Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Gymnasium Cup X)
10-24
Finito
Юнус Абузаров
Gracie Jiu-Jitsu Russia
Кирилл Колечкин ZR Team Association Won by Submission - 02:31
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
8-22
Finito
Дмитрий Муляк
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Won by Submission - 01:27
Андрей Шароварников CHECKMAT INTERNATIONAL
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-19
Finito
Roman Bastylov
BHJJC Togliatty
Bronislav Mileiko lloyd irvin m.a. Won by Submission - 01:47
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-27
Finito
Roman Chudakov
Supernova BJJ Academy
Salim Ismailov Ludus Volgograd Won by points - 03:00
2008-2009 / Boys / White / -39 кг
(Gymnasium Cup X)
4-28
Finito
Komron Mukimov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Евгений Быстров Наро-Фоминский клуб боевого самбо Won by points - 03:00
2010-2011 / Girls / White / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
1-24
Finito
Виктория Тимошкина
-LION academy-
Won by points - 03:00
Veronika Kirichenko Ribeiro Jiu Jitsu - USA
2010-2011 / Boys / White / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-25
Finito
Andrew Mityashin
Ludus GoJira
Danil Sidorov Yakudza Gym Premium Won by points - 03:00
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
8-23
Finito
Postnikov Jakov
Legend
Won by Submission - 01:05
Mikhail Balov Ludus GoJira
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
3-28
Finito
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
Ali Abakarov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 03:00
2012-2013 / Kids / White / -18 кг
(Gymnasium Cup X)
5-27
Finito
Nikita Tolstykh
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Bogdan Zhuravlev BHJJC Togliatty Won by points - 02:00
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Gymnasium Cup X)
10-25
Finito
Кирилл Набутов
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Won by points - 03:00
Эльдар Эльдаров (RU) "Perfect Fight" СПб
2008-2009 / Boys / White / -45 кг
(Gymnasium Cup X)
6-25
Finito
Aleksandr Zakaryan
Самбо-Питер
Zharenkov Artem Наро-Фоминский клуб боевого самбо Won by points - 03:00
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-20
Finito
Mikhail Simonov
SPORTCLUB LION
Mikhail Brovkin Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2008-2009 / Boys / White / -39 кг
(Gymnasium Cup X)
4-29
Finito
Иван Бритов
Center MMA 12, Rybinsk
Кирилл Евдокимов RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by Submission - 01:37
2010-2011 / Girls / Grey / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
1-27
Finito
Арина Сапрыкина
Ludus Maryino
Daria Filatkina RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Won by points - 03:00
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-28
Finito
Roman Balanchuk
Supernova BJJ Academy
Максим Вычегжанин MATA LEAO Won by points - 03:00
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
8-24
Finito
Фёдор Петров
Svarog
Дмитрий Муляк LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by Submission - 00:45
2008-2009 / Boys / Grey / -45 кг
(Gymnasium Cup X)
5-29
Finito
Arsenii Mezhentsev
Ludus baza
VLADIMIR LEONENKO Gymnasium Won by Submission - 01:26
2008-2009 / Boys / White / -39 кг
(Gymnasium Cup X)
4-30
Finito
Anatoly Lesoto
ART OF FIGHT
Александр Ширшов Ludus Voskresensk Won by points - 03:00
2008-2009 / Boys / White / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
8-26
Finito
Kirill Tsygankov
Won by Submission - 00:20
Рустам Азимуродов Ludus GoJira
2008-2009 / Boys / Grey / +45 кг
(Gymnasium Cup X)
6-24
Finito
Олег Бурханов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ilya Baranov Academy Lion Won by points - 03:00
2008-2009 / Boys / White / +45 кг
(Gymnasium Cup X)
1-29
Finito
Шамиль Джалилов
ABBAS
Максим Морарь Won by Submission - 02:47
2008-2009 / Boys / Grey / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
Finito
David Arutyunov
CANTAGALO INTERNATIONAL
Won by Walkover
Ilya Mitusov Gymnasium
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Gymnasium Cup X)
10-26
Finito
Родион Коршунов
ILMMA
Георгий Куприн Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2012-2013 / Kids / White / -18 кг
(Gymnasium Cup X)
5-28
Finito
Гриша Завьялов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Bogdan Zhuravlev BHJJC Togliatty Won by points - 01:27
2008-2009 / Boys / White / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
Finito
Timofey Tsuprik
Gymnasium
Won by Walkover
Тимур Рафиков 22 FIGHT CLUB
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-21
Finito
Макар Смагин
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Won by Submission - 02:57
Харитонов Андрей RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-29
Finito
Самир Шахмарданов
ABBAS
Egor BELOBORODOV Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
2008-2009 / Boys / White / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
8-27
Finito
Аркадий Кондратенко
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Won by Submission - 01:57
Dmitry Pravednikov Supernova BJJ Academy
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
3-27
Finito
Артур Гочошвили
Yakudza Gym Premium
Won by points - 03:00
Иван Алтынов Supernova BJJ Academy
2008-2009 / Boys / White / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
2-28
Finito
Dobrynya Dobrynchenko
Gymnasium
Иван Попов Наро-Фоминский клуб боевого самбо Won by Submission - 00:40
2008-2009 / Boys / Grey / -45 кг
(Gymnasium Cup X)
5-30
Finito
Georgy Belkin
TOP TEN/Ribeiro
Егор Артёмов CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 03:00