Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
60
Terminé
Mukhamediyar Kudaikulov
kazakhstan national team
Gagné par soumission - 03:59
Ошаев Димитрий 187 BJJ
Male (Gi) / White / Master 2 / Feather -70 kg
(Saturday)
Terminé
Альберт Шангараев
Gymnasium
Gagné par forfait
Maxim Filatov Gymnasium
Male (Gi) / Purple / Master 3 / Middle -82 kg
(Saturday)
63
Terminé
Сергей Соколенко
Gymnasium
Тараканов Евгений Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
60
Terminé
Mykhailo Kovalenko
Gymnasium
Сулейман Нежведилов UNIVERSAL FIGHTERS Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / White / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
60
Terminé
Александр Смирнов
АСЕ Ястреб
Gagné par points - 05:00
Ильшат Зиатдинов CHECKMAT INTERNATIONAL
Male (Gi) / White / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
67
Terminé
Гамид Кадиев
Эльдар Гайдаров Sc abubakarova Gagné par points - 05:00
Male (Gi) / White / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
2-65
Terminé
Roman Polishchuk
Gymnasium
Самир Багиров Gymnasium Gagné par soumission - 02:19
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
61
Terminé
Unknown User
Strela Team (official)
Gagné par soumission - 05:45
Anton Baranov GF Team Russia
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
72
Terminé
Сергей Николаев
Gymnasium
Gagné par points - 06:00
Иван Размахов КСЕ СПАРТАНЕЦ
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
61
Terminé
Askat Karabek Uulu
Gymnasium
Gagné par points - 06:00
Шамсудин Сантемиров TOP TEAM FIGHT CLUB
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
2-68
Terminé
Dmitry Reshetiyk
Fight & Fitness
Leonid Garbuzov Gymnasium Gagné par soumission - 02:25
Male (Gi) / Brown / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
63
Terminé
Kirill Otroshkin
Academy ZENIT Russia
Artur Abiev Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 3 / Feather -70 kg
(Saturday)
1-65
Terminé
Дмитрий Пулин
Strela Team
Dmitry Yudin GRACIE BARRA Khabarovsk Gagné par décision - 06:00
Male (Gi) / Purple / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
66
Terminé
Dmitry Bogorodskiy
Gymnasium
Александр Попандопуло LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
59
Terminé
Владимир Соловьев
COSSACK LINE
Евгений Зедгенидзев Strela Team (official) Gagné par soumission - 02:19
Male (Gi) / Purple / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
69
Terminé
Дмитрий Щербаков
Ludus Perm
Дмитрий Захаров AF Academy Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
61
Terminé
Роман Батиенков
GF Team Russia
Denis Kuznetsov Gagné par soumission - 01:05
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
62
Terminé
Евгений Титов
GF Team Russia
Gagné par décision - 02:32
Tkachev Alexey Bogdan Grappling School
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
63
Terminé
Никита Горбунов
Strela Team (official)
Ilya Popov Gymnasium Gagné par soumission - 00:49
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
73
Terminé
Манук Григорян
187 BJJ
Gagné par points - 06:00
Pavel Kalinin Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
Terminé
Sergey Sarkisov
Timur Garipov CHEKMAT INTERNATIONAL Gagné par forfait
Male (Gi) / White / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
2-66
Terminé
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Gagné par points - 05:00
Самир Багиров Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
61
Terminé
Сулейман Нежведилов
UNIVERSAL FIGHTERS
Makar Larionov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gagné par soumission - 01:10
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
62
Terminé
Denis Kuznetsov
Gagné par points - 06:00
Artem Antonov
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
62
Terminé
Konstantin Mukutadze
Gracie Barra Fulham
Gagné par points - 06:00
Unknown User Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
63
Terminé
Sergey Zimaev
PHUKET TOP TEAM
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV UNIVERSAL FIGHTERS Gagné par soumission - 02:10
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Light Feather -64 kg
(Saturday)
1-63
Terminé
Andrei Gritskikh
Ludus Perm
Gagné par soumission - 04:01
Кирилл Петров GF Team Russia
Male (Gi) / Blue / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
61
Terminé
Muhammadpasha Nezhvedilov
UNIVERSAL FIGHTERS
Gagné par points - 06:00
Талгат Замалиев Strela Team (official)
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
72
Terminé
Руслан Агмалов
CHECKMAT INTERNATIONAL
Сергей Пивень Gymnasium Gagné par soumission - 02:07
Female (Gi) / White / Adult / Feather -59
(Saturday)
68
Terminé
Арзу Ибрагимова
Gymnasium
Дарья Милецкая Senna Fight Academy Gagné par points - 05:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
64
Terminé
Unknown User
Strela Team (official)
Евгений Титов GF Team Russia Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
2-69
Terminé
Georgiy Titievskiy
Gymnasium
Gagné par décision - 06:00
Юрий Кузнецов CHECKMAT INTERNATIONAL