Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / Blue / Adult / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
54
Gotowy
Demid Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Герман Деккер Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
2006-2007 (Gi) / Boys / White / +84 kg
(Mat 1-10)
1-56
Gotowy
Mark Arabyan
Gymnasium
Wygrana na punkty - 04:00
Тимур Идрисов Senna Fight Academy
Male (Gi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Mat 1-10)
2-56
Gotowy
Билал Курбабагамаев
Gymnasium
Wygrana na punkty - 06:00
Georgii Sarkisov Gymnasium
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -49 kg
(Mat 1-10)
51
Gotowy
Alexander Sizykh
Gymnasium
Wygrana na punkty - 04:00
Alexander Smorodkin S.P.O.R.T. Generation
2006-2007 (NoGi) / Boys / White / -62 kg
(Mat 1-10)
60
Gotowy
Bogdan Skomoroshenko
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Wygrana na punkty - 04:00
Ян Москалев АСЕ Ястреб
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -54 kg
(Mat 1-10)
55
Gotowy
Timur Kipriianov
Gymnasium
Wygrana na punkty - 04:00
Artem Milchakov AkumovTeam
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(Mat 1-10)
57
Gotowy
Александр Маневич
Gymnasium
Maksim Bryksin Gymnasium Wygrana na punkty - 04:00
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
50
Gotowy
Роман Железцов
ICON (Айкон)
Wygrana na punkty - 05:00
Дмитрий Ковалев SAPSAN TEAM
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -69 kg
(Mat 1-10)
1-57
Gotowy
Renat Gaibatov
Pit-Bull
Ian Khokhlov Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
56
Gotowy
Артем Шкуратов
Senna Fight Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Дмитрий Донской Strela Team (official)
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Mat 1-10)
2-57
Gotowy
FEDOR KONONYKHIN
АСЕ Ястреб
Wygrana na punkty - 04:00
Dmitry Kopyltsov Universal Jiu Jitsu
2004-2005 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 kg
(Mat 1-10)
1-58
Gotowy
Мухаммад Ибрагимов
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Владимир Нагорянский Gymnasium
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(Mat 1-10)
58
Gotowy
Алексей Ковтанюк
АСЕ Ястреб
ISLAM KHAZBIEV Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
57
Gotowy
Ralif Nabiev
Strela Team (official)
Герман Деккер Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Male (Gi) / Purple / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
52
Gotowy
Ivan Petrov
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Dauren Seidakhmetov Samurai Academy Wygrana na punkty - 06:00
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
58
Gotowy
Сергей Михайлов
Strela Team (official)
Demid Zolin КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:15
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
59
Gotowy
Sergei Lunkov
Senna Fight Academy
Ян Чуриков Titan Jiu Jitsu Moscow Wygrana na punkty - 06:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Mat 1-10)
2-58
Gotowy
Dmitry Pravednikov
Gymnasium
Maksim Bataev SAPSAN TEAM Wygrana na punkty - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / White / -44 kg
(Mat 1-10)
56
Gotowy
Матвей Ерамасов
SHADOWS WAY
Wygrana walkowerem
Тимофей Соколов СК "Спарта"
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Mat 1-10)
57
Gotowy
Сергей Белёнов
Supernova BJJ Academy
Орхан Гафилзадэ Gymnasium Wygrana na punkty - 05:00
2004-2005 (Gi) / Boys / White / -74 kg
(Mat 1-10)
1-59
Gotowy
Егор Камешков
АСЕ Ястреб
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Алдияр Исатай<3 Samurai Academy
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
59
Gotowy
Артем Шкуратов
Senna Fight Academy
Герман Деккер Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -58 kg
(Mat 1-10)
53
Gotowy
Александр Пак
Samurai Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Темирлан Микаелян Gymnasium
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(Mat 1-10)
60
Gotowy
Aleksandr Serbinov
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
ISLAM KHAZBIEV Strela Team (official)
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Mat 1-10)
58
Gotowy
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Musa Zyazikov Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Male (NoGi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
61
Gotowy
Petr Grigorev
SAPSAN TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Антон Шабалин Team Strela
2004-2005 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 kg
(Mat 1-10)
1-60
Gotowy
Мухаммад Ибрагимов
Agate team
Georgy Kononykhin АСЕ Ястреб Wygrana na punkty - 05:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Mat 1-10)
2-59
Gotowy
Тимур Пшихопов
LEGION SPB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Georgii Sarkisov Gymnasium
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -64 kg
(Mat 1-10)
54
Gotowy
Ян Москалев
АСЕ Ястреб
Bogdan Skomoroshenko КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Mat 1-10)
59
Gotowy
Орхан Гафилзадэ
Gymnasium
Кирилл Блохин Strela Team (official) Wygrana na punkty - 05:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Light Feather -64 kg
(Mat 1-10)
61
Gotowy
Amir Malgazhdar
Samurai Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Unknown User ZR Team Blagoveschensk
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
62
Gotowy
Demid Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Герман Деккер Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59