Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / Blue / Adult / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
54
Završeno
Demid Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Герман Деккер Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 01:28
2006-2007 (Gi) / Boys / White / +84 kg
(Mat 1-10)
1-56
Završeno
Mark Arabyan
Gymnasium
Pobeda po poenima - 04:00
Тимур Идрисов Senna Fight Academy
Male (Gi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Mat 1-10)
2-56
Završeno
Билал Курбабагамаев
Gymnasium
Pobeda po poenima - 06:00
Georgii Sarkisov Gymnasium
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -49 kg
(Mat 1-10)
51
Završeno
Alexander Sizykh
Gymnasium
Pobeda po poenima - 04:00
Alexander Smorodkin S.P.O.R.T. Generation
2006-2007 (NoGi) / Boys / White / -62 kg
(Mat 1-10)
60
Završeno
Bogdan Skomoroshenko
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Pobeda po poenima - 04:00
Ян Москалев АСЕ Ястреб
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -54 kg
(Mat 1-10)
55
Završeno
Timur Kipriianov
Gymnasium
Pobeda po poenima - 04:00
Artem Milchakov AkumovTeam
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(Mat 1-10)
57
Završeno
Александр Маневич
Gymnasium
Maksim Bryksin Gymnasium Pobeda po poenima - 04:00
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Medium Heavy -88 kg
(Mat 1-10)
50
Završeno
Роман Железцов
ICON (Айкон)
Pobeda po poenima - 05:00
Дмитрий Ковалев SAPSAN TEAM
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -69 kg
(Mat 1-10)
1-57
Završeno
Renat Gaibatov
Pit-Bull
Ian Khokhlov Gymnasium Pobedio Završnicom - 01:44
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
56
Završeno
Артем Шкуратов
Senna Fight Academy
Pobedio Završnicom - 02:44
Дмитрий Донской Strela Team (official)
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Mat 1-10)
2-57
Završeno
FEDOR KONONYKHIN
АСЕ Ястреб
Pobeda po poenima - 04:00
Dmitry Kopyltsov Universal Jiu Jitsu
2004-2005 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 kg
(Mat 1-10)
1-58
Završeno
Мухаммад Ибрагимов
Agate team
Pobedio Završnicom - 03:56
Владимир Нагорянский Gymnasium
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(Mat 1-10)
58
Završeno
Алексей Ковтанюк
АСЕ Ястреб
ISLAM KHAZBIEV Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 00:46
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
57
Završeno
Ralif Nabiev
Strela Team (official)
Герман Деккер Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 00:28
Male (Gi) / Purple / Adult / Light -76 kg
(Mat 1-10)
52
Završeno
Ivan Petrov
BJJ Globetrotters HQ / St. Barth BJJ
Dauren Seidakhmetov Samurai Academy Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
58
Završeno
Сергей Михайлов
Strela Team (official)
Demid Zolin КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Pobedio Završnicom - 04:15
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94 kg
(Mat 1-10)
59
Završeno
Sergei Lunkov
Senna Fight Academy
Ян Чуриков Titan Jiu Jitsu Moscow Pobeda po poenima - 06:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Mat 1-10)
2-58
Završeno
Dmitry Pravednikov
Gymnasium
Maksim Bataev SAPSAN TEAM Pobeda po poenima - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / White / -44 kg
(Mat 1-10)
56
Završeno
Матвей Ерамасов
SHADOWS WAY
Pobeda bez borbe
Тимофей Соколов СК "Спарта"
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Mat 1-10)
57
Završeno
Сергей Белёнов
Supernova BJJ Academy
Орхан Гафилзадэ Gymnasium Pobeda po poenima - 05:00
2004-2005 (Gi) / Boys / White / -74 kg
(Mat 1-10)
1-59
Završeno
Егор Камешков
АСЕ Ястреб
Pobedio Završnicom - 02:17
Алдияр Исатай<3 Samurai Academy
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
59
Završeno
Артем Шкуратов
Senna Fight Academy
Герман Деккер Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 01:02
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -58 kg
(Mat 1-10)
53
Završeno
Александр Пак
Samurai Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Темирлан Микаелян Gymnasium
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -44 kg
(Mat 1-10)
60
Završeno
Aleksandr Serbinov
Pobedio Odlukom - 04:00
ISLAM KHAZBIEV Strela Team (official)
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Mat 1-10)
58
Završeno
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Musa Zyazikov Gymnasium Pobedio Završnicom - 03:03
Male (NoGi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Mat 1-10)
61
Završeno
Petr Grigorev
SAPSAN TEAM
Pobedio Završnicom - 03:07
Антон Шабалин Team Strela
2004-2005 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 kg
(Mat 1-10)
1-60
Završeno
Мухаммад Ибрагимов
Agate team
Georgy Kononykhin АСЕ Ястреб Pobeda po poenima - 05:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Mat 1-10)
2-59
Završeno
Тимур Пшихопов
LEGION SPB
Pobedio Završnicom - 03:00
Georgii Sarkisov Gymnasium
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -64 kg
(Mat 1-10)
54
Završeno
Ян Москалев
АСЕ Ястреб
Bogdan Skomoroshenko КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ Pobedio Završnicom - 00:46
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Mat 1-10)
59
Završeno
Орхан Гафилзадэ
Gymnasium
Кирилл Блохин Strela Team (official) Pobeda po poenima - 05:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Light Feather -64 kg
(Mat 1-10)
61
Završeno
Amir Malgazhdar
Samurai Academy
Pobedio Završnicom - 01:27
Unknown User ZR Team Blagoveschensk
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Mat 1-10)
62
Završeno
Demid Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Герман Деккер Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 00:59