boys / White / +45 кг
(Gymnasium Cup X)
1-28
Finito
Unknown User
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Submission - 02:53
Максим Морарь
2008-2009 / Boys / White / -39 кг
(Gymnasium Cup X)
4-27
Finito
Gavriil Troman
Won by Submission - 02:34
Егор Рогачёв Ludus GoJira
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
3-26
Finito
Магомед-Хабиб Сайбулаев
ABBAS
Ali Abakarov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 01:06
2008-2009 / Boys / White / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
2-27
Finito
Андрей Севагин
Gymnasium
Данил Лелин КСЕ СПАРТАНЕЦ Won by Submission
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -31 кг
(Gymnasium Cup X)
6-21
Finito
Исмаил Абузаров
Gracie Jiu-Jitsu Russia
Won by points - 03:00
Andrey Goryainov TOP TEN/Ribeiro
2012-2013 / Kids / White / -18 кг
(Gymnasium Cup X)
5-26
Finito
Гриша Завьялов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 02:00
Denis Petrovich Gymnasium