Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
62
Terminé
Timur Garipov
CHEKMAT INTERNATIONAL
Максим Максимов NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION Gagné par soumission - 00:39
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
74
Terminé
Kirill Nikolaevich
Gagné par soumission - 01:35
Сергей Николаев Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Master 3 / Feather -70 kg
(Saturday)
1-66
Terminé
Сергей Николин
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Dmitry Yudin GRACIE BARRA Khabarovsk Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
63
Terminé
Денис Шелуханов
GF Team Russia
Mukhamediyar Kudaikulov kazakhstan national team Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
65
Terminé
Alexander Zhuravlev
Gymnasium
Sergei Lunkov Senna Fight Academy Gagné par soumission - 01:27
Male (Gi) / Purple / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
76
Terminé
Шарипбек Зулпукаров
Gymnasium
Rafig Salmanov KAYLAS TEAM Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
70
Terminé
Aibar Orazaly
Gagné par soumission - 02:23
Дмитрий Захаров AF Academy
Male (Gi) / Purple / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
67
Terminé
Сергей Бадалян
22 FIGHT CLUB
Александр Попандопуло LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / Brown / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
65
Terminé
Ivan Popov
Gymnasium
Gagné par soumission - 01:02
Юрий Сушенков GF Team Russia
Female (Gi) / Blue / Adult / Light Feather -54kg
(Saturday)
64
Terminé
Unknown User
Gymnasium
Наталья Зиновьева AF Academy Gagné par soumission - 02:45
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Middle -82 kg
(Saturday)
66
Terminé
Павел Федюшин
Ribeiro Jiu Jitsu University
Igor Burenko Gymnasium Gagné par décision - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
73
Terminé
Mikhail Grazhdan
Gymnasium
Gagné par points - 06:00
Тимур Беляев LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Male (Gi) / Brown / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
64
Terminé
Alymgeldi Abdijamil Uulu
Gymnasium
Artur Abiev Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Super Heavy -100kg
(Saturday)
68
Terminé
Вячеслав Кудряшов
Neves Brazilian Jiu-Jitsu Association
Gagné par soumission - 01:12
Андрей Антоненко Ribeiro Jiu Jitsu University
Male (Gi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
64
Terminé
Askat Karabek Uulu
Gymnasium
Konstantin Mukutadze Gracie Barra Fulham Gagné par soumission - 05:17
Female (Gi) / Blue / Adult / Light Feather -54kg
(Saturday)
65
Terminé
Татьяна Малкова
Дарья Емельянова Gagné par points - 05:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Light -76 kg
(Saturday)
Terminé
Sergei Matushkin
Gymnasium
Александр Вахлеев Senna Fight Academy Gagné par forfait
Male (Gi) / Purple / Adult / Ultra Heavy +100
(Saturday)
1-67
Terminé
Vladimir Blyum
Ludus GoJira
Gagné par points - 06:00
Azamat Otarov Otarov Squad
Female (Gi) / White / Adult / Feather -59
(Saturday)
69
Terminé
Арзу Ибрагимова
Gymnasium
Gagné par points - 05:00
Anna Semennikova АСЕ Ястреб
2006-2007 (Gi) / Boys / White / -58 kg
(Saturday)
77
Terminé
Аким Перышкин
АСЕ Ястреб
Gagné par points - 04:00
Bogdan Skomoroshenko КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Light -76 kg
(Saturday)
2-72
Terminé
Alexander Dmitriev
Gymnasium
Бахтиер Розбаев ZR Team Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / Blue / Master 1 / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
64
Terminé
Denis Kuznetsov
Ilya Popov Gymnasium Gagné par soumission - 02:24
Male (Gi) / Blue / Master 2 / Middle -82 kg
(Saturday)
74
Terminé
Igor Lipenskiy
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Gagné par points - 06:00
Andrey Buyun LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Female (Gi) / Blue / Adult / Medium Heavy -74 kg
(Saturday)
67
Terminé
Алина Ерохова
187 BJJ
Gagné par soumission - 02:57
Анастасия Фоттелер GF Team Russia
Male (Gi) / Purple / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
66
Terminé
Alexander Zhuravlev
Gymnasium
Иван Кабушев 12 Gauge MMA (Leo Neves BJJ) Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Heavy -94kg
(Saturday)
63
Terminé
Makar Larionov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Максим Максимов NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION Gagné par points - 06:00
Male (Gi) / Blue / Adult / Light -76 kg
(Saturday)
75
Terminé
Манук Григорян
187 BJJ
Gagné par points - 06:00
Kirill Nikolaevich
2006-2007 (Gi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -58 kg
(Saturday)
71
Terminé
Arkady Tsyganov
Матвей Кузовенков Supernova BJJ Academy Gagné par points - 04:00
Male (Gi) / Blue / Master 3 / Light -76 kg
(Saturday)
66
Terminé
Vyacheslav Melnik
Gymnasium
Gagné par soumission - 03:30
ANTON GRACHEV LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Female (Gi) / Blue / Adult / Middle -69 kg
(Saturday)
66
Terminé
ANNA CHMUTOVA
SAPSAN TEAM
ANASTASIA GORDIENKO Jungle Bjj Gagné par points - 05:00
Male (Gi) / Purple / Adult / Light Feather -64 kg
(Saturday)
1-70
Terminé
Сергей Гончаренко
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gagné par points - 06:00
Kantemir Kazakov Gymnasium
Male (Gi) / Blue / Adult / Middle -82 kg
(Saturday)
65
Terminé
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Gagné par soumission - 00:30
Евгений Титов GF Team Russia