Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Saturday)
99
Ferdig
Kirill Polyakov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Seier med poeng - 04:00
Dmitry Pravednikov Gymnasium
Male (NoGi) / White / Adult / Light Feather -64 kg
(Saturday)
97
Ferdig
Alexey Shilov
Academy ZENIT Russia
Шамил Абдулманапов TOP TEAM FIGHT CLUB Seier med poeng - 05:00
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 kg
(Saturday)
106
Ferdig
Адам Енжаев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ian Khokhlov Gymnasium Seier på submission - 00:13
Male (NoGi) / White / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
103
Ferdig
Сергей Никитин
AF Academy
Seier med poeng - 05:00
Даниил Гриб Gymnasium
2004-2005 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
97
Ferdig
Екатерина Зайкина
Fight & Fitness
Seier med poeng - 05:00
Варвара Машкина Budo Zabaikalia
Male (NoGi) / White / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
2-103
Ferdig
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Альберт Шангараев Gymnasium Seier med poeng - 05:00
Female (NoGi) / Blue / Adult / Light Feather -54kg
(Saturday)
1-95
Ferdig
Дарья Емельянова
Seier på submission - 00:41
Unknown User Gymnasium
Male (NoGi) / White / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
108
Ferdig
Айдимир Темирбулатов
TOP TEAM FIGHT CLUB
Seier med poeng - 05:00
Vadim Danerian 187 BJJ
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
Ferdig
Бахтиер Розбаев
ZR Team
Руслан Хашба AF Academy Seier på Walkover - 00:01
Male (NoGi) / Blue / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
95
Ferdig
Руслан Хашба
AF Academy
Талгат Замалиев Strela Team (official) Seier på submission - 00:23
Female (NoGi) / White / Adult / Feather -59
(Saturday)
1-96
Ferdig
Anna Semennikova
АСЕ Ястреб
Арзу Ибрагимова Gymnasium Seier med poeng - 05:00
Male (NoGi) / White / Master 1 / Heavy -94 kg
(Saturday)
Ferdig
Kipriianov Mikhail
Gymnasium
Seier på Walkover - 05:00
Роман Гутченко Gymnasium
2004-2005 (NoGi) / Boys / White / -62 kg
(Saturday)
Ferdig
Владимир Нагорянский
Gymnasium
Астемир Пшеунов LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier på Walkover
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
Ferdig
Гюльмагомед Гюльмагомедов
UNIVERSAL FIGHTERS
Seier på Walkover
Maksim Semenov Universal Jiu Jitsu
Female (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
102
Ferdig
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Seier med poeng - 05:00
ARINA VOITASHEVSKAYA AF Academy
Male (NoGi) / White / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
99
Ferdig
VLADIMIR KORTIKOV
Gymnasium
Наиль Аляутдинов Seier på submission - 03:57
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
96
Ferdig
Artem Chibikeev
Supernova BJJ Academy
Асанали Абаев Seier med poeng - 03:00
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
100
Ferdig
Abduhalim Ernazarov
Supernova BJJ Academy
Seier på submission - 00:34
Alexey Chernyy Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Male (NoGi) / Purple / Adult / Super Heavy -100kg
(Saturday)
105
Ferdig
Tamerlan Eslemesov
EVOLVE BJJ
Seier på submission - 03:56
Georgii Sarkisov Gymnasium
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -39 kg
(Saturday)
97
Ferdig
Damir Kalandarov
Ludus GoJira
Seier på submission - 01:43
Родион Коршунов ART OF FIGHT
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
100
Ferdig
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Seier med poeng - 06:00
Денис Тюленев Gymnasium
Male (NoGi) / Purple / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
109
Ferdig
Magomed Beysultanov
BERKUT BJJ TEAM
Dmitry Reshetiyk Fight & Fitness Seier med poeng - 06:00
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
96
Ferdig
Arkady Tsyganov
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Егор Мотин SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male (NoGi) / Brown / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
2-104
Ferdig
Zelimhan Kasaev
Gymnasium
Артур Устарханов Gymnasium Seier på submission - 00:28
Male (NoGi) / White / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
1-97
Ferdig
Сергей Игнатюгин
Senna Fight Academy
Юрий Халин BJJ FRX Seier med poeng - 05:00
Male (NoGi) / White / Adult / Light Feather -64 kg
(Saturday)
99
Ferdig
Сергей Мирзоян
Gymnasium
Тимур Кишмахов LUDUS ALLIANCE RUSSIA Seier med poeng - 05:00
Male (NoGi) / Blue / Master 2 / Light -76 kg
(Saturday)
105
Ferdig
Бахтиер Розбаев
ZR Team
Seier på submission - 02:28
Alexander Dmitriev Gymnasium
Male (NoGi) / Blue / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
96
Ferdig
Muhammadpasha Nezhvedilov
UNIVERSAL FIGHTERS
Талгат Замалиев Strela Team (official) Seier på submission - 04:43
2004-2005 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
98
Ferdig
Екатерина Зайкина
Fight & Fitness
Полина Титаренко LEGION SPB Seier med poeng - 05:00
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
Ferdig
Zaur Bagomedov
Gymnasium
Unknown User Strela Team (official) Seier på Walkover - 00:03
Male (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
Ferdig
Kipriianov Mikhail
Gymnasium
Евгений Кузьмин AF Academy Seier på Walkover
Male (NoGi) / Purple / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
110
Ferdig
Leonid Garbuzov
Gymnasium
Seier med poeng - 06:00
Evgenii Kolodeznikov Strela Team (official)