Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -35 kg
(Saturday)
99
Färdig
Kirill Polyakov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 04:00
Dmitry Pravednikov Gymnasium
Male (NoGi) / White / Adult / Light Feather -64 kg
(Saturday)
97
Färdig
Alexey Shilov
Academy ZENIT Russia
Шамил Абдулманапов TOP TEAM FIGHT CLUB Vann på poäng - 05:00
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -62 kg
(Saturday)
106
Färdig
Адам Енжаев
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ian Khokhlov Gymnasium Vann på Submission - 00:13
Male (NoGi) / White / Adult / Feather -70 kg
(Saturday)
103
Färdig
Сергей Никитин
AF Academy
Vann på poäng - 05:00
Даниил Гриб Gymnasium
2004-2005 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
97
Färdig
Екатерина Зайкина
Fight & Fitness
Vann på poäng - 05:00
Варвара Машкина Budo Zabaikalia
Male (NoGi) / White / Master 1 / Feather -70 kg
(Saturday)
2-103
Färdig
Александр Мангутов
STRELA TEAM
Альберт Шангараев Gymnasium Vann på poäng - 05:00
Female (NoGi) / Blue / Adult / Light Feather -54kg
(Saturday)
1-95
Färdig
Дарья Емельянова
Vann på Submission - 00:41
Unknown User Gymnasium
Male (NoGi) / White / Master 1 / Middle -82kg
(Saturday)
108
Färdig
Айдимир Темирбулатов
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vann på poäng - 05:00
Vadim Danerian 187 BJJ
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
Färdig
Бахтиер Розбаев
ZR Team
Руслан Хашба AF Academy Vann på Walkover - 00:01
Male (NoGi) / Blue / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
95
Färdig
Руслан Хашба
AF Academy
Талгат Замалиев Strela Team (official) Vann på Submission - 00:23
Female (NoGi) / White / Adult / Feather -59
(Saturday)
1-96
Färdig
Anna Semennikova
АСЕ Ястреб
Арзу Ибрагимова Gymnasium Vann på poäng - 05:00
Male (NoGi) / White / Master 1 / Heavy -94 kg
(Saturday)
Färdig
Kipriianov Mikhail
Gymnasium
Vann på Walkover - 05:00
Роман Гутченко Gymnasium
2004-2005 (NoGi) / Boys / White / -62 kg
(Saturday)
Färdig
Владимир Нагорянский
Gymnasium
Астемир Пшеунов LUDUS ALLIANCE RUSSIA Vann på Walkover
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
Färdig
Гюльмагомед Гюльмагомедов
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på Walkover
Maksim Semenov Universal Jiu Jitsu
Female (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
102
Färdig
Militta Kolesnikova
SAPSAN TEAM
Vann på poäng - 05:00
ARINA VOITASHEVSKAYA AF Academy
Male (NoGi) / White / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
99
Färdig
VLADIMIR KORTIKOV
Gymnasium
Наиль Аляутдинов Vann på Submission - 03:57
2010-2011 (NoGi) / Boys / Grey / -32 kg
(Saturday)
96
Färdig
Artem Chibikeev
Supernova BJJ Academy
Асанали Абаев Vann på poäng - 03:00
2004-2005 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
100
Färdig
Abduhalim Ernazarov
Supernova BJJ Academy
Vann på Submission - 00:34
Alexey Chernyy Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Male (NoGi) / Purple / Adult / Super Heavy -100kg
(Saturday)
105
Färdig
Tamerlan Eslemesov
EVOLVE BJJ
Vann på Submission - 03:56
Georgii Sarkisov Gymnasium
2008-2009 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green / -39 kg
(Saturday)
97
Färdig
Damir Kalandarov
Ludus GoJira
Vann på Submission - 01:43
Родион Коршунов ART OF FIGHT
Male (NoGi) / Blue / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
100
Färdig
MAGOMEDTAGIR MAGOMEDTAGIROV
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på poäng - 06:00
Денис Тюленев Gymnasium
Male (NoGi) / Purple / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
109
Färdig
Magomed Beysultanov
BERKUT BJJ TEAM
Dmitry Reshetiyk Fight & Fitness Vann på poäng - 06:00
2006-2007 (NoGi) / Boys / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
96
Färdig
Arkady Tsyganov
Vann på domslut - 04:00
Егор Мотин SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male (NoGi) / Brown / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
2-104
Färdig
Zelimhan Kasaev
Gymnasium
Артур Устарханов Gymnasium Vann på Submission - 00:28
Male (NoGi) / White / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
1-97
Färdig
Сергей Игнатюгин
Senna Fight Academy
Юрий Халин BJJ FRX Vann på poäng - 05:00
Male (NoGi) / White / Adult / Light Feather -64 kg
(Saturday)
99
Färdig
Сергей Мирзоян
Gymnasium
Тимур Кишмахов LUDUS ALLIANCE RUSSIA Vann på poäng - 05:00
Male (NoGi) / Blue / Master 2 / Light -76 kg
(Saturday)
105
Färdig
Бахтиер Розбаев
ZR Team
Vann på Submission - 02:28
Alexander Dmitriev Gymnasium
Male (NoGi) / Blue / Adult / Medium Heavy -88kg
(Saturday)
96
Färdig
Muhammadpasha Nezhvedilov
UNIVERSAL FIGHTERS
Талгат Замалиев Strela Team (official) Vann på Submission - 04:43
2004-2005 (NoGi) / Girls / Yellow,Orange,Green,Blue / -56 kg
(Saturday)
98
Färdig
Екатерина Зайкина
Fight & Fitness
Полина Титаренко LEGION SPB Vann på poäng - 05:00
Male (NoGi) Absolute / Blue / Absolute
(Saturday)
Färdig
Zaur Bagomedov
Gymnasium
Unknown User Strela Team (official) Vann på Walkover - 00:03
Male (NoGi) Absolute / White / Absolute
(Saturday)
Färdig
Kipriianov Mikhail
Gymnasium
Евгений Кузьмин AF Academy Vann på Walkover
Male (NoGi) / Purple / Adult / Middle -82kg
(Saturday)
110
Färdig
Leonid Garbuzov
Gymnasium
Vann på poäng - 06:00
Evgenii Kolodeznikov Strela Team (official)