Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
62
Završeno
Timur Garipov
CHEKMAT INTERNATIONAL
Максим Максимов NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION Pobedio Završnicom - 00:39
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
74
Završeno
Kirill Nikolaevich
Pobedio Završnicom - 01:35
Сергей Николаев Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Master 3 / Feather -70 kg
(Saturday)
1-66
Završeno
Сергей Николин
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Dmitry Yudin GRACIE BARRA Khabarovsk Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
63
Završeno
Денис Шелуханов
GF Team Russia
Mukhamediyar Kudaikulov kazakhstan national team Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
65
Završeno
Alexander Zhuravlev
Gymnasium
Sergei Lunkov Senna Fight Academy Pobedio Završnicom - 01:27
Male (Gi) / Purple / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
76
Završeno
Шарипбек Зулпукаров
Gymnasium
Rafig Salmanov KAYLAS TEAM Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
70
Završeno
Aibar Orazaly
Pobedio Završnicom - 02:23
Дмитрий Захаров AF Academy
Male (Gi) / Purple / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
67
Završeno
Сергей Бадалян
22 FIGHT CLUB
Александр Попандопуло LUDUS ALLIANCE RUSSIA Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / Brown / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
65
Završeno
Ivan Popov
Gymnasium
Pobedio Završnicom - 01:02
Юрий Сушенков GF Team Russia
Female (Gi) / Blue / Adult / Light Feather -54kg
(Saturday)
64
Završeno
Unknown User
Gymnasium
Наталья Зиновьева AF Academy Pobedio Završnicom - 02:45
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Middle -82 kg
(Saturday)
66
Završeno
Павел Федюшин
Ribeiro Jiu Jitsu University
Igor Burenko Gymnasium Pobedio Odlukom - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
73
Završeno
Mikhail Grazhdan
Gymnasium
Pobeda po poenima - 06:00
Тимур Беляев LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Male (Gi) / Brown / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
64
Završeno
Alymgeldi Abdijamil Uulu
Gymnasium
Artur Abiev Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Super Heavy -100kg
(Saturday)
68
Završeno
Вячеслав Кудряшов
Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association
Pobedio Završnicom - 01:12
Андрей Антоненко Ribeiro Jiu Jitsu University
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
64
Završeno
Askat Karabek Uulu
Gymnasium
Konstantin Mukutadze Gracie Barra Fulham Pobedio Završnicom - 05:17
Female (Gi) / Blue / Adult / Light Feather -54kg
(Saturday)
65
Završeno
Татьяна Малкова
Дарья Емельянова Pobeda po poenima - 05:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
Završeno
Sergei Matushkin
Gymnasium
Александр Вахлеев Senna Fight Academy Pobeda bez borbe
Male (Gi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Saturday)
1-67
Završeno
Vladimir Blyum
Ludus GoJira
Pobeda po poenima - 06:00
Azamat Otarov Otarov Squad
Female (Gi) / White / Adult / Feather -59
(Saturday)
69
Završeno
Арзу Ибрагимова
Gymnasium
Pobeda po poenima - 05:00
Anna Semennikova АСЕ Ястреб
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -58 kg
(Saturday)
77
Završeno
Аким Перышкин
АСЕ Ястреб
Pobeda po poenima - 04:00
Bogdan Skomoroshenko КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Light -76 kg
(Saturday)
2-72
Završeno
Alexander Dmitriev
Gymnasium
Бахтиер Розбаев ZR Team Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
64
Završeno
Denis Kuznetsov
Ilya Popov Gymnasium Pobedio Završnicom - 02:24
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
74
Završeno
Igor Lipenskiy
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Pobeda po poenima - 06:00
Andrey Buyun LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Female (Gi) / Blue / Adult / Medium Heavy -74 kg
(Saturday)
67
Završeno
Алина Ерохова
187 BJJ
Pobedio Završnicom - 02:57
Анастасия Фоттелер GF Team Russia
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
66
Završeno
Alexander Zhuravlev
Gymnasium
Иван Кабушев 12 Gauge MMA (Leo Neves BJJ) Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
63
Završeno
Makar Larionov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Максим Максимов NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
75
Završeno
Манук Григорян
187 BJJ
Pobeda po poenima - 06:00
Kirill Nikolaevich
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 kg
(Saturday)
71
Završeno
Arkady Tsyganov
Матвей Кузовенков Supernova BJJ Academy Pobeda po poenima - 04:00
Male (Gi) / Blue / Master 3 / Light -76 kg
(Saturday)
66
Završeno
Vyacheslav Melnik
Gymnasium
Pobedio Završnicom - 03:30
ANTON GRACHEV LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Female (Gi) / Blue / Adult / Middle -69 kg
(Saturday)
66
Završeno
ANNA CHMUTOVA
SAPSAN TEAM
ANASTASIA GORDIENKO Jungle Bjj Pobeda po poenima - 05:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Light Feather -64 kg
(Saturday)
1-70
Završeno
Сергей Гончаренко
CHECKMAT INTERNATIONAL
Pobeda po poenima - 06:00
Kantemir Kazakov Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
65
Završeno
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobedio Završnicom - 00:30
Евгений Титов GF Team Russia