Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Saturday)
42
Gotowy
Semen Dovedenko
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Egor Grachev Ludus GoJira Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
2010-2011 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -30 kg
(Saturday)
1-39
Gotowy
Камилла Мамедова
Gracie Barra Moscow
Агафья Казакова Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
2-40
Gotowy
Ivan Ashlapov
Ludus GoJira
MAKAR DERZHAVIN Gracie Barra Moscow Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
43
Gotowy
Nazariy Kolesnikov
GF Team Russia
Дмитрий Кирюшов LUDUS ALLIANCE RUSSIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Saturday)
43
Gotowy
Эрик Каримов
Jungle Bjj
Иван Дуткин АСЕ Ястреб Wygrana na punkty - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Saturday)
40
Gotowy
Артём Абраменков
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Борис Юхнов Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -40 kg
(Saturday)
46
Gotowy
Гурген Макинян
Gracie Barra Moscow
Grigory Brezhnev Ludus GoJira Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -44 kg
(Saturday)
Gotowy
Саид-Хасан Идрисов
Gymnasium
Wygrana walkowerem
Роман Романов Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 kg
(Saturday)
45
Gotowy
Yaroslav Baryshev
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Kirill Gordeev PERSEUS
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -44 kg
(Saturday)
39
Gotowy
Климентий Смирнов
Jungle Bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Александр Нерсесян Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Saturday)
36
Gotowy
Никита Кондратьев
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 03:00
Савелий Веретильный Supernova BJJ Academy
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Saturday)
41
Gotowy
Багир Алиев
JGBJJ-TEAM
Wygrana na punkty - 03:00
Думчев Арсений Fight & Fitness
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -30 kg
(Saturday)
1-38
Gotowy
Mikhail StАritsyn
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Arseny Mutilin PERSEUS
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -54 kg
(Saturday)
37
Gotowy
Андрей Семученков
Supernova BJJ Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Sandro Kazaishvili Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 kg
(Saturday)
46
Gotowy
Aleksey Poroshin
SAPSAN TEAM
Arseniy Vashnev (Вашнёв) Wygrana na punkty - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Saturday)
44
Gotowy
Matvey Nazarov
GF Team Russia
Асанали Абаев Wygrana na punkty - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
2-41
Gotowy
Artem Yavorovskiy
Gymnasium
Georgiy Shkodin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana na punkty - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -44 kg
(Saturday)
40
Gotowy
Александр Белоцерковский
Gymnasium
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:28
Саид-Хасан Идрисов Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Saturday)
37
Gotowy
Роман Чудаков
Supernova BJJ Academy
Николай Смирнов АСЕ Ястреб Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -40 kg
(Saturday)
47
Gotowy
Evgeniy Barsukov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Ilya Polyakov Gymnasium Wygrana na punkty - 04:00
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 kg
(Saturday)
39
Gotowy
Bogdan Zolin
Ludus GoJira
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Egor BELOBORODOV Supernova BJJ Academy
2010-2011 (Gi) / Girls / White / -34 kg
(Saturday)
Gotowy
Ekaterina Striletskaia
Gymnasium
Elizaveta Salikova Supernova BJJ Academy Wygrana walkowerem
2010-2011 (Gi) / Girls / Grey / -30 kg
(Saturday)
1-40
Gotowy
Фаррухшина Карина
ZR Team
Wygrana na punkty - 03:00
Василиса Mustafina
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
44
Gotowy
Alexander Uchaev
Gymnasium
Дмитрий Кирюшов LUDUS ALLIANCE RUSSIA Wygrana na punkty - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(Saturday)
40
Gotowy
Ruslan Volchenko
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrana na punkty - 03:00
Mamedov Timur Supernova BJJ Academy
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Saturday)
42
Gotowy
Maksim Sifurov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Wygrana na punkty - 03:00
VASILY ZHDANOV Ribeiro Jiu Jitsu University
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
2-42
Gotowy
Алан Кесаев
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:05
Даниил Есаков ART OF FIGHT
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Saturday)
45
Gotowy
Нажмудин Музафаров
MATA LEAO
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Nikita Denisenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Saturday)
38
Gotowy
Вячеслав Вишняков
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Artem Chibikeev Supernova BJJ Academy
2008-2009 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -50 kg
(Saturday)
1-43
Gotowy
Albina Rozbaeva
ZR Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Виктория Тарасова Strela Team (official)
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 kg
(Saturday)
47
Gotowy
Ivan Shevchuk
Supernova BJJ Academy
Даниил Назаров GoJIRa team Wygrana na punkty - 03:00
2008-2009 (Gi) / Boys / White / -45 kg
(Saturday)
Gotowy
Владимир Бартенев
LION ACADEMY
Andrey Baregamyan Supernova BJJ Academy Wygrana walkowerem