Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
2-70
Ferdig
Leonid Garbuzov
Gymnasium
Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Georgiy Titievskiy Gymnasium
Female (Gi) / Blue / Adult / Medium Heavy -74 kg
(Saturday)
68
Ferdig
Александра Племяшова
Tsunami
Seier på submission - 01:19
Oxana Antonova
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
75
Ferdig
Сергей Пивень
Gymnasium
Mikhail Grazhdan Gymnasium Seier med poeng - 06:00
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Saturday)
67
Ferdig
Степан Лихачев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Антон Васильев Jungle Bjj Seier på submission - 02:44
Female (Gi) / White / Adult / Feather -59
(Saturday)
70
Ferdig
Дарья Милецкая
Senna Fight Academy
Anna Semennikova АСЕ Ястреб Seier med poeng - 05:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
69
Ferdig
Генадий Колев
Gymnasium
Seier med poeng - 06:00
FAKHRIDDIN URMANOV GF Team Russia
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / +84 kg
(Saturday)
Ferdig
Vladislav Klianchenkov
GF Team Russia
Seier på Walkover
EGOR MARIN Supernova BJJ Academy
Female (Gi) / Blue / Adult / Middle -69 kg
(Saturday)
68
Ferdig
Вероника Карахонова
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Seier på submission - 01:06
Darya Gomes De Souza Nordeste Fight
2006-2007 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Saturday)
70
Ferdig
Ana Brkic
Ludus GoJira
Seier med poeng - 04:00
Софья Самсонова ZENIT TEAM
Female (Gi) / Blue / Adult / Light Feather -54kg
(Saturday)
66
Ferdig
Наталья Зиновьева
AF Academy
Seier på submission - 01:31
Дарья Емельянова
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
65
Ferdig
Mukhamediyar Kudaikulov
kazakhstan national team
Seier med poeng - 06:00
Konstantin Mukutadze Gracie Barra Fulham
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
Ferdig
Sergei Matushkin
Gymnasium
Sergey Vyalkin Gymnasium Seier på Walkover
Male (Gi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Saturday)
1-68
Ferdig
Vladimir Blyum
Ludus GoJira
Seier med poeng - 06:00
Dmitry Churilov Gymnasium
Female (Gi) / White / Master 1 / Feather -59
(Saturday)
2-73
Ferdig
Ksenia Balashova
Gymnasium
ALLA ABRAMOVA SAPSAN TEAM Seier med poeng - 05:00
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / +84 kg
(Saturday)
67
Ferdig
Михаил Янаков
Strela Team (official)
Fedor Glushkov Jungle Bjj Seier på submission - 01:11
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
76
Ferdig
Igor Lipenskiy
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Seier med poeng - 06:00
Александр Гобов Gymnasium
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 kg
(Saturday)
72
Ferdig
Андроник Вадим
ZR Team
Федор Зубарь Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Seier med poeng - 04:00
Female (Gi) / Blue / Adult / Middle -69 kg
(Saturday)
67
Ferdig
ANASTASIA GORDIENKO
Jungle Bjj
Seier med poeng - 05:00
Анна Деткина AF Academy
2006-2007 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -53 kg
(Saturday)
71
Ferdig
Арина Жигачева
CHECKMAT INTERNATIONAL
Екатерина Константинова ZENIT TEAM Seier med poeng - 04:00
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -58 kg
(Saturday)
Ferdig
Terentii Baranov
Gymnasium
VLADISLAV KOVALSKII AF Academy Seier på Walkover - 02:02
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
67
Ferdig
Sergei Lunkov
Senna Fight Academy
Seier med poeng - 06:00
Иван Кабушев 12 Gauge MMA (Leo Neves BJJ)
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -45 kg
(Saturday)
68
Ferdig
Антон Васильев
Jungle Bjj
Seier med poeng - 04:00
Михаил Цветков Gymnasium
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -58 kg
(Saturday)
78
Ferdig
Аким Перышкин
АСЕ Ястреб
Ибрагим Магомадов Gymnasium Seier ved dommeravgjørelse - 03:43
Male (Gi) / Purple / Adult / Light Feather -64 kg
(Saturday)
1-72
Ferdig
Kantemir Kazakov
Gymnasium
Unknown User ZR Team Blagoveschensk Seier på submission - 01:56
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 kg
(Saturday)
73
Ferdig
Матвей Кузовенков
Supernova BJJ Academy
Seier med poeng - 04:00
Егор Мотин SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Female (Gi) / Blue / Adult / Medium Heavy -74 kg
(Saturday)
69
Ferdig
Алина Ерохова
187 BJJ
Александра Племяшова Tsunami Seier på submission - 01:52
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
2-71
Ferdig
Александр Вахлеев
Senna Fight Academy
Sergey Vyalkin Gymnasium Seier på submission - 01:58
2004-2005 (Gi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -64 kg
(Saturday)
69
Ferdig
Ekaterina Kulish
Gymnasium
Seier på submission - 00:22
Aleksandra Politiko Ribeiro Jiu Jitsu University
Female (Gi) / White / Adult / Light -64 kg
(Saturday)
78
Ferdig
Anastasia Kocheshkova
187 BJJ
Militta Kolesnikova SAPSAN TEAM Seier på submission - 03:15
2006-2007 (Gi) / Boys / Grey / -53 kg
(Saturday)
70
Ferdig
Егор Петухов
Jungle Bjj
Dmitri Pribylov Supernova BJJ Academy Seier med poeng - 04:00
2004-2005 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -69 kg
(Saturday)
70
Ferdig
Dmitry Filinov
АСЕ Ястреб
Seier på submission - 00:48
Daniil Denisenko Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Female (Gi) / White / Master 1 / Feather -59
(Saturday)
2-74
Ferdig
Ksenia Balashova
Gymnasium
Наталия Липина Академия единоборств "VICTORY TEAM" Seier på submission - 02:47