Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
2-70
Färdig
Leonid Garbuzov
Gymnasium
Vann på domslut - 06:00
Georgiy Titievskiy Gymnasium
Female (Gi) / Blue / Adult / Medium Heavy -74 kg
(Saturday)
68
Färdig
Александра Племяшова
Tsunami
Vann på Submission - 01:19
Oxana Antonova
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
75
Färdig
Сергей Пивень
Gymnasium
Mikhail Grazhdan Gymnasium Vann på poäng - 06:00
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Saturday)
67
Färdig
Степан Лихачев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Антон Васильев Jungle Bjj Vann på Submission - 02:44
Female (Gi) / White / Adult / Feather -59
(Saturday)
70
Färdig
Дарья Милецкая
Senna Fight Academy
Anna Semennikova АСЕ Ястреб Vann på poäng - 05:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
69
Färdig
Генадий Колев
Gymnasium
Vann på poäng - 06:00
FAKHRIDDIN URMANOV GF Team Russia
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / +84 kg
(Saturday)
Färdig
Vladislav Klianchenkov
GF Team Russia
Vann på Walkover
EGOR MARIN Supernova BJJ Academy
Female (Gi) / Blue / Adult / Middle -69 kg
(Saturday)
68
Färdig
Вероника Карахонова
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Vann på Submission - 01:06
Darya Gomes De Souza Nordeste Fight
2006-2007 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Saturday)
70
Färdig
Ana Brkic
Ludus GoJira
Vann på poäng - 04:00
Софья Самсонова ZENIT TEAM
Female (Gi) / Blue / Adult / Light Feather -54kg
(Saturday)
66
Färdig
Наталья Зиновьева
AF Academy
Vann på Submission - 01:31
Дарья Емельянова
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
65
Färdig
Mukhamediyar Kudaikulov
kazakhstan national team
Vann på poäng - 06:00
Konstantin Mukutadze Gracie Barra Fulham
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
Färdig
Sergei Matushkin
Gymnasium
Sergey Vyalkin Gymnasium Vann på Walkover
Male (Gi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Saturday)
1-68
Färdig
Vladimir Blyum
Ludus GoJira
Vann på poäng - 06:00
Dmitry Churilov Gymnasium
Female (Gi) / White / Master 1 / Feather -59
(Saturday)
2-73
Färdig
Ksenia Balashova
Gymnasium
ALLA ABRAMOVA SAPSAN TEAM Vann på poäng - 05:00
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / +84 kg
(Saturday)
67
Färdig
Михаил Янаков
Strela Team (official)
Fedor Glushkov Jungle Bjj Vann på Submission - 01:11
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
76
Färdig
Igor Lipenskiy
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Vann på poäng - 06:00
Александр Гобов Gymnasium
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 kg
(Saturday)
72
Färdig
Андроник Вадим
ZR Team
Федор Зубарь Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 04:00
Female (Gi) / Blue / Adult / Middle -69 kg
(Saturday)
67
Färdig
ANASTASIA GORDIENKO
Jungle Bjj
Vann på poäng - 05:00
Анна Деткина AF Academy
2006-2007 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Saturday)
71
Färdig
Арина Жигачева
CHECKMAT INTERNATIONAL
Екатерина Константинова ZENIT TEAM Vann på poäng - 04:00
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -58 kg
(Saturday)
Färdig
Terentii Baranov
Gymnasium
VLADISLAV KOVALSKII AF Academy Vann på Walkover - 02:02
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
67
Färdig
Sergei Lunkov
Senna Fight Academy
Vann på poäng - 06:00
Иван Кабушев 12 Gauge MMA (Leo Neves BJJ)
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Saturday)
68
Färdig
Антон Васильев
Jungle Bjj
Vann på poäng - 04:00
Михаил Цветков Gymnasium
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -58 kg
(Saturday)
78
Färdig
Аким Перышкин
АСЕ Ястреб
Ибрагим Магомадов Gymnasium Vann på domslut - 03:43
Male (Gi) / Purple / Adult / Light Feather -64 kg
(Saturday)
1-72
Färdig
Kantemir Kazakov
Gymnasium
Unknown User ZR Team Blagoveschensk Vann på Submission - 01:56
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 kg
(Saturday)
73
Färdig
Матвей Кузовенков
Supernova BJJ Academy
Vann på poäng - 04:00
Егор Мотин SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Female (Gi) / Blue / Adult / Medium Heavy -74 kg
(Saturday)
69
Färdig
Алина Ерохова
187 BJJ
Александра Племяшова Tsunami Vann på Submission - 01:52
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
2-71
Färdig
Александр Вахлеев
Senna Fight Academy
Sergey Vyalkin Gymnasium Vann på Submission - 01:58
2004-2005 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -64 kg
(Saturday)
69
Färdig
Ekaterina Kulish
Gymnasium
Vann på Submission - 00:22
Aleksandra Politiko Ribeiro Jiu Jitsu University
Female (Gi) / White / Adult / Light -64 kg
(Saturday)
78
Färdig
Anastasia Kocheshkova
187 BJJ
Militta Kolesnikova SAPSAN TEAM Vann på Submission - 03:15
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -53 kg
(Saturday)
70
Färdig
Егор Петухов
Jungle Bjj
Dmitri Pribylov Supernova BJJ Academy Vann på poäng - 04:00
2004-2005 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -69 kg
(Saturday)
70
Färdig
Dmitry Filinov
АСЕ Ястреб
Vann på Submission - 00:48
Daniil Denisenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Female (Gi) / White / Master 1 / Feather -59
(Saturday)
2-74
Färdig
Ksenia Balashova
Gymnasium
Наталия Липина Академия единоборств "VICTORY TEAM" Vann på Submission - 02:47