Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
62
Ferdig
Timur Garipov
CHEKMAT INTERNATIONAL
Максим Максимов NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION Seier på submission - 00:39
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
74
Ferdig
Kirill Nikolaevich
Seier på submission - 01:35
Сергей Николаев Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Master 3 / Feather -70 kg
(Saturday)
1-66
Ferdig
Сергей Николин
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Dmitry Yudin GRACIE BARRA Khabarovsk Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
63
Ferdig
Денис Шелуханов
GF Team Russia
Mukhamediyar Kudaikulov kazakhstan national team Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
65
Ferdig
Alexander Zhuravlev
Gymnasium
Sergei Lunkov Senna Fight Academy Seier på submission - 01:27
Male (Gi) / Purple / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
76
Ferdig
Шарипбек Зулпукаров
Gymnasium
Rafig Salmanov KAYLAS TEAM Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
70
Ferdig
Aibar Orazaly
Seier på submission - 02:23
Дмитрий Захаров AF Academy
Male (Gi) / Purple / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
67
Ferdig
Сергей Бадалян
22 FIGHT CLUB
Александр Попандопуло LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / Brown / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
65
Ferdig
Ivan Popov
Gymnasium
Seier på submission - 01:02
Юрий Сушенков GF Team Russia
Female (Gi) / Blue / Adult / Light Feather -54kg
(Saturday)
64
Ferdig
Unknown User
Gymnasium
Наталья Зиновьева AF Academy Seier på submission - 02:45
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Middle -82 kg
(Saturday)
66
Ferdig
Павел Федюшин
Ribeiro Jiu Jitsu University
Igor Burenko Gymnasium Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
73
Ferdig
Mikhail Grazhdan
Gymnasium
Seier med poeng - 06:00
Тимур Беляев LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Male (Gi) / Brown / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
64
Ferdig
Alymgeldi Abdijamil Uulu
Gymnasium
Artur Abiev Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Super Heavy -100kg
(Saturday)
68
Ferdig
Вячеслав Кудряшов
Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association
Seier på submission - 01:12
Андрей Антоненко Ribeiro Jiu Jitsu University
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
64
Ferdig
Askat Karabek Uulu
Gymnasium
Konstantin Mukutadze Gracie Barra Fulham Seier på submission - 05:17
Female (Gi) / Blue / Adult / Light Feather -54kg
(Saturday)
65
Ferdig
Татьяна Малкова
Дарья Емельянова Seier med poeng - 05:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
Ferdig
Sergei Matushkin
Gymnasium
Александр Вахлеев Senna Fight Academy Seier på Walkover
Male (Gi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Saturday)
1-67
Ferdig
Vladimir Blyum
Ludus GoJira
Seier med poeng - 06:00
Azamat Otarov Otarov Squad
Female (Gi) / White / Adult / Feather -59
(Saturday)
69
Ferdig
Арзу Ибрагимова
Gymnasium
Seier med poeng - 05:00
Anna Semennikova АСЕ Ястреб
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -58 kg
(Saturday)
77
Ferdig
Аким Перышкин
АСЕ Ястреб
Seier med poeng - 04:00
Bogdan Skomoroshenko КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Light -76 kg
(Saturday)
2-72
Ferdig
Alexander Dmitriev
Gymnasium
Бахтиер Розбаев ZR Team Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
64
Ferdig
Denis Kuznetsov
Ilya Popov Gymnasium Seier på submission - 02:24
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
74
Ferdig
Igor Lipenskiy
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Seier med poeng - 06:00
Andrey Buyun LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Female (Gi) / Blue / Adult / Medium Heavy -74 kg
(Saturday)
67
Ferdig
Алина Ерохова
187 BJJ
Seier på submission - 02:57
Анастасия Фоттелер GF Team Russia
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
66
Ferdig
Alexander Zhuravlev
Gymnasium
Иван Кабушев 12 Gauge MMA (Leo Neves BJJ) Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
63
Ferdig
Makar Larionov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Максим Максимов NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
75
Ferdig
Манук Григорян
187 BJJ
Seier med poeng - 06:00
Kirill Nikolaevich
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 kg
(Saturday)
71
Ferdig
Arkady Tsyganov
Матвей Кузовенков Supernova BJJ Academy Seier med poeng - 04:00
Male (Gi) / Blue / Master 3 / Light -76 kg
(Saturday)
66
Ferdig
Vyacheslav Melnik
Gymnasium
Seier på submission - 03:30
ANTON GRACHEV LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Female (Gi) / Blue / Adult / Middle -69 kg
(Saturday)
66
Ferdig
ANNA CHMUTOVA
SAPSAN TEAM
ANASTASIA GORDIENKO Jungle Bjj Seier med poeng - 05:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Light Feather -64 kg
(Saturday)
1-70
Ferdig
Сергей Гончаренко
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier med poeng - 06:00
Kantemir Kazakov Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
65
Ferdig
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Seier på submission - 00:30
Евгений Титов GF Team Russia