Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
60
Ferdig
Mukhamediyar Kudaikulov
kazakhstan national team
Seier på submission - 03:59
Ошаев Димитрий 187 BJJ
Male (Gi) / White / Master 2 / Feather -70 kg
(Saturday)
Ferdig
Альберт Шангараев
Gymnasium
Seier på Walkover
Maxim Filatov Gymnasium
Male (Gi) / Purple / Master 3 / Middle -82 kg
(Saturday)
63
Ferdig
Сергей Соколенко
Gymnasium
Тараканов Евгений Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
60
Ferdig
Mykhailo Kovalenko
Gymnasium
Сулейман Нежведилов UNIVERSAL FIGHTERS Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / White / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
60
Ferdig
Александр Смирнов
АСЕ Ястреб
Seier med poeng - 05:00
Ильшат Зиатдинов CHECKMAT INTERNATIONAL
Male (Gi) / White / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
67
Ferdig
Гамид Кадиев
Эльдар Гайдаров Sc abubakarova Seier med poeng - 05:00
Male (Gi) / White / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
2-65
Ferdig
Roman Polishchuk
Gymnasium
Самир Багиров Gymnasium Seier på submission - 02:19
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
61
Ferdig
Unknown User
Strela Team (official)
Seier på submission - 05:45
Anton Baranov GF Team Russia
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
72
Ferdig
Сергей Николаев
Gymnasium
Seier med poeng - 06:00
Иван Размахов КСЕ СПАРТАНЕЦ
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
61
Ferdig
Askat Karabek Uulu
Gymnasium
Seier med poeng - 06:00
Шамсудин Сантемиров TOP TEAM FIGHT CLUB
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
2-68
Ferdig
Dmitry Reshetiyk
Fight & Fitness
Leonid Garbuzov Gymnasium Seier på submission - 02:25
Male (Gi) / Brown / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
63
Ferdig
Kirill Otroshkin
Academy ZENIT Russia
Artur Abiev Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 3 / Feather -70 kg
(Saturday)
1-65
Ferdig
Дмитрий Пулин
Strela Team
Dmitry Yudin GRACIE BARRA Khabarovsk Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Male (Gi) / Purple / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
66
Ferdig
Dmitry Bogorodskiy
Gymnasium
Александр Попандопуло LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
59
Ferdig
Владимир Соловьев
COSSACK LINE
Евгений Зедгенидзев Strela Team (official) Seier på submission - 02:19
Male (Gi) / Purple / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
69
Ferdig
Дмитрий Щербаков
Ludus Perm
Дмитрий Захаров AF Academy Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
61
Ferdig
Роман Батиенков
GF Team Russia
Denis Kuznetsov Seier på submission - 01:05
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
62
Ferdig
Евгений Титов
GF Team Russia
Seier ved dommeravgjørelse - 02:32
Tkachev Alexey Bogdan Grappling School
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
63
Ferdig
Никита Горбунов
Strela Team (official)
Ilya Popov Gymnasium Seier på submission - 00:49
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
73
Ferdig
Манук Григорян
187 BJJ
Seier med poeng - 06:00
Pavel Kalinin Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
Ferdig
Sergey Sarkisov
Timur Garipov CHEKMAT INTERNATIONAL Seier på Walkover
Male (Gi) / White / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
2-66
Ferdig
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Seier med poeng - 05:00
Самир Багиров Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
61
Ferdig
Сулейман Нежведилов
UNIVERSAL FIGHTERS
Makar Larionov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier på submission - 01:10
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
62
Ferdig
Denis Kuznetsov
Seier med poeng - 06:00
Artem Antonov
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
62
Ferdig
Konstantin Mukutadze
Gracie Barra Fulham
Seier med poeng - 06:00
Unknown User Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
63
Ferdig
Sergey Zimaev
PHUKET TOP TEAM
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV UNIVERSAL FIGHTERS Seier på submission - 02:10
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Light Feather -64 kg
(Saturday)
1-63
Ferdig
Andrei Gritskikh
Ludus Perm
Seier på submission - 04:01
Кирилл Петров GF Team Russia
Male (Gi) / Blue / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
61
Ferdig
Muhammadpasha Nezhvedilov
UNIVERSAL FIGHTERS
Seier med poeng - 06:00
Талгат Замалиев Strela Team (official)
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
72
Ferdig
Руслан Агмалов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Сергей Пивень Gymnasium Seier på submission - 02:07
Female (Gi) / White / Adult / Feather -59
(Saturday)
68
Ferdig
Арзу Ибрагимова
Gymnasium
Дарья Милецкая Senna Fight Academy Seier med poeng - 05:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
64
Ferdig
Unknown User
Strela Team (official)
Евгений Титов GF Team Russia Seier med poeng - 06:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
2-69
Ferdig
Georgiy Titievskiy
Gymnasium
Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Юрий Кузнецов CHECKMAT INTERNATIONAL