Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Gymnasium Cup X)
10-24
Terminé
Юнус Абузаров
Gracie Jiu-Jitsu Russia
Кирилл Колечкин ZR Team Association Gagné par soumission - 02:31
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
8-22
Terminé
Дмитрий Муляк
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Gagné par soumission - 01:27
Андрей Шароварников CHECKMAT INTERNATIONAL
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-19
Terminé
Roman Bastylov
BHJJC Togliatty
Bronislav Mileiko lloyd irvin m.a. Gagné par soumission - 01:47
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-27
Terminé
Roman Chudakov
Supernova BJJ Academy
Salim Ismailov Ludus Volgograd Gagné par points - 03:00
2008-2009 / Boys / White / -39 кг
(Gymnasium Cup X)
4-28
Terminé
Komron Mukimov
RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
Евгений Быстров Наро-Фоминский клуб боевого самбо Gagné par points - 03:00
2010-2011 / Girls / White / -34 кг
(Gymnasium Cup X)
1-24
Terminé
Виктория Тимошкина
-LION academy-
Gagné par points - 03:00
Veronika Kirichenko Ribeiro Jiu Jitsu - USA
2010-2011 / Boys / White / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
2-25
Terminé
Andrew Mityashin
Ludus GoJira
Danil Sidorov Yakudza Gym Premium Gagné par points - 03:00
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
8-23
Terminé
Postnikov Jakov
Legend
Gagné par soumission - 01:05
Mikhail Balov Ludus GoJira
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
3-28
Terminé
Jonathan Ekström
Prana Jiu Jitsu klubb
Ali Abakarov CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par points - 03:00
2012-2013 / Kids / White / -18 кг
(Gymnasium Cup X)
5-27
Terminé
Nikita Tolstykh
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Bogdan Zhuravlev BHJJC Togliatty Gagné par points - 02:00
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Gymnasium Cup X)
10-25
Terminé
Кирилл Набутов
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Gagné par points - 03:00
Эльдар Эльдаров (RU) "Perfect Fight" СПб
2008-2009 / Boys / White / -45 кг
(Gymnasium Cup X)
6-25
Terminé
Aleksandr Zakaryan
Самбо-Питер
Zharenkov Artem Наро-Фоминский клуб боевого самбо Gagné par points - 03:00
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-20
Terminé
Mikhail Simonov
SPORTCLUB LION
Mikhail Brovkin Supernova BJJ Academy Gagné par points - 03:00
2008-2009 / Boys / White / -39 кг
(Gymnasium Cup X)
4-29
Terminé
Иван Бритов
Center MMA 12, Rybinsk
Кирилл Евдокимов RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Gagné par soumission - 01:37
2010-2011 / Girls / Grey / -30 кг
(Gymnasium Cup X)
1-27
Terminé
Арина Сапрыкина
Ludus Maryino
Daria Filatkina RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA Gagné par points - 03:00
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-28
Terminé
Roman Balanchuk
Supernova BJJ Academy
Максим Вычегжанин MATA LEAO Gagné par points - 03:00
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
8-24
Terminé
Фёдор Петров
Svarog
Дмитрий Муляк LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gagné par soumission - 00:45
2008-2009 / Boys / Grey / -45 кг
(Gymnasium Cup X)
5-29
Terminé
Arsenii Mezhentsev
Ludus baza
VLADIMIR LEONENKO Gymnasium Gagné par soumission - 01:26
2008-2009 / Boys / White / -39 кг
(Gymnasium Cup X)
4-30
Terminé
Anatoly Lesoto
ART OF FIGHT
Александр Ширшов Ludus Voskresensk Gagné par points - 03:00
2008-2009 / Boys / White / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
8-26
Terminé
Kirill Tsygankov
Gagné par soumission - 00:20
Рустам Азимуродов Ludus GoJira
2008-2009 / Boys / Grey / +45 кг
(Gymnasium Cup X)
6-24
Terminé
Олег Бурханов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ilya Baranov Academy Lion Gagné par points - 03:00
2008-2009 / Boys / White / +45 кг
(Gymnasium Cup X)
1-29
Terminé
Шамиль Джалилов
ABBAS
Максим Морарь Gagné par soumission - 02:47
2008-2009 / Boys / Grey / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
Terminé
David Arutyunov
CANTAGALO INTERNATIONAL
Gagné par forfait
Ilya Mitusov Gymnasium
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -28 кг
(Gymnasium Cup X)
10-26
Terminé
Родион Коршунов
ILMMA
Георгий Куприн Supernova BJJ Academy Gagné par points - 03:00
2012-2013 / Kids / White / -18 кг
(Gymnasium Cup X)
5-28
Terminé
Гриша Завьялов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Bogdan Zhuravlev BHJJC Togliatty Gagné par points - 01:27
2008-2009 / Boys / White / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
Terminé
Timofey Tsuprik
Gymnasium
Gagné par forfait
Тимур Рафиков 22 FIGHT CLUB
2010-2011 / Boys / White / -27 кг
(Gymnasium Cup X)
9-21
Terminé
Макар Смагин
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Gagné par soumission - 02:57
Харитонов Андрей RIBEIRO JIU JITSU RUSSIA
2010-2011 / Boys / White / -24 кг
(Gymnasium Cup X)
7-29
Terminé
Самир Шахмарданов
ABBAS
Egor BELOBORODOV Supernova BJJ Academy Gagné par points - 03:00
2008-2009 / Boys / White / -33 кг
(Gymnasium Cup X)
8-27
Terminé
Аркадий Кондратенко
Наро-Фоминский клуб боевого самбо
Gagné par soumission - 01:57
Dmitry Pravednikov Supernova BJJ Academy
2008-2009 / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
3-27
Terminé
Артур Гочошвили
Yakudza Gym Premium
Gagné par points - 03:00
Иван Алтынов Supernova BJJ Academy
2008-2009 / Boys / White / -36 кг
(Gymnasium Cup X)
2-28
Terminé
Dobrynya Dobrynchenko
Gymnasium
Иван Попов Наро-Фоминский клуб боевого самбо Gagné par soumission - 00:40
2008-2009 / Boys / Grey / -45 кг
(Gymnasium Cup X)
5-30
Terminé
Georgy Belkin
TOP TEN/Ribeiro
Егор Артёмов CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par points - 03:00