Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2005-2006 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 кг
(Saturday)
64
已完成
Никита петухов
STONE GUARD CUP
Dmitry Filinov АСЕ Ястреб Won by Submission - 01:19
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle
(Saturday)
1-73
已完成
Aleksandr Starkov
Universal Jiu Jitsu
Александр Тягунов Won by Submission - 02:34
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
2-53
已完成
Leonid Garbuzov
Gymnasium
Nikolay Salmin Strela Team (official) Won by Submission - 02:26
Male (NoGi) / White / Adult / Super Heavy
(Saturday)
65
已完成
Али Зайпудинов
Won by Submission - 01:23
Unknown User Universal Jiu Jitsu
2007-2008 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 кг
(Saturday)
55
Unknown User
Strela Team (official)
Artem Mozhaev Supernova BJJ Academy Won by Submission - 00:55
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather
(Saturday)
65
已完成
Роман Ляменов
Ludus Team
Islamutdin Alhasov Agate team Won by points - 05:00
Male (NoGi) / White / Adult / Light
(Saturday)
66
已完成
Дмитрий Семёнов
Supernova BJJ Academy
Алимагомед Чантилов ICON (Айкон) Won by Submission - 01:03
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
57
Mikhail Gauzer
CHECKMAT INTERNATIONAL
Islam Berdiev Won by points - 05:00
Male (NoGi) / White / Master 1 / Light
(Saturday)
72
已完成
Igor Lipenskiy
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Decision
Sergey Pinaev КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Light
(Saturday)
74
已完成
Осман Эфендиев
Won by Disqualification (disqualification)
Abdulvagab Allabuttaev 187 BJJ
Male (NoGi) / White / Adult / Super Heavy
(Saturday)
67
已完成
Али Зайпудинов
Мухаммад Мирзоев Gymnasium Won by points - 05:00
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
已完成
Eldar Sayidov
Gymnasium
Won by Walkover
Vladislav Razzhivin LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Male (NoGi) / Blue / Master 1 / Light
(Saturday)
75
已完成
Sergey Badalyan
22 FIGHT CLUB
Won by Disqualification (disqualification)
Abdulvagab Allabuttaev 187 BJJ
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
2-54
已完成
Agabek Ulashev
Gymnasium
Won by Submission - 00:18
Nikita Sheiko Senna Fight Academy
2007-2008 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -59 кг
(Saturday)
56
Saadulla Saipulaev
Won by points - 04:00
Artem Mozhaev Supernova BJJ Academy
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
2-55
已完成
Nikolay Salmin
Strela Team (official)
Eldar Sayidov Gymnasium Won by points - 05:00
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
66
已完成
Unknown User
Frota Team Nogueira
Won by Submission
Denis Lobanov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Male (NoGi) / White / Adult / Light
(Saturday)
68
已完成
Ярослав Крылов
MATA LEAO
Алимагомед Чантилов ICON (Айкон) Won by points - 05:00
Male (Gi) Absolute / Purple / Absolute
(Saturday)
2-56
已完成
Agabek Ulashev
Gymnasium
Eldar Sayidov Gymnasium Won by Submission - 00:02
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle
(Saturday)
1-74
已完成
Mikhail Gauzer
CHECKMAT INTERNATIONAL
Davud Magomedov Gymnasium Won by Submission - 02:12
Male (Gi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
67
已完成
Андрей Антоненко
Ribeiro Jiu Jitsu University
Магомед Абдулаев Won by Submission
2003-2004 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -72 кг
(Saturday)
68
已完成
Unknown User
CHECKMAT INTERNATIONAL
Рамазан Манатов Won by points - 05:00
Male (NoGi) / White / Adult / Super Heavy
(Saturday)
69
已完成
Unknown User
Universal Jiu Jitsu
Мухаммад Мирзоев Gymnasium Won by points - 05:00
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle
(Saturday)
1-75
已完成
Александр Тягунов
Davud Magomedov Gymnasium Won by Submission - 00:57
Male (NoGi) / Purple / Adult / Ultra Heavy
(Saturday)
66
已完成
Agabek Ulashev
Gymnasium
Won by Submission - 00:58
Georgii Sarkisov Universal Jiu Jitsu
2003-2004 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -72 кг
(Saturday)
69
已完成
Demid Zolin
КАЗАЧЬЯ КРЕПОСТЬ
Won by Submission - 02:50
Andrey Chernov ART OF FIGHT
Male (NoGi) / White / Adult / Heavy
(Saturday)
71
已完成
Магомед Абдулаев
Unknown User Frota Team Nogueira Won by points - 05:00
Male (NoGi) / Purple / Adult / Medium Heavy
(Saturday)
2-57
已完成
Артур Устарханов
Gymnasium
Won by Decision
Eldar Sayidov Gymnasium
Male (NoGi) / Purple / Adult / Ultra Heavy
(Saturday)
67
已完成
Agabek Ulashev
Gymnasium
Won by Submission - 01:08
Anton Danilichev Strela Team (official)
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
58
Aleksandr Starkov
Universal Jiu Jitsu
Davud Magomedov Agate team Won by Submission - 00:18
Male (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
71
已完成
Unknown User
Universal Jiu Jitsu
Али Зайпудинов Won by Submission - 00:56
Male (Gi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
59
已完成
Vladimir Blyum
Ludus GoJira
Won by points - 05:00
Ivan Komur Gymnasium