Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
60
Gotowy
Mukhamediyar Kudaikulov
kazakhstan national team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Ошаев Димитрий 187 BJJ
Male (Gi) / White / Master 2 / Feather -70 kg
(Saturday)
Gotowy
Альберт Шангараев
Gymnasium
Wygrana walkowerem
Maxim Filatov Gymnasium
Male (Gi) / Purple / Master 3 / Middle -82 kg
(Saturday)
63
Gotowy
Сергей Соколенко
Gymnasium
Тараканов Евгений Wygrana na punkty - 06:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
60
Gotowy
Mykhailo Kovalenko
Gymnasium
Сулейман Нежведилов UNIVERSAL FIGHTERS Wygrana na punkty - 06:00
Male (Gi) / White / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
60
Gotowy
Александр Смирнов
АСЕ Ястреб
Wygrana na punkty - 05:00
Ильшат Зиатдинов CHECKMAT INTERNATIONAL
Male (Gi) / White / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
67
Gotowy
Гамид Кадиев
Эльдар Гайдаров Sc abubakarova Wygrana na punkty - 05:00
Male (Gi) / White / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
2-65
Gotowy
Roman Polishchuk
Gymnasium
Самир Багиров Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
61
Gotowy
Unknown User
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:45
Anton Baranov GF Team Russia
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
72
Gotowy
Сергей Николаев
Gymnasium
Wygrana na punkty - 06:00
Иван Размахов КСЕ СПАРТАНЕЦ
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
61
Gotowy
Askat Karabek Uulu
Gymnasium
Wygrana na punkty - 06:00
Шамсудин Сантемиров TOP TEAM FIGHT CLUB
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
2-68
Gotowy
Dmitry Reshetiyk
Fight & Fitness
Leonid Garbuzov Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Male (Gi) / Brown / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
63
Gotowy
Kirill Otroshkin
Academy ZENIT Russia
Artur Abiev Wygrana na punkty - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 3 / Feather -70 kg
(Saturday)
1-65
Gotowy
Дмитрий Пулин
Strela Team
Dmitry Yudin GRACIE BARRA Khabarovsk Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male (Gi) / Purple / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
66
Gotowy
Dmitry Bogorodskiy
Gymnasium
Александр Попандопуло LUDUS ALLIANCE RUSSIA Wygrana na punkty - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
59
Gotowy
Владимир Соловьев
COSSACK LINE
Евгений Зедгенидзев Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Male (Gi) / Purple / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
69
Gotowy
Дмитрий Щербаков
Ludus Perm
Дмитрий Захаров AF Academy Wygrana na punkty - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
61
Gotowy
Роман Батиенков
GF Team Russia
Denis Kuznetsov Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
62
Gotowy
Евгений Титов
GF Team Russia
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:32
Tkachev Alexey Bogdan Grappling School
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
63
Gotowy
Никита Горбунов
Strela Team (official)
Ilya Popov Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
73
Gotowy
Манук Григорян
187 BJJ
Wygrana na punkty - 06:00
Pavel Kalinin Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
Gotowy
Sergey Sarkisov
Timur Garipov CHEKMAT INTERNATIONAL Wygrana walkowerem
Male (Gi) / White / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
2-66
Gotowy
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Самир Багиров Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
61
Gotowy
Сулейман Нежведилов
UNIVERSAL FIGHTERS
Makar Larionov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
62
Gotowy
Denis Kuznetsov
Wygrana na punkty - 06:00
Artem Antonov
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
62
Gotowy
Konstantin Mukutadze
Gracie Barra Fulham
Wygrana na punkty - 06:00
Unknown User Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
63
Gotowy
Sergey Zimaev
PHUKET TOP TEAM
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV UNIVERSAL FIGHTERS Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Light Feather -64 kg
(Saturday)
1-63
Gotowy
Andrei Gritskikh
Ludus Perm
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
Кирилл Петров GF Team Russia
Male (Gi) / Blue / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
61
Gotowy
Muhammadpasha Nezhvedilov
UNIVERSAL FIGHTERS
Wygrana na punkty - 06:00
Талгат Замалиев Strela Team (official)
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
72
Gotowy
Руслан Агмалов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Сергей Пивень Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07
Female (Gi) / White / Adult / Feather -59
(Saturday)
68
Gotowy
Арзу Ибрагимова
Gymnasium
Дарья Милецкая Senna Fight Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
64
Gotowy
Unknown User
Strela Team (official)
Евгений Титов GF Team Russia Wygrana na punkty - 06:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
2-69
Gotowy
Georgiy Titievskiy
Gymnasium
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Юрий Кузнецов CHECKMAT INTERNATIONAL