Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Saturday)
42
Färdig
Semen Dovedenko
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Egor Grachev Ludus GoJira Vann på Submission - 01:09
2010-2011 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -30 kg
(Saturday)
1-39
Färdig
Камилла Мамедова
Gracie Barra Moscow
Агафья Казакова Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
2-40
Färdig
Ivan Ashlapov
Ludus GoJira
MAKAR DERZHAVIN Gracie Barra Moscow Vann på Submission - 02:42
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
43
Färdig
Nazariy Kolesnikov
GF Team Russia
Дмитрий Кирюшов LUDUS ALLIANCE RUSSIA Vann på Submission - 00:27
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Saturday)
43
Färdig
Эрик Каримов
Jungle Bjj
Иван Дуткин АСЕ Ястреб Vann på poäng - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -30 kg
(Saturday)
40
Färdig
Артём Абраменков
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 03:00
Борис Юхнов Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -40 kg
(Saturday)
46
Färdig
Гурген Макинян
Gracie Barra Moscow
Grigory Brezhnev Ludus GoJira Vann på Submission - 02:22
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -44 kg
(Saturday)
Färdig
Саид-Хасан Идрисов
Gymnasium
Vann på Walkover
Роман Романов Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 kg
(Saturday)
45
Färdig
Yaroslav Baryshev
Supernova BJJ Academy
Vann på Submission - 00:25
Kirill Gordeev PERSEUS
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -44 kg
(Saturday)
39
Färdig
Климентий Смирнов
Jungle Bjj
Vann på Submission - 01:18
Александр Нерсесян Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Saturday)
36
Färdig
Никита Кондратьев
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Vann på poäng - 03:00
Савелий Веретильный Supernova BJJ Academy
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Saturday)
41
Färdig
Багир Алиев
JGBJJ-TEAM
Vann på poäng - 03:00
Думчев Арсений Fight & Fitness
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -30 kg
(Saturday)
1-38
Färdig
Mikhail StАritsyn
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 03:00
Arseny Mutilin PERSEUS
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -54 kg
(Saturday)
37
Färdig
Андрей Семученков
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 03:00
Sandro Kazaishvili Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 kg
(Saturday)
46
Färdig
Aleksey Poroshin
SAPSAN TEAM
Arseniy Vashnev (Вашнёв) Vann på poäng - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Saturday)
44
Färdig
Matvey Nazarov
GF Team Russia
Асанали Абаев Vann på poäng - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
2-41
Färdig
Artem Yavorovskiy
Gymnasium
Georgiy Shkodin Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -44 kg
(Saturday)
40
Färdig
Александр Белоцерковский
Gymnasium
Vann på domslut - 02:28
Саид-Хасан Идрисов Gymnasium
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Saturday)
37
Färdig
Роман Чудаков
Supernova BJJ Academy
Николай Смирнов АСЕ Ястреб Vann på Submission - 02:20
2008-2009 (Gi) / Boys / Grey / -40 kg
(Saturday)
47
Färdig
Evgeniy Barsukov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Ilya Polyakov Gymnasium Vann på poäng - 04:00
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -38 kg
(Saturday)
39
Färdig
Bogdan Zolin
Ludus GoJira
Vann på Submission - 00:32
Egor BELOBORODOV Supernova BJJ Academy
2010-2011 (Gi) / Girls / White / -34 kg
(Saturday)
Färdig
Ekaterina Striletskaia
Gymnasium
Elizaveta Salikova Supernova BJJ Academy Vann på Walkover
2010-2011 (Gi) / Girls / Grey / -30 kg
(Saturday)
1-40
Färdig
Фаррухшина Карина
ZR Team
Vann på poäng - 03:00
Василиса Mustafina
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
44
Färdig
Alexander Uchaev
Gymnasium
Дмитрий Кирюшов LUDUS ALLIANCE RUSSIA Vann på poäng - 03:00
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -60 kg
(Saturday)
40
Färdig
Ruslan Volchenko
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Vann på poäng - 03:00
Mamedov Timur Supernova BJJ Academy
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -38 kg
(Saturday)
42
Färdig
Maksim Sifurov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vann på poäng - 03:00
VASILY ZHDANOV Ribeiro Jiu Jitsu University
2010-2011 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
2-42
Färdig
Алан Кесаев
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Vann på Submission - 00:05
Даниил Есаков ART OF FIGHT
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -30 kg
(Saturday)
45
Färdig
Нажмудин Музафаров
MATA LEAO
Vann på Submission - 01:19
Nikita Denisenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2010-2011 (Gi) / Boys / Grey / -34 kg
(Saturday)
38
Färdig
Вячеслав Вишняков
Supernova BJJ Academy
Vann på Submission - 02:28
Artem Chibikeev Supernova BJJ Academy
2008-2009 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green / -50 kg
(Saturday)
1-43
Färdig
Albina Rozbaeva
ZR Team
Vann på Submission - 01:42
Виктория Тарасова Strela Team (official)
2010-2011 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -34 kg
(Saturday)
47
Färdig
Ivan Shevchuk
Supernova BJJ Academy
Даниил Назаров GoJIRa team Vann på poäng - 03:00
2008-2009 (Gi) / Boys / White / -45 kg
(Saturday)
Färdig
Владимир Бартенев
LION ACADEMY
Andrey Baregamyan Supernova BJJ Academy Vann på Walkover