Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-13
Završeno
Марк Яровой
АСЕ Ястреб
Pobeda po poenima - 03:00
Михаил Шкапов Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
11
Završeno
Яков Ломаев
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Pobeda po poenima - 03:00
Егор Руденко ZENIT TEAM
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
16
Završeno
Никита Неласов
АСЕ Ястреб
Pobeda po poenima - 03:00
Lev Znamenskii Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Girls / Grey / -22 kg
(Saturday)
1-11
Završeno
Анастасия Мелина
LION ACADEMY
Елена Ляменова LION ACADEMY Pobedio Završnicom - 00:56
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
13
Završeno
Сергей Бидин
Куровское Fedunov Team
Егор Абатуров АСЕ Ястреб Pobeda po poenima - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
14
Završeno
Rodion Nikolenko
Moscow Hero School
Pobedio Završnicom - 01:55
Иван Тополев Академия единоборств "VICTORY TEAM"
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -25 kg
(Saturday)
13
Završeno
Aleksandr Gorelov
Supernova BJJ Academy
Pobedio Završnicom - 01:31
Арслан Хаматов Jungle Bjj
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
14
Završeno
максим чубукин
Jungle Bjj
Александр Поклад LEGION SPB Pobeda po poenima - 02:00
2012-2013 (Gi) / Girls / Grey / -44 kg
(Saturday)
1-12
Završeno
Анна Александрова
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Pobedio Završnicom - 02:58
Елизавета Монахова Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-14
Završeno
Amir Kurbanov
GoJIRa team
Pobeda po poenima - 03:00
Sangariev Baisangur CHECKMAT INTERNATIONAL
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
11
Završeno
Александр Френкель
Gymnasium
Maksim Samoylov Gymnasium Pobeda po poenima - 02:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
12
Završeno
Александр Кузин
Gymnasium
Илья Богатов CHECKMAT INTERNATIONAL Pobeda po poenima - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
15
Završeno
Артём Фокин
Supernova BJJ Academy
Виталий Ерамасов АСЕ Ястреб Pobedio Završnicom - 02:04
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
17
Završeno
Unknown User
Moscow Hero School
Aleksandr Antonenkov LEGION SPB Pobedio Završnicom - 01:28
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
15
Završeno
Fedor Pribylov
Supernova BJJ Academy
Евгений Изюмов АСЕ Ястреб Pobeda po poenima - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -36 kg
(Saturday)
1-13
Završeno
Мурат Карабулут
CHECKMAT INTERNATIONAL
Захар Хараишвили LION ACADEMY Pobeda po poenima - 03:00
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -24 kg
(Saturday)
15
Završeno
Тимур Ложкин
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Pobeda po poenima - 02:00
Daniil Пулин Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
16
Završeno
Artem Ozaryan
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Pobeda po poenima - 03:00
Тимофей Савиных АСЕ Ястреб
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -31 kg
(Saturday)
Završeno
Артём Чуприян
Martial Arts Center GENERAL
Pobeda bez borbe
Kirill Marin Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
13
Završeno
Гордей Кузовенков
Supernova BJJ Academy
Leonard Gasten Gymnasium Pobedio Završnicom - 01:40
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
12
Završeno
Владимир Журонов
Gymnasium
Pobeda po poenima - 02:00
Георгий Больнов АСЕ Ястреб
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -28 kg
(Saturday)
18
Završeno
Milan Grachev
Ludus GoJira
Pobeda po poenima - 03:00
Мирон Меркурьев Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
15
Završeno
Mikhail Potolitsyn
Gymnasium
Никита Баранов CHECKMAT INTERNATIONAL Pobedio Završnicom - 00:43
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -34 kg
(Saturday)
16
Završeno
Илья Кузнецов
Supernova BJJ Academy
Alexander Shpikalov Supernova BJJ Academy Pobeda po poenima - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -31 kg
(Saturday)
Završeno
Михаил Павлов
Pobeda bez borbe
Kirill Marin Supernova BJJ Academy
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -31 kg
(Saturday)
2-15
Završeno
Тимур Хегай
MATA LEAO
Pobeda po poenima - 03:00
Egor Akulov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -25 kg
(Saturday)
14
Završeno
Максим Зайцев
АСЕ Ястреб
Pobeda po poenima - 03:00
Danila Salikov Supernova BJJ Academy
2014-2015 (Gi) / Boys / White / -21 kg
(Saturday)
13
Završeno
Лаврентий Васильев
Strela Team (official)
Pobeda po poenima - 02:00
Дамир Мусаев Gracie Barra Ekaterinburg
2012-2013 (Gi) / Boys / White / -31 kg
(Saturday)
17
Završeno
Александр Ильин
Supernova BJJ Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Михаил Артемов Gymnasium
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
Završeno
Leon Arshba
Gymnasium
Pobeda bez borbe
Александр Кошелев Ludus GoJira
2012-2013 (Gi) / Boys / Grey / -28 kg
(Saturday)
14
Završeno
Philipp Shabunin
Gymnasium
Николай Крутихин Академия единоборств "VICTORY TEAM" Pobeda po poenima - 03:00
2012-2013 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -36 kg
(Saturday)
Završeno
Nikos Panfilov
ART OF FIGHT
Pobeda bez borbe
Авдеев Владимир Budo-Center