Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2006-2007 (NoGi) / Boys / Grey / -62 kg
(Saturday)
1-92
Ferdig
Ратмир Абдуллаев
LEGION SPB
Dmitri Pribylov Supernova BJJ Academy Seier på submission - 00:43
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
93
Ferdig
Иван Соловий
Supernova BJJ Academy
Seier med poeng - 04:00
Андроник Вадим ZR Team
2006-2007 (NoGi) / Boys / Grey / -45 kg
(Saturday)
2-99
Ferdig
Ахмедов Орман
ZR Team
Seier på submission - 01:35
Степан Лихачев CHECKMAT INTERNATIONAL
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
93
Ferdig
Асанали Абаев
Seier med poeng - 03:00
Роман Чудаков Supernova BJJ Academy
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / +82 kg
(Saturday)
96
Ferdig
Михаил Янаков
Strela Team (official)
Fedor Glushkov Jungle Bjj Seier på submission - 01:20
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 kg
(Saturday)
1-93
Ferdig
Denis Babenkov
Supernova BJJ Academy
Seier på submission - 03:23
Ruslan Bairov Pit-Bull
Male (NoGi) / Blue / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
94
Ferdig
Руслан Хашба
AF Academy
Muhammadpasha Nezhvedilov UNIVERSAL FIGHTERS Seier på submission - 04:46
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
99
Ferdig
Konstantin Mukutadze
Gracie Barra Fulham
Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Осман Эфендиев
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -49 kg
(Saturday)
102
Ferdig
Алексей Скорев
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Ali Abakarov CHECKMAT INTERNATIONAL Seier med poeng - 04:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / White / -35 kg
(Saturday)
2-97
Ferdig
Рудольф Арзуманян
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Эльдар Байчоров LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier på submission - 00:15
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / +82 kg
(Saturday)
Ferdig
EGOR MARIN
Supernova BJJ Academy
Fedor Glushkov Jungle Bjj Seier på Walkover
Male (NoGi) / White / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
100
Ferdig
Alkhazurov Amerkhan
Sunja BJJ
Seier på submission - 01:11
Евгений Кузьмин AF Academy
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
94
Ferdig
Роман Чащин
Artem Chibikeev Supernova BJJ Academy Seier med poeng - 03:00
2008-2009 (NoGi) / Boys / Grey / -44 kg
(Saturday)
91
Ferdig
Alexander Smorodkin
S.P.O.R.T. Generation
Карим Гайнутдинов CHECKMAT/ADAEV TEAM Seier på submission - 01:56
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Saturday)
98
Ferdig
Maksim Bataev
SAPSAN TEAM
Seier på submission - 03:52
Dmitry Pravednikov Gymnasium
Male (NoGi) / White / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
101
Ferdig
Semen Bazhanov
Ludus GoJira
Сергей Никитин AF Academy Seier med poeng - 05:00
Male (NoGi) / White / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
97
Ferdig
Dmitry Zubrilin
Gymnasium
Seier på submission - 02:04
VLADIMIR KORTIKOV Gymnasium
2006-2007 (NoGi) / Girls / Grey / -62 kg
(Saturday)
2-101
Ferdig
Ekaterina Bogomolova
Gymnasium
Zlata Belova Gymnasium Seier på submission - 00:24
2006-2007 (NoGi) / Boys / Grey / -45 kg
(Saturday)
2-100
Ferdig
Александр Пачин
MATA LEAO
Seier med poeng - 04:00
Ахмедов Орман ZR Team
2006-2007 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -51 kg
(Saturday)
1-91
Ferdig
Мария Деспич
Gymnasium
Екатерина Константинова ZENIT TEAM Seier på submission - 03:10
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 kg
(Saturday)
105
Ferdig
Nikita Smatov
Gracie Barra Northridge
Ian Khokhlov Gymnasium Seier på submission - 03:15
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
94
Ferdig
Иван Соловий
Supernova BJJ Academy
Arkady Tsyganov Seier med poeng - 04:00
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
Male (NoGi) / Blue / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
100
Ferdig
Farid Salmanov
Gymnasium
Seier på submission - 04:03
Ниджат Сафаров
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -77 kg
(Saturday)
2-102
Ferdig
DANIIL IZORIYA
CHECKMAT INTERNATIONAL
Кокин Тимофей Supernova BJJ Academy Seier på submission - 04:47
Male (NoGi) / White / Master 1 / Heavy -94 kg
(Saturday)
Ferdig
Sergei Parashchenko
PHUKET TOP TEAM
Seier på Walkover - 04:50
Роман Гутченко Gymnasium
Male (NoGi) / White / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
102
Ferdig
Семён Этингов
NEVES BRAZILIAN JIU JITSU ASSOCIATION
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:21
Alkhazurov Amerkhan Sunja BJJ
Female (NoGi) / White / Master 1 / Feather -59
(Saturday)
1-94
Ferdig
Наталия Липина
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Seier med poeng - 05:00
ALLA ABRAMOVA SAPSAN TEAM
Male (NoGi) / White / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
107
Ferdig
Орхан Гафилзадэ
Gymnasium
Seier på submission - 02:12
Ильшат Зиатдинов CHECKMAT INTERNATIONAL
2006-2007 (NoGi) / Boys / White / -51 kg
(Saturday)
93
Ferdig
Абдулкадыр Абдулкадыров
Sc abubakarova
Seier med poeng - 04:00
Mikhail Smirnov
Male (NoGi) / White / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
98
Ferdig
Dmitry Zubrilin
Gymnasium
Наиль Аляутдинов Seier på submission - 01:55
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
95
Ferdig
Егор Мотин
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier på submission - 01:27
Федор Зубарь Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association