Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
60
Završeno
Mukhamediyar Kudaikulov
kazakhstan national team
Pobedio Završnicom - 03:59
Ошаев Димитрий 187 BJJ
Male (Gi) / White / Master 2 / Feather -70 kg
(Saturday)
Završeno
Альберт Шангараев
Gymnasium
Pobeda bez borbe
Maxim Filatov Gymnasium
Male (Gi) / Purple / Master 3 / Middle -82 kg
(Saturday)
63
Završeno
Сергей Соколенко
Gymnasium
Тараканов Евгений Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
60
Završeno
Mykhailo Kovalenko
Gymnasium
Сулейман Нежведилов UNIVERSAL FIGHTERS Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / White / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
60
Završeno
Александр Смирнов
АСЕ Ястреб
Pobeda po poenima - 05:00
Ильшат Зиатдинов CHECKMAT INTERNATIONAL
Male (Gi) / White / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
67
Završeno
Гамид Кадиев
Эльдар Гайдаров Sc abubakarova Pobeda po poenima - 05:00
Male (Gi) / White / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
2-65
Završeno
Roman Polishchuk
Gymnasium
Самир Багиров Gymnasium Pobedio Završnicom - 02:19
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
61
Završeno
Unknown User
Strela Team (official)
Pobedio Završnicom - 05:45
Anton Baranov GF Team Russia
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
72
Završeno
Сергей Николаев
Gymnasium
Pobeda po poenima - 06:00
Иван Размахов КСЕ СПАРТАНЕЦ
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
61
Završeno
Askat Karabek Uulu
Gymnasium
Pobeda po poenima - 06:00
Шамсудин Сантемиров TOP TEAM FIGHT CLUB
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
2-68
Završeno
Dmitry Reshetiyk
Fight & Fitness
Leonid Garbuzov Gymnasium Pobedio Završnicom - 02:25
Male (Gi) / Brown / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
63
Završeno
Kirill Otroshkin
Academy ZENIT Russia
Artur Abiev Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 3 / Feather -70 kg
(Saturday)
1-65
Završeno
Дмитрий Пулин
Strela Team
Dmitry Yudin GRACIE BARRA Khabarovsk Pobedio Odlukom - 06:00
Male (Gi) / Purple / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
66
Završeno
Dmitry Bogorodskiy
Gymnasium
Александр Попандопуло LUDUS ALLIANCE RUSSIA Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
59
Završeno
Владимир Соловьев
COSSACK LINE
Евгений Зедгенидзев Strela Team (official) Pobedio Završnicom - 02:19
Male (Gi) / Purple / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
69
Završeno
Дмитрий Щербаков
Ludus Perm
Дмитрий Захаров AF Academy Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
61
Završeno
Роман Батиенков
GF Team Russia
Denis Kuznetsov Pobedio Završnicom - 01:05
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
62
Završeno
Евгений Титов
GF Team Russia
Pobedio Odlukom - 02:32
Tkachev Alexey Bogdan Grappling School
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
63
Završeno
Никита Горбунов
Strela Team (official)
Ilya Popov Gymnasium Pobedio Završnicom - 00:49
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
73
Završeno
Манук Григорян
187 BJJ
Pobeda po poenima - 06:00
Pavel Kalinin Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
Završeno
Sergey Sarkisov
Timur Garipov CHEKMAT INTERNATIONAL Pobeda bez borbe
Male (Gi) / White / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
2-66
Završeno
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Pobeda po poenima - 05:00
Самир Багиров Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
61
Završeno
Сулейман Нежведилов
UNIVERSAL FIGHTERS
Makar Larionov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Pobedio Završnicom - 01:10
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
62
Završeno
Denis Kuznetsov
Pobeda po poenima - 06:00
Artem Antonov
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
62
Završeno
Konstantin Mukutadze
Gracie Barra Fulham
Pobeda po poenima - 06:00
Unknown User Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
63
Završeno
Sergey Zimaev
PHUKET TOP TEAM
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV UNIVERSAL FIGHTERS Pobedio Završnicom - 02:10
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Light Feather -64 kg
(Saturday)
1-63
Završeno
Andrei Gritskikh
Ludus Perm
Pobedio Završnicom - 04:01
Кирилл Петров GF Team Russia
Male (Gi) / Blue / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
61
Završeno
Muhammadpasha Nezhvedilov
UNIVERSAL FIGHTERS
Pobeda po poenima - 06:00
Талгат Замалиев Strela Team (official)
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
72
Završeno
Руслан Агмалов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Сергей Пивень Gymnasium Pobedio Završnicom - 02:07
Female (Gi) / White / Adult / Feather -59
(Saturday)
68
Završeno
Арзу Ибрагимова
Gymnasium
Дарья Милецкая Senna Fight Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
64
Završeno
Unknown User
Strela Team (official)
Евгений Титов GF Team Russia Pobeda po poenima - 06:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
2-69
Završeno
Georgiy Titievskiy
Gymnasium
Pobedio Odlukom - 06:00
Юрий Кузнецов CHECKMAT INTERNATIONAL